Maqina per gomav dhe ballansimin
Sot 01:42

Maqina per gomav dhe ballansimin


Vegla pune, Ferizaj
Shitet inkubatori automatik
Sot 01:12

Shitet inkubatori automatik

80 €
Shpendë, Ferizaj
Ngjyra
Sot 01:02

Ngjyra

30 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Iphone 7 256GB SILVER
Sot 00:53

Iphone 7 256GB SILVER

800 €
Telefona, Ferizaj
Zvoshnik (JBL) ,Pc , Shtrydhse ,Toster
Sot 00:50

Zvoshnik (JBL) ,Pc , Shtrydhse ,Toster


Tjetër, Ferizaj
Biciklet 26"
Sot 00:43

Biciklet 26"

320 €
Biçikleta, Ferizaj
Kafshë shtepiake
Sot 00:33

Kafshë shtepiake

150 €
Kafshë, Ferizaj
Shiten motorrat Stihl
Sot 00:12

Shiten motorrat Stihl


Vegla pune, Ferizaj
shes mercedes c220 cdi 2008
Sot 00:03

shes mercedes c220 cdi 2008


Vetura, Ferizaj
Kombi Ford
Dje 23:51

Kombi Ford

1 200 €
Vetura, Ferizaj
Shitet samsung s6 edge
Dje 23:48

Shitet samsung s6 edge

230 €
Telefona, Ferizaj
SAMSUNG GALAXY S7 64GB Edge (Unlocked)
Dje 23:28

SAMSUNG GALAXY S7 64GB Edge (Unlocked)

400 €
Telefona, Ferizaj
SHES AUDI A4 2.0 TDI BEJ EDHE NDRRIM
Dje 23:02

SHES AUDI A4 2.0 TDI BEJ EDHE NDRRIM

12 900 €
Vetura, Ferizaj
Makine horizontale Homag HPP 320/320 CH-4
Dje 22:38

Makine horizontale Homag HPP 320/320 CH-4


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Friz
Dje 22:37

Friz

120 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Komod shum pak e perdorur
Dje 22:34

Komod shum pak e perdorur

200 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Dje 22:32

Garnitur

1 000 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Dje 22:29

PËR SHTËPI

99 €
, Ferizaj
Ulese(rreth), 6 dyer te dhomave dhe vitrin
Dje 22:20

Ulese(rreth), 6 dyer te dhomave dhe vitrin


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Shes bmv 525 dizel
Dje 22:11

Shes bmv 525 dizel

7 899 €
Vetura, Ferizaj
Shesim IMT 542 ne gjendje te regullt
Dje 22:06

Shesim IMT 542 ne gjendje te regullt


Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
Vw bora tuning full shitet apo nrrohet me qamkonve
Dje 22:06

Vw bora tuning full shitet apo nrrohet me qamkonve

4 000 €
Vetura, Ferizaj
Shitet Iphone 5 64gb shum i rujajtur!!!
Dje 22:02

Shitet Iphone 5 64gb shum i rujajtur!!!

120 €
Telefona, Ferizaj
Renault clio 1.4 benzin -Klim
Dje 21:59

Renault clio 1.4 benzin -Klim

2 500 €
Vetura, Ferizaj
Shitet golf 3 1.9 me rks 1vit ne gjendje shum tmir
Dje 21:45

Shitet golf 3 1.9 me rks 1vit ne gjendje shum tmir

1 600 €
Vetura, Ferizaj
Skuter 150 cc
Dje 21:39

Skuter 150 cc

250 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Hundai Terrecan 4x4 2.9 CRDI
Dje 21:38

Hundai Terrecan 4x4 2.9 CRDI

5 700 €
Vetura, Ferizaj
Mercdes Benz
Dje 21:35

Mercdes Benz

1 800 €
Vetura, Ferizaj
TË APLIKOJNË PËR KREDI PËR TË BLERË MJETET E PUNËS
Dje 21:34

TË APLIKOJNË PËR KREDI PËR TË BLERË MJETET E PUNËS

20 000 €
Vegla pune, Ferizaj
Opel astra 1.6 bezin-plin rks 20.08.2017 viti 95
Dje 21:22

Opel astra 1.6 bezin-plin rks 20.08.2017 viti 95

1 100 €
Vetura, Ferizaj
Ipet banesa me qera
Dje 21:12

Ipet banesa me qera


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Shitet Shporeti
Dje 21:10

Shitet Shporeti

500 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Vitrin
Dje 21:02

Vitrin

50 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Mercedes Benz
Dje 20:51

Mercedes Benz

1 800 €
Vetura, Ferizaj
kafaz
Dje 20:45

kafaz

125 €
Kafshë, Ferizaj
Shes Shtepi
Dje 20:42

Shes Shtepi

130 000 €
Shtëpia, Ferizaj
Tauran 2.0 automatik -05
Dje 20:16

Tauran 2.0 automatik -05

5 600 €
Vetura, Ferizaj
Projector ViewSonic Pro8200
Dje 20:12

Projector ViewSonic Pro8200

680 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Kuzhina
Dje 20:03

Kuzhina

260 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
shes kombi peugeot 2001
Dje 19:58

shes kombi peugeot 2001


Vetura, Ferizaj
Fiat 500
Dje 19:47

Fiat 500

5 900 €
Vetura, Ferizaj
Iphone 3, 3s, 5s dhe sonyericsson xperia nga Suedi
Dje 19:38

Iphone 3, 3s, 5s dhe sonyericsson xperia nga Suedi

50 €
Telefona, Ferizaj
 Opel Corsa 1.3 CDTI, "110Jahre" ECO FLEX
Dje 19:30

Opel Corsa 1.3 CDTI, "110Jahre" ECO FLEX

5 750 €
Vetura, Ferizaj
PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR
Dje 19:17

PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

85 €
Ndërtimtari, Ferizaj
Dje 19:07

Apartemente dhoma me qera

15 €
Vila, Ferizaj
Iphone 5
Dje 19:00

Iphone 5

100 €
Telefona, Ferizaj
Kanteric Biesse ERGHO 3
Dje 18:57

Kanteric Biesse ERGHO 3

11 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI, "110Jahre" ECO FLEX
Dje 18:54

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI, "110Jahre" ECO FLEX

5 750 €
Vetura, Ferizaj
VW GOLF 7 TDI BLUE MOTION
Dje 18:40

VW GOLF 7 TDI BLUE MOTION


Vetura, Ferizaj
Shitet
Dje 18:25

Shitet

8 500 €
Kampshtëpiza, Ferizaj
Galeria