Biku
Sot 01:46

Biku


Kafshë, Skenderaj
Zmadhues Zërimi
Dje 23:50

Zmadhues Zërimi

90 €
Instrumente muzikore, Skenderaj
Shes pikapi shum i rujtun 1.9 tdi
Dje 23:35

Shes pikapi shum i rujtun 1.9 tdi

1 900 €
Vetura, Skenderaj
Shitet Lopa
Dje 22:51

Shitet Lopa


Kafshë, Skenderaj
Fiat Bravi Dizell
Dje 22:36

Fiat Bravi Dizell


Vetura, Skenderaj
Moler Fasader
Dje 22:23

Moler Fasader


Ndërtimtari, Skenderaj
Goma dimri me fellne per BMW
Dje 21:02

Goma dimri me fellne per BMW

250 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Skenderaj
Bëjm Larjen e Qëremidev me Makinë Speciale
Dje 20:30

Bëjm Larjen e Qëremidev me Makinë Speciale


Shërbime, Skenderaj
Yamaha YZF R6
Dje 20:19

Yamaha YZF R6

8 000 €
Motoçikleta/ Skutera, Skenderaj
fiat 500
Dje 19:48

fiat 500


Pjesë/ Pajisje për vetura, Skenderaj
Htc M7 32 GB
Dje 19:29

Htc M7 32 GB

89 €
Telefona, Skenderaj
Shesim Dyer te drurit viber +37744729271
Dje 18:16

Shesim Dyer te drurit viber +37744729271

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Skenderaj
Goma dimri R14
Dje 17:18

Goma dimri R14

120 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Skenderaj
Opel Vivaro Cdti 2.5
Dje 14:30

Opel Vivaro Cdti 2.5

5 200 €
Kombibusa, Skenderaj
goldon imt 509
Dje 12:51

goldon imt 509


Makina bujqësore/pyllore, Skenderaj
Pllugj Per Deutz 72 06 Etj
Dje 11:43

Pllugj Per Deutz 72 06 Etj

700 €
Makina bujqësore/pyllore, Skenderaj
Tjegulla (qeremide) 700 copa
Dje 11:23

Tjegulla (qeremide) 700 copa


Ndërtimtari, Skenderaj
Stuba
Dje 08:40

Stuba

575 €
Ndërtimtari, Skenderaj
Dje 03:01

Moler Fasader


Ndërtimtari, Skenderaj
lop me viq
21 Tetor 22:24

lop me viq


Kafshë, Skenderaj
21 Tetor 22:00

Shes duj t detelines keti viti qmimi 0,75cent dugi

1 €
Makina bujqësore/pyllore, Skenderaj
Apple iMac 27 "Core i7 3.4GHz 12G RAM 1TB HDD
21 Tetor 21:53

Apple iMac 27 "Core i7 3.4GHz 12G RAM 1TB HDD

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Skenderaj
Samsung UN65F7100 - 65" LED Smart TV - 1080p (Full
21 Tetor 19:56

Samsung UN65F7100 - 65" LED Smart TV - 1080p (Full

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Skenderaj
Zagar
21 Tetor 18:07

Zagar


Kafshë, Skenderaj
21 Tetor 18:00

shes Dru bungu , 85 ari male, qe 35 vjet i papre


Tjetër, Skenderaj
IMT 558 SHITET  EHDE NDRROHET
21 Tetor 17:29

IMT 558 SHITET EHDE NDRROHET


Makina bujqësore/pyllore, Skenderaj
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
21 Tetor 17:06

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Skenderaj
VW polo 2007
21 Tetor 14:24

VW polo 2007

3 550 €
Vetura, Skenderaj
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
21 Tetor 10:03

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Skenderaj
Navigacioni per Audi 4 me radio -cd
21 Tetor 09:49

Navigacioni per Audi 4 me radio -cd

150 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Skenderaj
Kamion Mercedes 809
21 Tetor 09:04

Kamion Mercedes 809


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Skenderaj
IPhone 4s 32 GB
21 Tetor 06:17

IPhone 4s 32 GB

50 €
Telefona, Skenderaj
Shitet dhe Ndrrohet Audi 80
20 Tetor 22:39

Shitet dhe Ndrrohet Audi 80

680 €
Vetura, Skenderaj
Golf 2 1.9 dizell
20 Tetor 22:07

Golf 2 1.9 dizell

1 700 €
Vetura, Skenderaj
Vjeta
20 Tetor 21:06

Vjeta

1 €
Kafshë, Skenderaj
Navigacioni per Audi 4 me radio -cd
20 Tetor 18:52

Navigacioni per Audi 4 me radio -cd

80 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Skenderaj
samsung s7 edge
20 Tetor 17:34

samsung s7 edge

200 €
Telefona, Skenderaj
Shitet mercedesi c220 ne gjendje perfekt viber
20 Tetor 17:05

Shitet mercedesi c220 ne gjendje perfekt viber

5 600 €
Vetura, Skenderaj
Sony PlayStation 4 Slim Edicioni i Kufizuar 1TB Go
20 Tetor 16:33

Sony PlayStation 4 Slim Edicioni i Kufizuar 1TB Go

200 €
Kompjutera & Lojra TV, Skenderaj
20 Tetor 16:27

shitet

1 700 €
Vetura, Skenderaj
Shitet lopa me viç
20 Tetor 07:38

Shitet lopa me viç


Kafshë, Skenderaj
Ndrrim i mundshem
20 Tetor 01:53

Ndrrim i mundshem


Vetura, Skenderaj
Shes Volkswagen Touran 1.9 TDI
20 Tetor 00:00

Shes Volkswagen Touran 1.9 TDI


Vetura, Skenderaj
Lope Qumshtore  Barse
19 Tetor 23:25

Lope Qumshtore Barse


Kafshë, Skenderaj
shitet sera 10 ari urgjent  urgjent
19 Tetor 22:28

shitet sera 10 ari urgjent urgjent

4 400 €
Tjetër, Skenderaj
19 Tetor 11:01

Restorant / kuzhinierë në Zvicër


Punësim, Skenderaj
TV
19 Tetor 08:26

TV

50 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Skenderaj
Kushin komod per tv
18 Tetor 18:23

Kushin komod per tv


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Skenderaj
Shes traktorin masey ferguson 294 s
18 Tetor 15:53

Shes traktorin masey ferguson 294 s

8 000 €
Makina bujqësore/pyllore, Skenderaj
Mshtjerra 6 muj
18 Tetor 09:54

Mshtjerra 6 muj

430 €
Kafshë, Skenderaj
Galeria