Shitet bageri
Sot 12:26

Shitet bageri

8 300 €
Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
qen
Sot 12:26

qen


Kafshë, Ferizaj
Motor per golf 3
Sot 12:26

Motor per golf 3


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
/
Sot 12:22

/

1 600 €
Vetura, Ferizaj
OPEL CORSA 1.0 benzin viti 2000
Sot 12:16

OPEL CORSA 1.0 benzin viti 2000

500 €
Vetura, Ferizaj
Motoçiklet
Sot 12:16

Motoçiklet

140 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Kolica
Sot 11:56

Kolica


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Kunguj
Sot 11:52

Kunguj


Tjetër, Ferizaj
iPhone 5 me icloud blocked
Sot 11:07

iPhone 5 me icloud blocked

100 €
Telefona, Ferizaj
Cizme per skija
Sot 11:03

Cizme per skija

65 €
Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Dyer dhe dritare me shumic dhe pakic ne tel-045474071
Sot 10:56

Dyer dhe dritare me shumic dhe pakic ne tel-045474071

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
/FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRIKA ...
Sot 10:56

/FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRIKA ...


Shërbime, Ferizaj
Passat 2.5 dizel
Sot 10:49

Passat 2.5 dizel

4 600 €
Vetura, Ferizaj
Fellne per volzwagen
Sot 10:42

Fellne per volzwagen


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Opel Zafira 1.9 cdti -05
Sot 10:32

Opel Zafira 1.9 cdti -05


Vetura, Ferizaj
Sot 10:22

Shitet trualli 23 ari ne fshatin nekodim ne ferizaj

3 300 €
Ndërtimtari, Ferizaj
Peugeot 106 1.1 benzin -02
Sot 09:57

Peugeot 106 1.1 benzin -02

1 300 €
Vetura, Ferizaj
Nxemje per shtepi
Sot 09:44

Nxemje per shtepi


Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
JAPIM BANESA DHE SHTEPIJA ME QERA NE FERIZAJ
Sot 09:10

JAPIM BANESA DHE SHTEPIJA ME QERA NE FERIZAJ

130 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
SHITEN DRITA (FARA) PER POLO 5 NE FERIZAJ
Sot 09:10

SHITEN DRITA (FARA) PER POLO 5 NE FERIZAJ

50 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Per Pjes,Hp Pavilion dv1000,Dell XPS M170,Hp Pavilion zv5000
Sot 09:10

Per Pjes,Hp Pavilion dv1000,Dell XPS M170,Hp Pavilion zv5000

1 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Mbajtja e Librit te Puntorve dhe Shërbimet Juridik-Administr
Sot 09:03

Mbajtja e Librit te Puntorve dhe Shërbimet Juridik-Administr


Ndërmarrje, Ferizaj
Mbajtja e Librit te Puntorve dhe Shërbimet Juridik-Administr
Sot 09:03

Mbajtja e Librit te Puntorve dhe Shërbimet Juridik-Administr


Punësim, Ferizaj
Mbajtja e Librit te Puntorve dhe Shërbimet Juridik-Administr
Sot 09:03

Mbajtja e Librit te Puntorve dhe Shërbimet Juridik-Administr


Shërbime, Ferizaj
SHITEN KETO PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 09:03

SHITEN KETO PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

5 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Mbajtja e Librit te Puntorve dhe Shërbimet Juridik-Administr
Sot 09:03

Mbajtja e Librit te Puntorve dhe Shërbimet Juridik-Administr


Tjetër, Ferizaj
SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER
Sot 09:03

SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER

15 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
SHITEN KETO PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 09:03

SHITEN KETO PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

5 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 1440 m² FERIZAJ-BERZOVIC,GREME
Sot 09:03

IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 1440 m² FERIZAJ-BERZOVIC,GREME


Lokale & Objekte, Ferizaj
SHITEN KETO PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA
Sot 09:03

SHITEN KETO PJESË TË NDRYSHME PËR DESTOP DHE LLOPTOP+KABELLA

5 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER
Sot 09:03

SHITET NJE SAPARE E LEKURES DHE PJES PER KOMPJUTER

15 €
Lokale & Objekte, Ferizaj
Samojed Femer 11 muj
Sot 08:45

Samojed Femer 11 muj

120 €
Kafshë, Ferizaj
Lopa
Sot 08:38

Lopa

1 700 €
Kafshë, Ferizaj
Kerkoj Pun Si Shofer Profesionalist
Sot 08:32

Kerkoj Pun Si Shofer Profesionalist


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Kamina asht komplet
Sot 08:32

Kamina asht komplet

240 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
Xhama per objekt
Sot 08:28

Xhama per objekt


Lokale & Objekte, Ferizaj
Passat 2008
Sot 08:18

Passat 2008

6 200 €
Vetura, Ferizaj
ALFA ROMEO -04
Sot 07:56

ALFA ROMEO -04


Vetura, Ferizaj
ps3 playstation 3  me 4 dorza dhe 2 cd
Sot 07:55

ps3 playstation 3 me 4 dorza dhe 2 cd

180 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Shes audi 80 coupe per pjes !
Sot 07:44

Shes audi 80 coupe per pjes !


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Shes iphone 5 16gb full unlock urgjent !
Sot 07:27

Shes iphone 5 16gb full unlock urgjent !

270 €
Telefona, Ferizaj
BMW 318is    RKS      FULL OPSION EXTRA
Sot 07:27

BMW 318is RKS FULL OPSION EXTRA

1 900 €
Vetura, Ferizaj
bmw 318is - RKS     EKONOMIKe hargjime T vogla
Sot 07:27

bmw 318is - RKS EKONOMIKe hargjime T vogla

1 900 €
Vetura, Ferizaj
 Mercedes Vito -00
Sot 05:42

Mercedes Vito -00


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
WHEELER-PRO
Sot 04:21

WHEELER-PRO


Biçikleta, Ferizaj
ACER-intel
Sot 03:56

ACER-intel

120 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Sot 03:44

shitet toka

5 500 €
Shtëpia, Ferizaj
Lule shelne
Sot 03:39

Lule shelne

90 €
Tjetër, Ferizaj
Shitet autobusi setra 215 hr.
Sot 03:28

Shitet autobusi setra 215 hr.


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
Samsung galaxy s5
Sot 02:26

Samsung galaxy s5

350 €
Telefona, Ferizaj