shes fellent per opel corsa 15 coll
Sot 17:33

shes fellent per opel corsa 15 coll

250 €
Vetura, Ferizaj
Mercedes Benz C220 -01
Sot 17:25

Mercedes Benz C220 -01

6 800 €
Vetura, Ferizaj
20- karrikat + 5 tavolinat
Sot 17:25

20- karrikat + 5 tavolinat

380 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
ACER-intel
Sot 17:15

ACER-intel

120 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Lopa
Sot 17:07

Lopa

1 700 €
Kafshë, Ferizaj
BMW 320 -01
Sot 17:00

BMW 320 -01

5 900 €
Vetura, Ferizaj
Rimorkijo shitet urgjent 240
Sot 16:58

Rimorkijo shitet urgjent 240

230 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Ferizaj
TV DHE TAVOLINA KOMPLET
Sot 16:56

TV DHE TAVOLINA KOMPLET

70 €
Artikuj për fëmijë & Lodra, Ferizaj
kerkoj rottweiler femer per ciftzim
Sot 16:47

kerkoj rottweiler femer per ciftzim


Kafshë, Ferizaj
shes fellnet per mercedes 190-250 .etj
Sot 16:46

shes fellnet per mercedes 190-250 .etj

180 €
Vetura, Ferizaj
Shes Reno Clio 2006
Sot 16:46

Shes Reno Clio 2006

1 €
Vetura, Ferizaj
Kerkojm Kengetare dhe Valltare
Sot 16:28

Kerkojm Kengetare dhe Valltare


Punësim, Ferizaj
VW Golf 5 TDI 1.9 - 2007
Sot 16:21

VW Golf 5 TDI 1.9 - 2007

8 200 €
Vetura, Ferizaj
Makine per shpime horizontale
Sot 16:21

Makine per shpime horizontale


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Skuter 150CC -08
Sot 16:06

Skuter 150CC -08

450 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
CITROEN JUMPY VITI 2001 NDRRIM I MUNDUR ME LAMINAT
Sot 15:52

CITROEN JUMPY VITI 2001 NDRRIM I MUNDUR ME LAMINAT

1 500 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
MAN 180PS euro3 ME FRIZ VITI 2003 mundesi ndrrimi me vetur
Sot 15:52

MAN 180PS euro3 ME FRIZ VITI 2003 mundesi ndrrimi me vetur


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
maqina per vullkanizer
Sot 15:49

maqina per vullkanizer

500 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
mjete pune ne sherbim dhe shiten
Sot 15:49

mjete pune ne sherbim dhe shiten

1 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
Iphone 4s
Sot 15:48

Iphone 4s

160 €
Telefona, Ferizaj
RISI RISI ZBRITJE QMIMESH NE GENEVA IMPEX
Sot 15:40

RISI RISI ZBRITJE QMIMESH NE GENEVA IMPEX

70 €
Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
Kamionet mercedes benz -85
Sot 15:39

Kamionet mercedes benz -85

1 500 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Ferizaj
dyer dhe dritare ne te gjitha dimensionetne tel- 045474071
Sot 15:36

dyer dhe dritare ne te gjitha dimensionetne tel- 045474071

65 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
bmw 320d -01
Sot 15:12

bmw 320d -01

5 800 €
Vetura, Ferizaj
Sot 15:12

mercedes benz mb


Kombibusa, Ferizaj
Dyer dhe Dritare me dimensione te ndryshme 60 e nr,045474071
Sot 15:12

Dyer dhe Dritare me dimensione te ndryshme 60 e nr,045474071

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
Qen Terier
Sot 15:11

Qen Terier

80 €
Kafshë, Ferizaj
Shitet dhe Ndrrohett
Sot 14:58

Shitet dhe Ndrrohett

750 €
Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Audi 80 1.8 -91
Sot 14:56

Audi 80 1.8 -91

700 €
Vetura, Ferizaj
Dyer dhe dritare me shumic dhe pakic ne tel-045474071
Sot 14:51

Dyer dhe dritare me shumic dhe pakic ne tel-045474071

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Ferizaj
BMW 318is  ///////SHIKO FOTOT
Sot 14:48

BMW 318is ///////SHIKO FOTOT

2 300 €
Vetura, Ferizaj
Opel Astra dizel -00
Sot 14:42

Opel Astra dizel -00


Vetura, Ferizaj
RIISI RISI GENEVA- IMPEX.kontigjent i ri me mall.
Sot 14:35

RIISI RISI GENEVA- IMPEX.kontigjent i ri me mall.


Teknik të bardhë & Oriendi shtëpiake, Ferizaj
HDD 1TB VERBATIM
Sot 14:19

HDD 1TB VERBATIM

70 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
Buba per oborr
Sot 14:16

Buba per oborr

20 €
Kafshë, Ferizaj
IMT FARGUSAN 539 - NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT ( 1990 )
Sot 14:16

IMT FARGUSAN 539 - NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT ( 1990 )

5 500 €
Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
SAMSUNG STAR 2
Sot 14:16

SAMSUNG STAR 2

30 €
Tjetër, Ferizaj
SAMSUNG GALAXI CORE+G350 ORIGINAL IRI PA PERDOR.
Sot 14:16

SAMSUNG GALAXI CORE+G350 ORIGINAL IRI PA PERDOR.

170 €
Tjetër, Ferizaj
NOKIA 6230 i - NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT I ARDH NGA ZVICRA
Sot 14:16

NOKIA 6230 i - NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT I ARDH NGA ZVICRA

20 €
Tjetër, Ferizaj
SAMSUNG STAR 2 - NE GJENDJE TE RREGULLT ASHT ORIGINAL.
Sot 14:16

SAMSUNG STAR 2 - NE GJENDJE TE RREGULLT ASHT ORIGINAL.

30 €
Tjetër, Ferizaj
KANADA KÊRKON PUNÊTOR, LEHTÊSON PROCEDURAT E MIGRIMIT
Sot 13:51

KANADA KÊRKON PUNÊTOR, LEHTÊSON PROCEDURAT E MIGRIMIT


Punësim, Ferizaj
Opel Corsa 1.3 CDTI 2007
Sot 13:47

Opel Corsa 1.3 CDTI 2007

6 200 €
Vetura, Ferizaj
Tokë - Jerli Prelez
Sot 13:20

Tokë - Jerli Prelez


Troje, Ferizaj
Kos
Sot 13:14

Kos


Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
Mercedes 190 -85
Sot 13:05

Mercedes 190 -85


Vetura, Ferizaj
Toke  plus shtepi 27 ari
Sot 12:40

Toke plus shtepi 27 ari


Shtëpia, Ferizaj
shes golf 2 dizel 88
Sot 12:39

shes golf 2 dizel 88

1 200 €
Vetura, Ferizaj
SAJA
Sot 12:26

SAJA


Artikuj për fëmijë & Lodra, Ferizaj
Play Station 2
Sot 12:12

Play Station 2

55 €
Kompjutera & Lojra TV, Ferizaj
 ndertim.bejm murimin të tullave të fasades me 100% kualitet
Sot 12:07

ndertim.bejm murimin të tullave të fasades me 100% kualitet


Ndërtimtari, Ferizaj