Banes me qira për studenta
Sot 00:53

Banes me qira për studenta


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Sot 00:48

Banes tri dhomshe me qira

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shes banesen ne qender te Prishtines.
Sot 00:47

Shes banesen ne qender te Prishtines.

1 400 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
SHES TELEFON ** Me 3 x SIM - KARTA *** ACER - ORIGJINAL ***
Sot 00:45

SHES TELEFON ** Me 3 x SIM - KARTA *** ACER - ORIGJINAL ***

390 €
Telefona, Prishtinë
Sot 00:44

Shes shtepin me 5 ari ne bardhosh

35 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Sot 00:41

SHITEM 5 ARI TRUALL NE BARDHOSH

5 000 €
Troje, Prishtinë
Sot 00:39

Leshoj katin me qira afer furres 'ANTIKA'' 150 eu 044 198170

150 €
Shtëpia, Prishtinë
shes shtepi me 35 ari truall ne mazgitin e poshtem ne Obiliq
Sot 00:33

shes shtepi me 35 ari truall ne mazgitin e poshtem ne Obiliq

94 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Sot 00:33

shitet shtepia me 5 ari afer stadiumit ne bardhosh

35 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Bleni Banesen te cilen gjithmon e keni enderruar ne Qender
Sot 00:26

Bleni Banesen te cilen gjithmon e keni enderruar ne Qender


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Tavolinë buke nga druri + 6 karrige
Sot 00:25

Tavolinë buke nga druri + 6 karrige

220 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Pastrimi / Pastrimi Kimik Laundry & Dry Cleaning equip.
Sot 00:22

Pastrimi / Pastrimi Kimik Laundry & Dry Cleaning equip.


Lokale & Objekte, Prishtinë
Mercedes Ml
Sot 00:21

Mercedes Ml

8 000 €
Vetura, Prishtinë
Shtepi me qera Lagjjia Emshire(Kalabria)
Sot 00:17

Shtepi me qera Lagjjia Emshire(Kalabria)

1 200 €
Shtëpia, Prishtinë
Teshat sparco
Sot 00:11

Teshat sparco


Motoçikleta/ Skutera, Prishtinë
Pit bull
Sot 00:10

Pit bull


Kafshë, Prishtinë
Sot 00:10

SHES IPHONE 4 4S 5S SAMSUNG GALAXY S2 S4


Telefona, Prishtinë
golf 5 1.9 tdi
Sot 00:05

golf 5 1.9 tdi

6 900 €
Vetura, Prishtinë
Sot 00:05

SHES SHTEPIN ME 5 ARI NE BARDHOSH AFER STADIUMIT

35 000 €
Shtëpia, Prishtinë
VW GOLF V  2.0 SDI ME 141.000KM T'KALUME MODEL 2007
Dje 23:57

VW GOLF V 2.0 SDI ME 141.000KM T'KALUME MODEL 2007

5 700 €
Vetura, Prishtinë
moler
Dje 23:57

moler


Shtëpia, Prishtinë
Dje 23:56

kerkoj


Punësim, Prishtinë
Dje 23:56

Leshoj me qera katin e pare te shtepise ne rrugen e bledit


Shtëpia, Prishtinë
VW Jetta 1.6 dizzel -89
Dje 23:55

VW Jetta 1.6 dizzel -89

650 €
Vetura, Prishtinë
Dje 23:53

SHITET TRUALLI PREJ 5 ARI NE BARDHOSH PRAN ASFALLTIT

5 000 €
Troje, Prishtinë
APE SHITET BANESA NE ULPIJAN TE SH.F 'HASAN PRIHTINA'
Dje 23:52

APE SHITET BANESA NE ULPIJAN TE SH.F 'HASAN PRIHTINA'


Lokale & Objekte, Prishtinë
VW Golf 4 tdi -03
Dje 23:52

VW Golf 4 tdi -03

2 800 €
Vetura, Prishtinë
BANES ME QERA NE PRISHTIN ne rrugen Bajram Kelmendi
Dje 23:44

BANES ME QERA NE PRISHTIN ne rrugen Bajram Kelmendi

200 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
MERCEDES E 220 CDI -03
Dje 23:41

MERCEDES E 220 CDI -03

3 000 €
Vetura, Prishtinë
shitet
Dje 23:41

shitet

1 500 €
Vetura, Prishtinë
Lenovo ThinkPad Core i5|4 GB RAM|320GB HDD
Dje 23:41

Lenovo ThinkPad Core i5|4 GB RAM|320GB HDD

290 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
OKAZION!!!!!!!! GOLEM, DURRES, APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI
Dje 23:40

OKAZION!!!!!!!! GOLEM, DURRES, APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI

450 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
shes banesen ne Prishtine, ndrrim me kerr urgjent
Dje 23:39

shes banesen ne Prishtine, ndrrim me kerr urgjent

40 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshoj katin me qira afer furres 'ANTIKA'' 150 eu 044 198170
Dje 23:39

Leshoj katin me qira afer furres 'ANTIKA'' 150 eu 044 198170

150 €
Shtëpia, Prishtinë
Ape Shet Banese dhe leshon me qera te Pandora
Dje 23:37

Ape Shet Banese dhe leshon me qera te Pandora

59 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshohet lokali me qira 300 m2 ne lagjen e Spitalit (Mati 1)
Dje 23:36

Leshohet lokali me qira 300 m2 ne lagjen e Spitalit (Mati 1)

600 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Samsung Galaxy S4 4G LTE GT-I9505 2GB RAM verzioni 4.4.4
Dje 23:35

Samsung Galaxy S4 4G LTE GT-I9505 2GB RAM verzioni 4.4.4

230 €
Telefona, Prishtinë
Printera fotokopje all in one
Dje 23:34

Printera fotokopje all in one


Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Banesa me qira
Dje 23:34

Banesa me qira

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Makin Ekspres per larjen e Gotave 30 gota ne 2 min
Dje 23:32

Makin Ekspres per larjen e Gotave 30 gota ne 2 min

300 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shes samsung Gt-s5220
Dje 23:32

Shes samsung Gt-s5220

40 €
Telefona, Prishtinë
TRUALL NE LAGJEN DUBAI 5.86 ARI ME INFRASTRUKTURE  ```
Dje 23:32

TRUALL NE LAGJEN DUBAI 5.86 ARI ME INFRASTRUKTURE ```

19 000 €
Troje, Prishtinë
Dje 23:32

Leshoj katin me qira afer furres 'ANTIKA'' 150 eu 044 198170

150 €
Shtëpia, Prishtinë
Gjihqka
Dje 23:31

Gjihqka

1 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Dje 23:30

RREGULLIMIN E PENSIONEVE dhe KTHIMIN E KONTRIBUTEVE


Shërbime, Prishtinë
BLEJ BANES PRISHTINE URGJENT
Dje 23:30

BLEJ BANES PRISHTINE URGJENT


Vetura, Prishtinë
Dje 23:26

Shes banese/lokal ne Prishtine,nderroj me veture

43 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Ndrroj Iphone 4s dhe Nokia lumia 520 te ri per nje Iphone 5c
Dje 23:20

Ndrroj Iphone 4s dhe Nokia lumia 520 te ri per nje Iphone 5c

350 €
Telefona, Prishtinë
Yamaha 1100cc -90
Dje 23:19

Yamaha 1100cc -90

350 €
Motoçikleta/ Skutera, Prishtinë
Goma per dimer 255/55 R19 M+S
Dje 23:19

Goma per dimer 255/55 R19 M+S

300 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Prishtinë