BANESA ME QERA TE SEMAFORAT FERIZAJ
Sot 04:04

BANESA ME QERA TE SEMAFORAT FERIZAJ

250 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Pezho
Sot 02:56

Pezho

500 €
Vetura, Ferizaj
PUNESIM NE KROACI
Sot 02:27

PUNESIM NE KROACI

1 000 €
Punësim, Ferizaj
Shiten 1200 cope tjegulla
Sot 02:17

Shiten 1200 cope tjegulla


Ndërtimtari, Ferizaj
SHITET BANESA 58.4M2 KATI I 3 dhe 4
Sot 02:09

SHITET BANESA 58.4M2 KATI I 3 dhe 4

460 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
ELKOS GROUP-SHITEN BANESAT KATI 6 FERIZAJ
Sot 01:54

ELKOS GROUP-SHITEN BANESAT KATI 6 FERIZAJ

435 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 98.75 m2
Sot 01:34

Cima Apartment shitet banesa me 98.75 m2


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Panasonic Lumix GH4, Panasonic Lumix GH5L.
Sot 01:16

Panasonic Lumix GH4, Panasonic Lumix GH5L.

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Renault Kangoo 1.5 DCI
Sot 01:01

Renault Kangoo 1.5 DCI

1 350 €
Vetura, Ferizaj
Shitet toka mrapa kforit grek
Sot 00:55

Shitet toka mrapa kforit grek


Troje, Ferizaj
Sot 00:34

Parket

10 €
Vegla pune, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 110.35 m2
Dje 23:48

Cima Apartment shitet banesa me 110.35 m2


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
SHITEN BANESAT -RR.DRITON ISLAMI FERIZAJ
Dje 23:47

SHITEN BANESAT -RR.DRITON ISLAMI FERIZAJ


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Prodhojm Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi
Dje 23:46

Prodhojm Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 96.25 m2 ne Feriza
Dje 23:34

Cima Apartment shitet banesa me 96.25 m2 ne Feriza


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
kauq per sallon
Dje 23:32

kauq per sallon

300 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Dje 23:28

ndrrim


Troje, Ferizaj
Dje 23:26

Kosov


Punësim, Ferizaj
Dj,Energji ferizaj
Dje 23:26

Dj,Energji ferizaj


Instrumente muzikore, Ferizaj
Shitet vetura
Dje 23:26

Shitet vetura

7 609 €
Vetura, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 155.40m2
Dje 22:53

Cima Apartment shitet banesa me 155.40m2


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
dhoma djumi
Dje 22:16

dhoma djumi


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Audi a6
Dje 22:13

Audi a6

3 000 €
Vetura, Ferizaj
Shes Nissan Terrano 3.0
Dje 22:09

Shes Nissan Terrano 3.0

4 800 €
Vetura, Ferizaj
Golf 2 1 ,9 dizel
Dje 22:03

Golf 2 1 ,9 dizel

1 000 €
Vetura, Ferizaj
Dje 22:01

Leshoj objektin 100m2 me qera

250 €
Shtëpia, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 92.75m2 ne Ferizaj
Dje 21:48

Cima Apartment shitet banesa me 92.75m2 ne Ferizaj


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 123.10 m2
Dje 21:47

Cima Apartment shitet banesa me 123.10 m2


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Salomon
Dje 21:43

Salomon

60 €
Veshmbathje, Ferizaj
ELKOS GROUP -SHITEN BANESAT
Dje 21:31

ELKOS GROUP -SHITEN BANESAT


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
MAN 12.210 THermoking viti 2006+dogan
Dje 21:29

MAN 12.210 THermoking viti 2006+dogan


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Apple iPhone XS Max 256GB - Silver i ri i nënshkru
Dje 21:29

Apple iPhone XS Max 256GB - Silver i ri i nënshkru

300 €
Telefona, Ferizaj
Shofer Kamioni
Dje 21:23

Shofer Kamioni


Punësim, Ferizaj
Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 290570km/lib
Dje 21:21

Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 290570km/lib


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Dje 21:11

Kerkojm nji qift ne mosh 40- 60 vjeq.


Punësim, Ferizaj
Bicikel model 2019
Dje 21:10

Bicikel model 2019

350 €
Biçikleta, Ferizaj
Suzuki V-Strom DL650 viti 2004
Dje 21:10

Suzuki V-Strom DL650 viti 2004

3 101 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Banesa e gatshm 65m2 kati 4,Lagje te re Ferizaj
Dje 21:03

Banesa e gatshm 65m2 kati 4,Lagje te re Ferizaj

36 500 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
kuzhina sipas porosise
Dje 20:55

kuzhina sipas porosise


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Produkte per mardhenie SEKSUALE
Dje 20:53

Produkte per mardhenie SEKSUALE

25 €
Tjetër, Ferizaj
shporet per nxemje  qendrore
Dje 20:33

shporet per nxemje qendrore

290 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Citroen Berlingo 1.9 Diesel HDI
Dje 20:31

Citroen Berlingo 1.9 Diesel HDI

2 800 €
Vetura, Ferizaj
Shes lopen qumshtore.
Dje 20:30

Shes lopen qumshtore.


Kafshë, Ferizaj
lop dema
Dje 20:14

lop dema


Kafshë, Ferizaj
Goma dimri Continental 195/65 R15
Dje 20:12

Goma dimri Continental 195/65 R15

130 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Goni Metal
Dje 20:00

Goni Metal


Punësim, Ferizaj
URGJENT: shitet shporeti për nxemje qendrore
Dje 19:54

URGJENT: shitet shporeti për nxemje qendrore

300 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
opel korsa  dizell
Dje 19:45

opel korsa dizell

3 350 €
Vetura, Ferizaj
Shitet komoda
Dje 19:43

Shitet komoda


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Cima Apartment shitet banesa me 61.20m2 ne Ferizaj
Dje 19:34

Cima Apartment shitet banesa me 61.20m2 ne Ferizaj


Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Galeria
680 €
350 €
1 050 €