Fiat Doblo
Dje 23:36

Fiat Doblo

2 100 €
Vetura, Deçan
Kosov
Dje 23:00

Kosov

1 300 €
Vetura, Deçan
Apple iPhone X 256GB - Silver i ri i nënshkruar Cl
Dje 22:50

Apple iPhone X 256GB - Silver i ri i nënshkruar Cl

300 €
Telefona, Deçan
 PlayStation 4 pro
Dje 22:20

PlayStation 4 pro

200 €
Kompjutera & Lojra TV, Deçan
Shes dy kauqa te rujtur thauj te pa perdorur hiq
Dje 21:19

Shes dy kauqa te rujtur thauj te pa perdorur hiq


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Deçan
Shitet Goldoni 509
Dje 14:22

Shitet Goldoni 509

900 €
Makina bujqësore/pyllore, Deçan
Huawei Mate 10 Pro, 128gb / Huawei P20 Pro Dual Si
Dje 13:11

Huawei Mate 10 Pro, 128gb / Huawei P20 Pro Dual Si

500 €
Telefona, Deçan
Dje 10:51

10 driitare edhe 180 donga sone

20 €
Makina bujqësore/pyllore, Deçan
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Dje 07:46

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

36 000 €
Shpendë, Deçan
Apple iPhone X Factory Sealed Unlocked 256gb 64gb
Dje 03:47

Apple iPhone X Factory Sealed Unlocked 256gb 64gb

480 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Deçan
Apple iPhone X/Samsung Galaxy S9+/Apple Macbook/Bi
Dje 01:02

Apple iPhone X/Samsung Galaxy S9+/Apple Macbook/Bi

300 €
Telefona, Deçan
Mobile Phones
22 Korr 23:27

Mobile Phones

400 €
Telefona, Deçan
Kredia financiare, dhe kredia e shpejtë
22 Korr 22:22

Kredia financiare, dhe kredia e shpejtë

100 €
Shërbime, Deçan
Zbritje Dhoma Gjumi (Fjetjes)
22 Korr 18:36

Zbritje Dhoma Gjumi (Fjetjes)

500 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Deçan
IPhone x 256GB
22 Korr 17:37

IPhone x 256GB

500 €
Telefona, Deçan
Shitet Mzati i Ri
22 Korr 14:54

Shitet Mzati i Ri

650 €
Kafshë, Deçan
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VIBER +38349817181
22 Korr 12:07

TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VIBER +38349817181


Shërbime, Deçan
Shitet Passati sa po i ardhur nga Franca
22 Korr 10:48

Shitet Passati sa po i ardhur nga Franca

2 650 €
Vetura, Deçan
paino
22 Korr 08:41

paino

688 €
Instrumente muzikore, Deçan
Apple 15.4" MacBook Pro with Touch Bar 512GB (Late
21 Korr 14:33

Apple 15.4" MacBook Pro with Touch Bar 512GB (Late

700 €
Kompjutera & Lojra TV, Deçan
Samsung Galaxy Note 7 128GB (Unlocked)
20 Korr 22:24

Samsung Galaxy Note 7 128GB (Unlocked)

450 €
Telefona, Deçan
Peugeot
20 Korr 16:34

Peugeot

2 900 €
Vetura, Deçan
iphone 7plus
20 Korr 10:43

iphone 7plus

344 €
Telefona, Deçan
iPhone XS Max - 512GB  whatsapp: +14197776480
19 Korr 20:00

iPhone XS Max - 512GB whatsapp: +14197776480

400 €
Telefona, Deçan
Suzuki
19 Korr 12:26

Suzuki

1 000 €
Vetura, Deçan
Moblije 3+3+2+1
19 Korr 08:15

Moblije 3+3+2+1

200 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Deçan
2x PIONEER  CDJ-2000 NEXUS, + 1 DJM-900 Nexus
14 Korr 13:56

2x PIONEER CDJ-2000 NEXUS, + 1 DJM-900 Nexus

1 000 €
Instrumente muzikore, Deçan
Shite Per Marakli
10 Korr 13:31

Shite Per Marakli

420 €
Motoçikleta/ Skutera, Deçan
Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Cano
01 Korr 11:33

Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Cano

900 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
14 Maj 20:23

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Makinë bujqësore
15 Mars 23:03

Makinë bujqësore

6 300 €
Makina bujqësore/pyllore, Deçan
E re Samsung Galaxy Note8 ngjyra Zi -128GB
19 Shku 21:50

E re Samsung Galaxy Note8 ngjyra Zi -128GB

400 €
Telefona, Deçan
Apple iphone 6s 128gd
10 Shku 22:05

Apple iphone 6s 128gd

450 €
Telefona, Deçan
Samsung Galaxy Note 4
10 Shku 20:27

Samsung Galaxy Note 4

300 €
Telefona, Deçan
Yamaha Tyros 5 / Tyros 4 / Roland Fantom X6/ Pione
05 Dhjet 11:56

Yamaha Tyros 5 / Tyros 4 / Roland Fantom X6/ Pione

1 500 €
Instrumente muzikore, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
20 Tetor 23:01

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Apple iphone X / IPHONE 8 PLUS / IPHONE 7 Red 256G
14 Tetor 10:10

Apple iphone X / IPHONE 8 PLUS / IPHONE 7 Red 256G

550 €
Telefona, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
06 Tetor 13:01

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Opel Agila 1,2
24 Shtat 20:59

Opel Agila 1,2

1 350 €
Vetura, Deçan
tREGUkOSOVAR
24 Shtat 20:57

tREGUkOSOVAR

1 150 €
Vetura, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
09 Shtat 17:11

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
03 Shtat 17:00

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Deçan
Apple iPhone 7 Plus KUQ 256GB / Apple iPhone 7 128
01 Shtat 11:33

Apple iPhone 7 Plus KUQ 256GB / Apple iPhone 7 128

450 €
Telefona, Deçan
Canon EOS 60D 18,0MP Digital SLR Kamera - Kit Zi
30 Gusht 18:00

Canon EOS 60D 18,0MP Digital SLR Kamera - Kit Zi

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Deçan
Kamera SLR me 70D të Canon me 2 Lente STM
30 Gusht 13:47

Kamera SLR me 70D të Canon me 2 Lente STM

560 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Deçan
Rane SL 4 USB 2.0 Interface for Serato Scratch Liv
20 Gusht 17:51

Rane SL 4 USB 2.0 Interface for Serato Scratch Liv

300 €
Instrumente muzikore, Deçan
 LG 55LM9600 55 LED 3D Smart TV
16 Gusht 15:02

LG 55LM9600 55 LED 3D Smart TV

400 €
Telefona, Deçan
Apple MacBook Pro 15 Inch with Retina Display, 2.4
11 Gusht 18:09

Apple MacBook Pro 15 Inch with Retina Display, 2.4

400 €
Kompjutera & Lojra TV, Deçan
Apple iPhone 6 plus 64GB (Unlocked)
11 Gusht 13:46

Apple iPhone 6 plus 64GB (Unlocked)

300 €
Telefona, Deçan
Furrë për Pica
27 Korr 23:37

Furrë për Pica

450 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Deçan
Galeria
9 500 €
4 500 €
300 000 €