Xhama Levizes
Sot 14:31

Xhama Levizes

100 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Shitet Banesa ne Vushtrri
Sot 14:02

Shitet Banesa ne Vushtrri


Apartamente/ Banesa, Vushtrri
Shes maqin  170€
Sot 14:02

Shes maqin 170€

170 €
Makina bujqësore/pyllore, Vushtrri
Sot 13:41

Shes san


Tjetër, Vushtrri
Toka ne shitje 10 ari nadakovc magjistrale Pr-Mitr
Sot 12:46

Toka ne shitje 10 ari nadakovc magjistrale Pr-Mitr

62 000 €
Troje, Vushtrri
Shitet Banesa ne Vushtrri
Sot 12:35

Shitet Banesa ne Vushtrri


Apartamente/ Banesa, Vushtrri
shes Opel Astra G
Sot 12:20

shes Opel Astra G

3 200 €
Vetura, Vushtrri
Xhama Levizes
Sot 11:31

Xhama Levizes

100 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Dyer per Dhoma - Punojm dhe me porosi
Sot 10:26

Dyer per Dhoma - Punojm dhe me porosi

70 €
Tjetër, Vushtrri
Gollf 2 1.9 SDI me motorr Tcadyt 97
Sot 08:46

Gollf 2 1.9 SDI me motorr Tcadyt 97

620 €
Vetura, Vushtrri
Qen
Sot 08:35

Qen

150 €
Kafshë, Vushtrri
Pershendetje
Sot 08:21

Pershendetje


Motoçikleta/ Skutera, Vushtrri
skoda fabia
Sot 07:46

skoda fabia

3 999 €
Vetura, Vushtrri
Gollf 2 1.9 Me motorr ekstrem tmir Motorri viti 92
Sot 01:33

Gollf 2 1.9 Me motorr ekstrem tmir Motorri viti 92

680 €
Vetura, Vushtrri
Shitet Banesa ne Vushtrri
Sot 01:00

Shitet Banesa ne Vushtrri


Apartamente/ Banesa, Vushtrri
Shitet Banesa ne Vushtrri
Dje 23:48

Shitet Banesa ne Vushtrri


Apartamente/ Banesa, Vushtrri
Sony
Dje 23:10

Sony

3 000 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Vushtrri
2004 Yamaha V Star
Dje 23:10

2004 Yamaha V Star

2 600 €
Motoçikleta/ Skutera, Vushtrri
Shes kamionin 814 friz
Dje 21:32

Shes kamionin 814 friz


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Vushtrri
ACER Aspire i3 procesor + 1GB Nividia Graphic Card
Dje 20:00

ACER Aspire i3 procesor + 1GB Nividia Graphic Card

250 €
Kompjutera & Lojra TV, Vushtrri
Shitet Banesa ne Vushtrri
Dje 18:56

Shitet Banesa ne Vushtrri


Apartamente/ Banesa, Vushtrri
Mshtjerr
Dje 16:36

Mshtjerr

1 100 €
Kafshë, Vushtrri
LG
Dje 16:07

LG

40 €
Telefona, Vushtrri
Shes kombajn135
Dje 15:22

Shes kombajn135

12 €
Makina bujqësore/pyllore, Vushtrri
Punojm :SEPARE TAVOLNA KREVETA ULSE TE NDRYSHME
Dje 12:54

Punojm :SEPARE TAVOLNA KREVETA ULSE TE NDRYSHME

170 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Punojm :SEPARE TAVOLNA KREVETA ULSE TE NDRYSHME
Dje 11:41

Punojm :SEPARE TAVOLNA KREVETA ULSE TE NDRYSHME

170 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Xhama Levizes
Dje 10:39

Xhama Levizes


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
MICROSOFT SURFACE PRO
Dje 08:44

MICROSOFT SURFACE PRO

450 €
Kompjutera & Lojra TV, Vushtrri
Spirale (federra) per SPORT per GOLF 4
Dje 04:03

Spirale (federra) per SPORT per GOLF 4

80 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Vushtrri
MSI Gaming Laptop
Dje 02:26

MSI Gaming Laptop

550 €
Kompjutera & Lojra TV, Vushtrri
Peugeot
09 Gusht 21:36

Peugeot

1 350 €
Vetura, Vushtrri
Oferte falas
09 Gusht 19:43

Oferte falas

10 000 €
Makina bujqësore/pyllore, Vushtrri
Xhama Levizes
09 Gusht 18:50

Xhama Levizes


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
SHITET PAJISJA PER HAPJEN E BIRAVE NE TOKE
09 Gusht 14:05

SHITET PAJISJA PER HAPJEN E BIRAVE NE TOKE

750 €
Vetura, Vushtrri
Tenda, tavolina, karrika, zerim me qera
08 Gusht 22:09

Tenda, tavolina, karrika, zerim me qera


Tjetër, Vushtrri
SHITET PAJISJA PER HAPJEN E BIRAVE NE TOKE
08 Gusht 19:59

SHITET PAJISJA PER HAPJEN E BIRAVE NE TOKE

750 €
Ndërtimtari, Vushtrri
Dhome gjumi per femije
08 Gusht 19:29

Dhome gjumi per femije

550 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
SHITET PAJISJA PER HAPJEN E BIRAVE NE TOKE
06 Gusht 13:57

SHITET PAJISJA PER HAPJEN E BIRAVE NE TOKE

750 €
Vegla pune, Vushtrri
Shitet toka per troje
06 Gusht 01:06

Shitet toka per troje


Troje, Vushtrri
Xhama Levizes
05 Gusht 21:36

Xhama Levizes


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
shitet trolli 22 ari. Ndahet edhe në 4,5,... ari
02 Gusht 12:17

shitet trolli 22 ari. Ndahet edhe në 4,5,... ari

4 300 €
Troje, Vushtrri
Shes troje
27 Korr 07:26

Shes troje

4 000 €
Shtëpia, Vushtrri
Kombi T4
23 Qersh 13:28

Kombi T4

2 400 €
Kombibusa, Vushtrri
Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi
15 Qersh 18:04

Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi

70 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Shes
31 Maj 22:47

Shes

1 €
Biçikleta, Vushtrri
Shes
31 Maj 13:55

Shes

1 €
Biçikleta, Vushtrri
Ganitur 3,2,1,1
20 Maj 12:18

Ganitur 3,2,1,1

600 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Shes
05 Prill 22:44

Shes

100 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Vushtrri
Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB
26 Jan 17:52

Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Vushtrri
Apple 27" Imac 3.4ghz I7 / 2tb+256gb Ssd / 16gb Ra
24 Jan 14:31

Apple 27" Imac 3.4ghz I7 / 2tb+256gb Ssd / 16gb Ra

450 €
Kompjutera & Lojra TV, Vushtrri
Galeria
36 000 €
250 €
220 €