TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VIBER +38349817181
Sot 19:09

TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VIBER +38349817181


Shërbime, Ferizaj
Sot 19:08

Kerkojm nji qift ne mosh 35 deri 60 vjeq.


Punësim, Ferizaj
Maqin per pulav te prushit
Sot 19:05

Maqin per pulav te prushit

850 €
Tjetër, Ferizaj
Traktor
Sot 18:39

Traktor


Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
Shitet Touran
Sot 18:20

Shitet Touran

6 500 €
Vetura, Ferizaj
SHITEN BANESAT -RR.DRITON ISLAMI FERIZAJ
Sot 18:11

SHITEN BANESAT -RR.DRITON ISLAMI FERIZAJ


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
shiten 10 klima
Sot 18:09

shiten 10 klima


Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
URGJENT SHITEN DVD PER AUTO,1 NE RREGULL,2 PERPJES
Sot 18:00

URGJENT SHITEN DVD PER AUTO,1 NE RREGULL,2 PERPJES

10 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Eshte dhuruat per bamiresi
Sot 17:59

Eshte dhuruat per bamiresi

30 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Agjente Shitjeje !
Sot 17:57

Agjente Shitjeje !

200 €
Punësim, Ferizaj
Shes fiat grand punto 1.9 dizel
Sot 17:57

Shes fiat grand punto 1.9 dizel


Vetura, Ferizaj
IPET BANESA ME QERA TE MARKET MENTORI NE FERIZAJ
Sot 17:55

IPET BANESA ME QERA TE MARKET MENTORI NE FERIZAJ

350 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
IPET ME QERA BANESA TE HITI IMPERIAL FERIZAJ
Sot 17:55

IPET ME QERA BANESA TE HITI IMPERIAL FERIZAJ

250 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Shitet toka mrapa kforit grek
Sot 17:55

Shitet toka mrapa kforit grek


Troje, Ferizaj
Shitet toka mrapa kforit grek
Sot 17:55

Shitet toka mrapa kforit grek


Troje, Ferizaj
SHITEN 2 BANESA TE VIZIONI NE FERIZAJ SHIKO
Sot 17:55

SHITEN 2 BANESA TE VIZIONI NE FERIZAJ SHIKO

32 500 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
SHITET BANESA 83.5 M,TEINGJINJERINGU,RRUG GJILANIT
Sot 17:55

SHITET BANESA 83.5 M,TEINGJINJERINGU,RRUG GJILANIT

36 500 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
SHITET BANESA 97 METRA TE HITI IMPERIAL NE FERIZAJ
Sot 17:55

SHITET BANESA 97 METRA TE HITI IMPERIAL NE FERIZAJ

60 500 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Shes truall mrapa kforit grek
Sot 17:55

Shes truall mrapa kforit grek

1 400 €
Troje, Ferizaj
Shitet Golf 4 19.12.2018
Sot 17:53

Shitet Golf 4 19.12.2018


Vetura, Ferizaj
Shitet MAN LE 8.180 viti 2005 me dogan
Sot 17:39

Shitet MAN LE 8.180 viti 2005 me dogan


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
URGJENT: shitet shporeti për nxemje qendrore
Sot 17:31

URGJENT: shitet shporeti për nxemje qendrore

300 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Shitet kamjoni VOLVO vito 1999 me ramp
Sot 17:07

Shitet kamjoni VOLVO vito 1999 me ramp

4 550 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Tv 42
Sot 17:06

Tv 42

100 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
ELKOS GROUP OFERTE 8% -SHITJE TE BANESAVE FERIZAJ
Sot 17:00

ELKOS GROUP OFERTE 8% -SHITJE TE BANESAVE FERIZAJ

415 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 100.00 m2
Sot 16:42

Cima Apartment shitet banesa me 100.00 m2


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Shiten urgjentisht 6 dyer të dhomave
Sot 16:23

Shiten urgjentisht 6 dyer të dhomave

300 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Shes cryslerin 2003
Sot 16:20

Shes cryslerin 2003

500 €
Vetura, Ferizaj
Panasonic Lumix GH4, Panasonic Lumix GH5L.
Sot 16:01

Panasonic Lumix GH4, Panasonic Lumix GH5L.

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Pikado Rrakitaqki
Sot 15:41

Pikado Rrakitaqki


Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Shes qeni aziat
Sot 15:33

Shes qeni aziat


Kafshë, Ferizaj
TV  grundig
Sot 15:23

TV grundig

140 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Shes Nissan Terrano 3.0
Sot 15:20

Shes Nissan Terrano 3.0

4 800 €
Vetura, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 92.75m2 ne Ferizaj
Sot 14:42

Cima Apartment shitet banesa me 92.75m2 ne Ferizaj


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Sot 14:12

Roniku12


Shtëpia, Ferizaj
Sot 13:58

Hostes

1 800 €
Punësim, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 123.70 m2
Sot 13:43

Cima Apartment shitet banesa me 123.70 m2


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 88.05m2 ne Ferizaj
Sot 13:33

Cima Apartment shitet banesa me 88.05m2 ne Ferizaj


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
SHITEN BANESAT KATI 6 FERIZAJ
Sot 13:26

SHITEN BANESAT KATI 6 FERIZAJ

435 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 155.40m2
Sot 13:15

Cima Apartment shitet banesa me 155.40m2


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
sektosist/e
Sot 12:53

sektosist/e


Punësim, Ferizaj
duj sane dhe detelin
Sot 12:37

duj sane dhe detelin

2 €
Kafshë, Ferizaj
Shitet golf 4 1.4 16 V rexisterum parë ne ks
Sot 12:35

Shitet golf 4 1.4 16 V rexisterum parë ne ks

3 100 €
Vetura, Ferizaj
SHITET BANESA 58.4M2 KATI I 3 dhe 4
Sot 12:13

SHITET BANESA 58.4M2 KATI I 3 dhe 4

460 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Kombi Mercedes benz
Sot 11:55

Kombi Mercedes benz


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
OPEL MERIVA CDTI 1.7
Sot 11:46

OPEL MERIVA CDTI 1.7

5 000 €
Vetura, Ferizaj
Maqin per pula me prush
Sot 11:41

Maqin per pula me prush

950 €
Tjetër, Ferizaj
Sot 11:40

Kerkojm nji qiftè serioz


Punësim, Ferizaj
Sot 11:39

Shitet shtepia

75 000 €
Shtëpia, Ferizaj
Prodhojm Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi
Sot 11:24

Prodhojm Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Galeria
150 €
280 €