Opel zafira 1.9Cdti 05
Sot 23:08

Opel zafira 1.9Cdti 05


Vetura, Ferizaj
Shitet Buferi me dy zmadhues i firmes Platoon
Sot 22:57

Shitet Buferi me dy zmadhues i firmes Platoon

15 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Dera e koridorit
Sot 22:51

Dera e koridorit

170 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Ofroj pune per mirembajtese te shtepise
Sot 22:49

Ofroj pune per mirembajtese te shtepise


Punësim, Ferizaj
Golf III Shitet & dhe Ndrrim i mundeshem !!
Sot 22:44

Golf III Shitet & dhe Ndrrim i mundeshem !!


Vetura, Ferizaj
BMW 320 dizel KLIMATRONIK -03 RKS deri 08.09.2016
Sot 22:43

BMW 320 dizel KLIMATRONIK -03 RKS deri 08.09.2016

5 500 €
Vetura, Ferizaj
Bager skip ne gjendje perfekte
Sot 22:31

Bager skip ne gjendje perfekte

7 950 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Shes Opel vectra 2.6 Benzin
Sot 22:29

Shes Opel vectra 2.6 Benzin

950 €
Vetura, Ferizaj
Phonak (aparat degjim)
Sot 22:29

Phonak (aparat degjim)

105 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
RESIVER TOKESOR PA PAGES HD
Sot 22:24

RESIVER TOKESOR PA PAGES HD

45 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Maqin per Kocka
Sot 22:23

Maqin per Kocka


Tjetër, Ferizaj
Iphone 6 gold
Sot 22:22

Iphone 6 gold

600 €
Telefona, Ferizaj
Shes peugeot 206 -04 1.4 benzin
Sot 22:16

Shes peugeot 206 -04 1.4 benzin

2 000 €
Vetura, Ferizaj
MacBook Air 13 core i5 mid2013
Sot 22:14

MacBook Air 13 core i5 mid2013

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Malinos belg
Sot 21:56

Malinos belg

250 €
Kafshë, Ferizaj
prerese me uj
Sot 21:42

prerese me uj

500 €
Vegla pune, Ferizaj
Golf 2 Turbo Dizel
Sot 21:42

Golf 2 Turbo Dizel

850 €
Vetura, Ferizaj
SHES AUDI B4 KBROLET 2.3 benxin-plin URGJENT SHiTET
Sot 21:39

SHES AUDI B4 KBROLET 2.3 benxin-plin URGJENT SHiTET

1 100 €
Vetura, Ferizaj
Golf 4  1.9 TDI i e Kuqe  Boj Dhe Ndrrim
Sot 21:27

Golf 4 1.9 TDI i e Kuqe Boj Dhe Ndrrim

3 800 €
Vetura, Ferizaj
drums bubnje tupana bateri daulle
Sot 21:20

drums bubnje tupana bateri daulle

1 500 €
Instrumente muzikore, Ferizaj
AUDI Q5 3.0TDI quatro , 172.000km me liber servisi
Sot 21:10

AUDI Q5 3.0TDI quatro , 172.000km me liber servisi


Vetura, Ferizaj
Golf 5 me dogan i ardhun prej Zvicres
Sot 21:02

Golf 5 me dogan i ardhun prej Zvicres


Vetura, Ferizaj
pjes te ndryshme per makineri
Sot 21:01

pjes te ndryshme per makineri

100 €
Vetura, Ferizaj
Gilera Dna 180cc
Sot 20:45

Gilera Dna 180cc

1 200 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Bicikel
Sot 20:42

Bicikel

600 €
Biçikleta, Ferizaj
Lavatriqe Industriale 7kg
Sot 20:35

Lavatriqe Industriale 7kg

140 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
golf 2 GTI urgjent
Sot 20:32

golf 2 GTI urgjent

900 €
Vetura, Ferizaj
OFROJMË KËTO SHËRBIME JURIDIKO-ADMINISTRATIVE
Sot 20:16

OFROJMË KËTO SHËRBIME JURIDIKO-ADMINISTRATIVE


Ndërmarrje, Ferizaj
Sony Playstation 2 ofert qmimi I volitshem
Sot 20:13

Sony Playstation 2 ofert qmimi I volitshem

30 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Mercedes Sprinter 411 CDI
Sot 20:11

Mercedes Sprinter 411 CDI


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
I ardhur nga ZVICRA Peugeot 308 dizel -2008
Sot 20:10

I ardhur nga ZVICRA Peugeot 308 dizel -2008


Vetura, Ferizaj
Shporet pela metalac
Sot 20:10

Shporet pela metalac

150 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Laptop Packard Bell PB
Sot 20:10

Laptop Packard Bell PB

250 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
mobile
Sot 20:10

mobile

150 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Shitet
Sot 20:07

Shitet

750 €
Vetura, Ferizaj
Shes veturen urgjent ne gjendje te rregullt
Sot 20:07

Shes veturen urgjent ne gjendje te rregullt

2 100 €
Vetura, Ferizaj
Frigorifer 1.84m.
Sot 20:05

Frigorifer 1.84m.

140 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Iphone 4s 32GB
Sot 20:04

Iphone 4s 32GB

80 €
Telefona, Ferizaj
u shit flm tregukosovar.com
Sot 20:00

u shit flm tregukosovar.com

650 €
Vetura, Ferizaj
Ford C-Max -04
Sot 19:58

Ford C-Max -04

2 950 €
Vetura, Ferizaj
Frigo Peugeot expert 2.0 hdi vp 2010 kw 88-120 ps
Sot 19:41

Frigo Peugeot expert 2.0 hdi vp 2010 kw 88-120 ps

8 000 €
Vetura, Ferizaj
Risi 2015/16 ski skia skija snowbord qizme syza helmeta modele te reja
Sot 19:31

Risi 2015/16 ski skia skija snowbord qizme syza helmeta modele te reja


Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Shes 12pal Goma te ardhura prej zvicres
Sot 19:24

Shes 12pal Goma te ardhura prej zvicres


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Mjete per Salle te Fitnesit
Sot 19:14

Mjete per Salle te Fitnesit

38 000 €
Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Objekti me qera ne Ferizaj
Sot 19:02

Objekti me qera ne Ferizaj


Lokale & Objekte, Ferizaj
Shes Aprilia Racing F50 Ndrrim Me Telefona
Sot 18:45

Shes Aprilia Racing F50 Ndrrim Me Telefona

270 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Makine qepse per punkt
Sot 18:41

Makine qepse per punkt

1 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Yamaha 125 dtr
Sot 18:38

Yamaha 125 dtr

500 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
opel vectra
Sot 18:28

opel vectra

750 €
Vetura, Ferizaj
Mercedes E-classe 200CDI  viti 2007 me tabella te austris
Sot 18:14

Mercedes E-classe 200CDI viti 2007 me tabella te austris

7 800 €
Vetura, Ferizaj
Galeria
15 300 €
180 € 230 €