Samsung galaxy s6
Sot 03:25

Samsung galaxy s6

180 €
Telefona, Prizren
SHITET Reno grand scenic 1.9 dizel
Sot 02:14

SHITET Reno grand scenic 1.9 dizel


Vetura, Prizren
KERKIME
Sot 02:00

KERKIME


Tjetër, Prizren
Sot 01:54

BEJ PASTRIM SHTEPI + LOKAL


Shtëpia, Prizren
Sot 01:09

shtepia ne shitje


Shtëpia, Prizren
Sot 00:09

shitet bicikleta

70 €
Biçikleta, Prizren
  leshohet me qera shtepia e re .sheshi shadervan
Sot 00:03

leshohet me qera shtepia e re .sheshi shadervan

600 €
Shtëpia, Prizren
Dje 23:48

Ofroj pune per kujdestare per femij


Punësim, Prizren
Urgjent shes mercedes benz E220 CDI rks 1 vit
Dje 23:09

Urgjent shes mercedes benz E220 CDI rks 1 vit

5 700 €
Vetura, Prizren
Banesat ne shitje, ne Qender te Prizrenit
Dje 22:53

Banesat ne shitje, ne Qender te Prizrenit

700 €
Apartamente/ Banesa, Prizren
Mercedes Vaneo
Dje 22:49

Mercedes Vaneo

5 000 €
Vetura, Prizren
Opel astra g 1.7 benzin
Dje 22:00

Opel astra g 1.7 benzin

2 800 €
Vetura, Prizren
rroba per  gjueti
Dje 21:29

rroba per gjueti

50 €
Veshmbathje, Prizren
Dje 21:26

KERKOJ BANES ME QERA ne prizren


Apartamente/ Banesa, Prizren
Dje 21:11

Kerkoj Punë Si Shofer Bageri


Punësim, Prizren
Dje 21:02

Kerkoj Pune


Punësim, Prizren
Dje 20:54

Installim i MacOs ne Apple 10 E win 7 --5 euro


Kompjutera & Lojra TV, Prizren
Ford
Dje 20:37

Ford

640 €
Vetura, Prizren
Punoj  dyr te ndryshme
Dje 19:53

Punoj dyr te ndryshme


Shërbime, Prizren
Korisa prizren 54a
Dje 19:42

Korisa prizren 54a

4 000 €
Tjetër, Prizren
Punoj  dyr te ndryshme dhe rrethoja te ndryshme
Dje 19:41

Punoj dyr te ndryshme dhe rrethoja te ndryshme


Shërbime, Prizren
roleta te jashtme nga alumini dhe plastika
Dje 19:30

roleta te jashtme nga alumini dhe plastika


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prizren
Akvarium Fabrikisht
Dje 19:29

Akvarium Fabrikisht

100 €
Aquaristik, Prizren
alufellnat
Dje 19:09

alufellnat

200 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Prizren
Mercedes benz
Dje 19:08

Mercedes benz


Pjesë/ Pajisje për vetura, Prizren
golf 4 cabriolet
Dje 19:07

golf 4 cabriolet


Vetura, Prizren
mixeta
Dje 18:11

mixeta


Instrumente muzikore, Prizren
Dje 17:55

Kujdestare per te moshuar


Punësim, Prizren
Kompjuter Shtepiza
Dje 17:43

Kompjuter Shtepiza

200 €
Kompjutera & Lojra TV, Prizren
shitet pasat 3c
Dje 17:43

shitet pasat 3c


Vetura, Prizren
Dje 17:31

SHES SHTEPIN

70 000 €
Shtëpia, Prizren
Shesim Dyer te dhomave te Hymjes
Dje 17:21

Shesim Dyer te dhomave te Hymjes

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prizren
Dje 16:54

Malsi e re


Lokale & Objekte, Prizren
Shes veturen ford e skord
Dje 16:23

Shes veturen ford e skord

600 €
Vetura, Prizren
Subofer BAS
Dje 15:25

Subofer BAS


Audio/ Video/ TV/ Foto, Prizren
Rrethoja te ndryshme per pallate
Dje 15:24

Rrethoja te ndryshme per pallate


Ndërtimtari, Prizren
Rrethoja te ndryshme  me qmim shumm te mir
Dje 15:19

Rrethoja te ndryshme me qmim shumm te mir


Ndërtimtari, Prizren
Karroca per femije ne shitje
Dje 15:14

Karroca per femije ne shitje

80 €
Artikuj për fëmijë & Lodra, Prizren
Dje 15:09

Kokat e timonit


Pjesë/ Pajisje për vetura, Prizren
Shes fordin 2.0 tdci me tabela te huaja
Dje 14:56

Shes fordin 2.0 tdci me tabela te huaja

1 150 €
Vetura, Prizren
Dje 14:27

pershendetje


Apartamente/ Banesa, Prizren
Shes Motorrin Ne Gjendje te rregullt
Dje 13:36

Shes Motorrin Ne Gjendje te rregullt


Motoçikleta/ Skutera, Prizren
57.34 ARI PLLAC+20m2 OBJEKT ME QIRA-PRIZREN
Dje 13:30

57.34 ARI PLLAC+20m2 OBJEKT ME QIRA-PRIZREN


Lokale & Objekte, Prizren
Tonii
Dje 12:58

Tonii

300 €
Kompjutera & Lojra TV, Prizren
Rrethoja te ndryshme nga druri
Dje 12:32

Rrethoja te ndryshme nga druri


Tjetër, Prizren
Kosa e barit
Dje 12:30

Kosa e barit

300 €
Makina bujqësore/pyllore, Prizren
IPTV në shtëpin tuaj
Dje 12:26

IPTV në shtëpin tuaj


Tjetër, Prizren
autobus linje
Dje 11:51

autobus linje

10 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
Shes ose ndrroj iphone 5
Dje 11:47

Shes ose ndrroj iphone 5

80 €
Telefona, Prizren
Karrika,tapacira per Pasat 3c Komplet me ansore.
Dje 11:39

Karrika,tapacira per Pasat 3c Komplet me ansore.

125 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Prizren
Galeria