Vali-Banes me Qera në Ferizaj Rr.Ismet Ramadani Nr.Q002/15
Sot 17:52

Vali-Banes me Qera në Ferizaj Rr.Ismet Ramadani Nr.Q002/15

200 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
shes iphone 5
Sot 17:30

shes iphone 5


Telefona, Ferizaj
Mercedes E-classe 200CDI  viti 2007 me tabella te austris
Sot 17:21

Mercedes E-classe 200CDI viti 2007 me tabella te austris

7 800 €
Vetura, Ferizaj
Lg
Sot 17:12

Lg

30 €
Telefona, Ferizaj
MAN 8.180 VITI 2004 ME HBB SANIKUN 7.30M
Sot 17:09

MAN 8.180 VITI 2004 ME HBB SANIKUN 7.30M

6 900 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
golf 6
Sot 17:06

golf 6


Vetura, Ferizaj
Llaktrofriz Per Qumsht
Sot 17:05

Llaktrofriz Per Qumsht


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Shtepija me 5ari,Ferizaj afer stadiumit futbollit.
Sot 17:02

Shtepija me 5ari,Ferizaj afer stadiumit futbollit.

180 000 €
Shtëpia, Ferizaj
RINGA (toka ne Rr e Pleshines) 156/15
Sot 16:54

RINGA (toka ne Rr e Pleshines) 156/15


Troje, Ferizaj
Shes Faqen ne Facebook "Lajthia"
Sot 16:47

Shes Faqen ne Facebook "Lajthia"

500 €
Ndërmarrje, Ferizaj
MERCEDES ATEGO 8,15 VITI 2001 ME DOGAN DHE FATUR TVSH
Sot 16:38

MERCEDES ATEGO 8,15 VITI 2001 ME DOGAN DHE FATUR TVSH


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Makine per thurje me vonic, elektronike
Sot 16:37

Makine per thurje me vonic, elektronike

1 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Mercedes E-classe  220 Diesel me klim me tabella te austris
Sot 16:27

Mercedes E-classe 220 Diesel me klim me tabella te austris

2 350 €
Vetura, Ferizaj
Golf III Shitet & dhe Ndrrim i mundeshem !!
Sot 16:17

Golf III Shitet & dhe Ndrrim i mundeshem !!


Vetura, Ferizaj
Sony Playstation 2 ofert qmimi I volitshem
Sot 15:58

Sony Playstation 2 ofert qmimi I volitshem

30 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Frigorifer 1.80m
Sot 15:56

Frigorifer 1.80m

120 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Ofroj pune per mirembajtese te shtepise
Sot 15:40

Ofroj pune per mirembajtese te shtepise


Punësim, Ferizaj
Dj per Dasma,Fejesa,Syneti etj.
Sot 15:20

Dj per Dasma,Fejesa,Syneti etj.


Instrumente muzikore, Ferizaj
Mondial 150 cc -08
Sot 15:19

Mondial 150 cc -08

220 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Qen Haski
Sot 15:07

Qen Haski

50 €
Kafshë, Ferizaj
Ford Fiesta 1.4 tdci 2007 Me klim me tabella te austris
Sot 14:48

Ford Fiesta 1.4 tdci 2007 Me klim me tabella te austris

2 500 €
Vetura, Ferizaj
VW Passat diesel -10
Sot 14:42

VW Passat diesel -10

9 400 €
Vetura, Ferizaj
Hidrofor Elektrokovin slloven origjinal
Sot 14:06

Hidrofor Elektrokovin slloven origjinal

145 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Nokia lumia 520
Sot 13:52

Nokia lumia 520

80 €
Telefona, Ferizaj
opel vectra
Sot 13:49

opel vectra

750 €
Vetura, Ferizaj
ford fokus
Sot 13:37

ford fokus

3 900 €
Vetura, Ferizaj
Shes Biciklete  24 Qe Ne Gjendje Te Rregullt...
Sot 13:22

Shes Biciklete 24 Qe Ne Gjendje Te Rregullt...


Biçikleta, Ferizaj
Shes urgjet nxemsen me plin esht ekstra e mir
Sot 13:19

Shes urgjet nxemsen me plin esht ekstra e mir

80 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Ferizaj
Dj.GenTii Ferizaj Softaj
Sot 13:16

Dj.GenTii Ferizaj Softaj


Instrumente muzikore, Ferizaj
Montojm Fshisa-Thithese Qendrore
Sot 13:05

Montojm Fshisa-Thithese Qendrore

25 €
Ndërtimtari, Ferizaj
MacBook Air 13 core i5 mid2013
Sot 12:45

MacBook Air 13 core i5 mid2013

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Iphone 4s  16 gb Full unlock
Sot 12:41

Iphone 4s 16 gb Full unlock

140 €
Telefona, Ferizaj
Vali-Banes me Qera në Ferizaj Rr.Ismet Ramadani Nr.Q001/15
Sot 12:40

Vali-Banes me Qera në Ferizaj Rr.Ismet Ramadani Nr.Q001/15

200 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Rimorkio
Sot 12:38

Rimorkio


Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Shiten llusterat
Sot 12:35

Shiten llusterat


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Shes nike delta force
Sot 12:33

Shes nike delta force

35 €
Veshmbathje, Ferizaj
Komodë për tv
Sot 12:33

Komodë për tv


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
audi a6
Sot 12:30

audi a6

3 850 €
Vetura, Ferizaj
Gjenerator (Agergat)
Sot 12:29

Gjenerator (Agergat)


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
USB  HP
Sot 12:23

USB HP

4 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
opel corsa chervelet 1999
Sot 12:22

opel corsa chervelet 1999

2 300 €
Vetura, Ferizaj
Goma 15 me bandash hekuri per dimer
Sot 12:08

Goma 15 me bandash hekuri per dimer

150 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Samsung galaxy trend
Sot 12:07

Samsung galaxy trend

55 €
Telefona, Ferizaj
Mercedes 230  -87
Sot 12:04

Mercedes 230 -87

1 400 €
Vetura, Ferizaj
Fellne 15 per opel corsa C me goma shum te mira
Sot 12:01

Fellne 15 per opel corsa C me goma shum te mira

250 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
Shes BMW X3 ose boj ndrrim me ndonje kerr tjeter
Sot 12:00

Shes BMW X3 ose boj ndrrim me ndonje kerr tjeter


Vetura, Ferizaj
Shes LOP me gjith VIQ
Sot 11:59

Shes LOP me gjith VIQ


Kafshë, Ferizaj
Iveco eurocargo
Sot 11:57

Iveco eurocargo

5 000 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Fiat Punto pa tabela
Sot 11:52

Fiat Punto pa tabela

490 €
Vetura, Ferizaj
Opel astra 1.4 Benzin
Sot 11:42

Opel astra 1.4 Benzin


Tjetër, Ferizaj
Galeria
9 900 €
230 €