Passat 2
Sot 01:06

Passat 2


Vetura, Vushtrri
i sapo ardhur nga suedia ne gjendje te rregullt
Sot 00:45

i sapo ardhur nga suedia ne gjendje te rregullt

38 000 €
Vetura, Vushtrri
Sot 00:20

Mercedes c220 CDI

2 200 €
Vetura, Vushtrri
Money lending offer between individual for KOSOVO
Dje 22:58

Money lending offer between individual for KOSOVO

100 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Vushtrri
Shes Traktor Ferguson IMT 539 viti 1996 perkins
Dje 22:46

Shes Traktor Ferguson IMT 539 viti 1996 perkins


Makina bujqësore/pyllore, Vushtrri
Pasat 3c viti 2
Dje 22:32

Pasat 3c viti 2

7 500 €
Vetura, Vushtrri
Përshndetje
Dje 22:23

Përshndetje

290 €
Vetura, Vushtrri
Shes ose ndrroj
Dje 20:54

Shes ose ndrroj

850 €
Vetura, Vushtrri
shiten gusat
Dje 19:56

shiten gusat

25 €
Shpendë, Vushtrri
Shes veturen sharan
Dje 19:33

Shes veturen sharan

2 900 €
Vetura, Vushtrri
freza dhe kompresori
Dje 19:18

freza dhe kompresori

140 €
Makina bujqësore/pyllore, Vushtrri
Lopa edhe dy mshtjerra
Dje 18:47

Lopa edhe dy mshtjerra


Kafshë, Vushtrri
Shes-Renault-TWINGO-2006-me-klim-airbag-esp
Dje 18:36

Shes-Renault-TWINGO-2006-me-klim-airbag-esp

1 250 €
Vetura, Vushtrri
shes-kompresorin-negjendje-perfekte.
Dje 18:00

shes-kompresorin-negjendje-perfekte.

50 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Vushtrri
Citroen jumper 2,8 2001
Dje 17:06

Citroen jumper 2,8 2001

3 500 €
Kombibusa, Vushtrri
shitet
Dje 16:54

shitet

1 €
Vetura, Vushtrri
Degjojse te pa dukshme
Dje 12:54

Degjojse te pa dukshme

30 €
Telefona, Vushtrri
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
Dje 12:17

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Vushtrri
Shes Traktor Ferguson IMT 539 DLI viti 2008 379 or
Dje 11:06

Shes Traktor Ferguson IMT 539 DLI viti 2008 379 or


Makina bujqësore/pyllore, Vushtrri
Iphone 5
Dje 11:04

Iphone 5

90 €
Telefona, Vushtrri
peugeot 307 2.0 HDI
Dje 10:08

peugeot 307 2.0 HDI


Vetura, Vushtrri
Mercedes c250 automatik-climatronic 1 vit RKS
Dje 09:27

Mercedes c250 automatik-climatronic 1 vit RKS

3 800 €
Vetura, Vushtrri
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
Dje 09:00

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Vushtrri
Touran 1.9 TDI 2006 gjendje perfekte urgjent
Dje 08:57

Touran 1.9 TDI 2006 gjendje perfekte urgjent


Vetura, Vushtrri
Shes veturên tauran 1.9 tdi  6 shpejci 7 ulse
Dje 08:32

Shes veturên tauran 1.9 tdi 6 shpejci 7 ulse

5 500 €
Vetura, Vushtrri
Renault laguna AUTOMATIK rks me klim 1 vit rks
Dje 04:07

Renault laguna AUTOMATIK rks me klim 1 vit rks


Vetura, Vushtrri
PASTOR BELG Mashkul
Dje 02:20

PASTOR BELG Mashkul


Kafshë, Vushtrri
Polo 1.4.swiss line 10 muaj regjistrim
Dje 01:52

Polo 1.4.swiss line 10 muaj regjistrim

2 500 €
Vetura, Vushtrri
Samsung 2
Dje 00:45

Samsung 2

40 €
Telefona, Vushtrri
Xhama Levizes
10 Dhjet 22:09

Xhama Levizes

100 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Shes vetur A Klas Mercedes
10 Dhjet 22:01

Shes vetur A Klas Mercedes

4 500 €
Vetura, Vushtrri
Perde Zebra
10 Dhjet 22:01

Perde Zebra

25 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Mercedes 300 3.0
10 Dhjet 20:26

Mercedes 300 3.0

1 800 €
Vetura, Vushtrri
golf 5 sdi 2.0  viti 2004 i sapo ardhur nga suedia
10 Dhjet 20:09

golf 5 sdi 2.0 viti 2004 i sapo ardhur nga suedia

3 300 €
Vetura, Vushtrri
urgjent opel corsa
10 Dhjet 19:48

urgjent opel corsa

1 000 €
Vetura, Vushtrri
Golf 3 rks 1.8 benxin ndrrimi munshum
10 Dhjet 19:24

Golf 3 rks 1.8 benxin ndrrimi munshum

1 400 €
Vetura, Vushtrri
10 Dhjet 18:30

shes 40 ari ven shum mir per biznis shpia etj etj

1 000 €
Troje, Vushtrri
Tauran 1.9'TDI DSG automatik Pa dogan
10 Dhjet 18:20

Tauran 1.9'TDI DSG automatik Pa dogan


Vetura, Vushtrri
Samsung a5 2017
10 Dhjet 17:27

Samsung a5 2017

120 €
Telefona, Vushtrri
Ford focus 1.6 Benzin viti 1999
10 Dhjet 17:13

Ford focus 1.6 Benzin viti 1999


Vetura, Vushtrri
Opel Corsa 1.2 16V 2000
10 Dhjet 17:10

Opel Corsa 1.2 16V 2000

2 350 €
Vetura, Vushtrri
Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
10 Dhjet 16:24

Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Vushtrri
Rrypa për kuka nr 1-sh
10 Dhjet 16:06

Rrypa për kuka nr 1-sh


Tjetër, Vushtrri
10 Dhjet 15:48

Kerkoj pun


Punësim, Vushtrri
Shes mercedes vito
10 Dhjet 15:20

Shes mercedes vito

3 700 €
Vetura, Vushtrri
Karrika
10 Dhjet 14:59

Karrika

50 €
Tjetër, Vushtrri
Shes kombin T2 t3 1.9,dizel
10 Dhjet 14:04

Shes kombin T2 t3 1.9,dizel


Kombibusa, Vushtrri
10 Dhjet 12:57

Kerkoj pun


Punësim, Vushtrri
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
10 Dhjet 11:24

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Vushtrri
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
10 Dhjet 11:22

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Vushtrri
Galeria