Apple iPhone X/Samsung Galaxy S9+/Apple Macbook/Bi
Sot 09:00

Apple iPhone X/Samsung Galaxy S9+/Apple Macbook/Bi

300 €
Telefona, Deçan
Shite Per Marakli
Sot 08:32

Shite Per Marakli

420 €
Motoçikleta/ Skutera, Deçan
IPhone x 256GB
Sot 07:56

IPhone x 256GB

500 €
Telefona, Deçan
paino
Dje 23:09

paino

688 €
Instrumente muzikore, Deçan
Samsung Galaxy Note 4
Dje 23:05

Samsung Galaxy Note 4

300 €
Telefona, Deçan
iphone 7plus
Dje 22:08

iphone 7plus

344 €
Telefona, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
Dje 16:42

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
Dje 16:01

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Makinë bujqësore
Dje 14:56

Makinë bujqësore

6 300 €
Makina bujqësore/pyllore, Deçan
Shes vellon e qepur tek Valdrin Sahiti
Dje 02:43

Shes vellon e qepur tek Valdrin Sahiti

1 400 €
Veshmbathje, Deçan
Opel Agila 1,2
24 Shtat 20:59

Opel Agila 1,2

1 350 €
Vetura, Deçan
tREGUkOSOVAR
24 Shtat 20:57

tREGUkOSOVAR

1 150 €
Vetura, Deçan
Huawei Mate 10 Pro, 128gb / Huawei P20 Pro Dual Si
24 Shtat 20:14

Huawei Mate 10 Pro, 128gb / Huawei P20 Pro Dual Si

500 €
Telefona, Deçan
Yamaha Tyros 5 / Tyros 4 / Roland Fantom X6/ Pione
24 Shtat 15:46

Yamaha Tyros 5 / Tyros 4 / Roland Fantom X6/ Pione

1 500 €
Instrumente muzikore, Deçan
Moblije 3+3+2+1
24 Shtat 12:23

Moblije 3+3+2+1

200 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Deçan
Peugeot
24 Shtat 09:19

Peugeot

2 900 €
Vetura, Deçan
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
24 Shtat 08:05

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

36 000 €
Shpendë, Deçan
Apple iphone 6s 128gd
23 Shtat 23:06

Apple iphone 6s 128gd

450 €
Telefona, Deçan
 PlayStation 4 pro
23 Shtat 22:33

PlayStation 4 pro

200 €
Kompjutera & Lojra TV, Deçan
E re Samsung Galaxy Note8 ngjyra Zi -128GB
23 Shtat 22:25

E re Samsung Galaxy Note8 ngjyra Zi -128GB

400 €
Telefona, Deçan
Apple iphone X / IPHONE 8 PLUS / IPHONE 7 Red 256G
23 Shtat 22:12

Apple iphone X / IPHONE 8 PLUS / IPHONE 7 Red 256G

550 €
Telefona, Deçan
Apple iPhone X Factory Sealed Unlocked 256gb 64gb
21 Shtat 20:45

Apple iPhone X Factory Sealed Unlocked 256gb 64gb

480 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Deçan
Zbritje Dhoma Gjumi (Fjetjes)
21 Shtat 19:35

Zbritje Dhoma Gjumi (Fjetjes)

500 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Deçan
Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Cano
19 Shtat 12:46

Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Cano

900 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
15 Shtat 11:54

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
09 Shtat 17:11

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
03 Shtat 17:00

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Apple iPhone 7 Plus KUQ 256GB / Apple iPhone 7 128
01 Shtat 11:33

Apple iPhone 7 Plus KUQ 256GB / Apple iPhone 7 128

450 €
Telefona, Deçan
Canon EOS 60D 18,0MP Digital SLR Kamera - Kit Zi
30 Gusht 18:00

Canon EOS 60D 18,0MP Digital SLR Kamera - Kit Zi

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Deçan
Kamera SLR me 70D të Canon me 2 Lente STM
30 Gusht 13:47

Kamera SLR me 70D të Canon me 2 Lente STM

560 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Deçan
Rane SL 4 USB 2.0 Interface for Serato Scratch Liv
20 Gusht 17:51

Rane SL 4 USB 2.0 Interface for Serato Scratch Liv

300 €
Instrumente muzikore, Deçan
 LG 55LM9600 55 LED 3D Smart TV
16 Gusht 15:02

LG 55LM9600 55 LED 3D Smart TV

400 €
Telefona, Deçan
Apple MacBook Pro 15 Inch with Retina Display, 2.4
11 Gusht 18:09

Apple MacBook Pro 15 Inch with Retina Display, 2.4

400 €
Kompjutera & Lojra TV, Deçan
Apple iPhone 6 plus 64GB (Unlocked)
11 Gusht 13:46

Apple iPhone 6 plus 64GB (Unlocked)

300 €
Telefona, Deçan
Furrë për Pica
27 Korr 23:37

Furrë për Pica

450 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Deçan
17 Qersh 13:43

Vetura

900 €
Vetura, Deçan
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
14 Qersh 10:47

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Bora 1.9 TDI
10 Qersh 14:08

Bora 1.9 TDI

3 400 €
Vetura, Deçan
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
08 Qersh 21:39

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
30 Maj 23:37

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
08 Maj 23:29

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Apple MacBook Pro Retina 15,4 i7-2,3GHz 8GB 256GB
19 Prill 03:43

Apple MacBook Pro Retina 15,4 i7-2,3GHz 8GB 256GB

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Deçan
Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
19 Mars 21:00

Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
18 Mars 20:41

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
17 Mars 19:16

Restorant / kuzhinierë në Zvicër "


Punësim, Deçan
Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
12 Mars 20:26

Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Kamion shum i mir
11 Mars 23:47

Kamion shum i mir

3 400 €
Kombibusa, Deçan
Goldon 509
24 Shku 11:47

Goldon 509

1 100 €
Makina bujqësore/pyllore, Deçan
PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR
05 Shku 18:27

PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Mercedes
29 Jan 09:11

Mercedes

800 €
Vetura, Deçan
Galeria
60 €