Sot 16:01

Kerkoj Pun


Punësim, Prishtinë
Sot 16:01

shitet vetura


Vetura, Prishtinë
Shes telefonin Samsung S4 galaxy
Sot 16:01

Shes telefonin Samsung S4 galaxy

170 €
Telefona, Prishtinë
Oferta te ndryshme deri afer 90% lirim!
Sot 16:01

Oferta te ndryshme deri afer 90% lirim!


Tjetër, Prishtinë
TRUALL NE SHITJE BARDHOSH 6 ARI 5500€/ARI
Sot 16:01

TRUALL NE SHITJE BARDHOSH 6 ARI 5500€/ARI

5 500 €
Troje, Prishtinë
Shes mobiljet 1,2 dhe 3 ofert e mirë
Sot 16:01

Shes mobiljet 1,2 dhe 3 ofert e mirë

300 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Shitet banesa 62m2, kati  6-te me garazh e podrum
Sot 16:01

Shitet banesa 62m2, kati 6-te me garazh e podrum

45 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
1 tavoline kuzhine me 6 karrika, 2 kauqa, 1 komode
Sot 16:01

1 tavoline kuzhine me 6 karrika, 2 kauqa, 1 komode

240 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
SEX produkte per meshkuj & femra dhe te tjera (50%
Sot 16:01

SEX produkte per meshkuj & femra dhe te tjera (50%

10 €
Tjetër, Prishtinë
motorr
Sot 16:00

motorr

1 500 €
Motoçikleta/ Skutera, Prishtinë
Shitet banesa dydhomeshe ne Prishtine 65 m²
Sot 16:00

Shitet banesa dydhomeshe ne Prishtine 65 m²

110 500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Jepet me qera banesa 74m2 kati i 5-te, te Shtepia
Sot 16:00

Jepet me qera banesa 74m2 kati i 5-te, te Shtepia

270 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Jepet me qera banesa 4 dhomshe 100m2 kati 3-te ne
Sot 16:00

Jepet me qera banesa 4 dhomshe 100m2 kati 3-te ne

400 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet shtepia 450m2 ne 4.60 ari truall ne lagjen
Sot 16:00

Shitet shtepia 450m2 ne 4.60 ari truall ne lagjen

250 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shiten banesa 105 m2 kati  1-re Alb Vision  Bregun
Sot 16:00

Shiten banesa 105 m2 kati 1-re Alb Vision Bregun

69 500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 111m2 në katin e parë, në Bregun e D
Sot 16:00

Shitet banesa 111m2 në katin e parë, në Bregun e D

69 500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shiten 5 ari truall mbrapa Spitalit Amerikan ne Ha
Sot 16:00

Shiten 5 ari truall mbrapa Spitalit Amerikan ne Ha

8 000 €
Troje, Prishtinë
Shitet shtepia 300m2, ne 5 ari truall ne lagjen So
Sot 16:00

Shitet shtepia 300m2, ne 5 ari truall ne lagjen So

210 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet banesa 67m2 kati i 7-te ne lagjen Arberia
Sot 16:00

Shitet banesa 67m2 kati i 7-te ne lagjen Arberia

57 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
 Shiten 1 hektare toke, ne fshatin Prugovc
Sot 16:00

Shiten 1 hektare toke, ne fshatin Prugovc

4 000 €
Troje, Prishtinë
Banesa 3dhomeshe 85m2, kati 6-te ne Arberi
Sot 16:00

Banesa 3dhomeshe 85m2, kati 6-te ne Arberi

850 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
> Shiten 7 ari truall në Kolovicën e Re
Sot 16:00

> Shiten 7 ari truall në Kolovicën e Re

7 000 €
Troje, Prishtinë
 > Shiten 2 ari truall ne lagjen Kolovica e re
Sot 16:00

> Shiten 2 ari truall ne lagjen Kolovica e re

6 000 €
Troje, Prishtinë
> Shiten 34.5 ari tokë në Fushë Kosovë
Sot 16:00

> Shiten 34.5 ari tokë në Fushë Kosovë

15 000 €
Troje, Prishtinë
Shitet banesa 50m² kati i 6-të te Prishtina Stars
Sot 16:00

Shitet banesa 50m² kati i 6-të te Prishtina Stars

1 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
 Shitet banesa 56m² kati i dytë në lagjen Kalabria
Sot 16:00

Shitet banesa 56m² kati i dytë në lagjen Kalabria

750 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet toka te Rruga By-pass-it Fier - Levan në Sh
Sot 16:00

Shitet toka te Rruga By-pass-it Fier - Levan në Sh

15 €
Troje, Prishtinë
Shiten dy shtëpi trekatëshe në rrugën për Gërmi
Sot 16:00

Shiten dy shtëpi trekatëshe në rrugën për Gërmi

215 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Jepet me qera banesa tri dhomeshe te Hotel Siriusi
Sot 16:00

Jepet me qera banesa tri dhomeshe te Hotel Siriusi

400 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 74 m2 në Fushë Kosovë
Sot 16:00

Shitet banesa 74 m2 në Fushë Kosovë

450 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shiten 20 ari truall ne lagjen Taslixhe
Sot 16:00

Shiten 20 ari truall ne lagjen Taslixhe

12 500 €
Troje, Prishtinë
Shitet shtepia 120m2 ne Banje te Pejes
Sot 16:00

Shitet shtepia 120m2 ne Banje te Pejes

35 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shiten 5 ari truall ne Fushe Kosove
Sot 16:00

Shiten 5 ari truall ne Fushe Kosove

9 000 €
Troje, Prishtinë
Shitet banesa 44m2, dy dhomeshe ne Ulpiane
Sot 16:00

Shitet banesa 44m2, dy dhomeshe ne Ulpiane

62 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet shtepia 280m2 + 120m2 lokal te Tregu i Gjel
Sot 16:00

Shitet shtepia 280m2 + 120m2 lokal te Tregu i Gjel

450 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Banesat e reja nga Driloni Group, lagje e Muhaxher
Sot 16:00

Banesat e reja nga Driloni Group, lagje e Muhaxher

820 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa e re 113m2 ne lagjen Mati 1
Sot 16:00

Shitet banesa e re 113m2 ne lagjen Mati 1

750 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet lokali 540m2, kati perdhese mbrapa UBT-se n
Sot 16:00

Shitet lokali 540m2, kati perdhese mbrapa UBT-se n

600 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe 77m2 ne lagjen Kalabria
Sot 16:00

Shitet banesa 3 dhomshe 77m2 ne lagjen Kalabria

700 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banesa 80m2, kati i 2-te, afer qendres se qytetit
Sot 16:00

Banesa 80m2, kati i 2-te, afer qendres se qytetit

1 200 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe 60m2, kati i 3-te, afer Q
Sot 16:00

Shitet banesa 3 dhomeshe 60m2, kati i 3-te, afer Q

1 200 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
 Shiten banesat ndertim i Kompanise NARTEL ne Pejt
Sot 16:00

Shiten banesat ndertim i Kompanise NARTEL ne Pejt

1 100 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shiten 5.69 ari truall afer Auto sallonit Endriti
Sot 16:00

Shiten 5.69 ari truall afer Auto sallonit Endriti

10 000 €
Troje, Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomshe 91m2, te Standardi, Bregu
Sot 16:00

Shitet banesa 4 dhomshe 91m2, te Standardi, Bregu

99 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 86m2 në lagjen Bregu i Diellit
Sot 16:00

Shitet banesa 86m2 në lagjen Bregu i Diellit

800 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomeshe 117m2, ne lagjen Mati 1
Sot 16:00

Shitet banesa 4 dhomeshe 117m2, ne lagjen Mati 1

550 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 71.5m2, në lagjen Mati 1
Sot 16:00

Shitet banesa 71.5m2, në lagjen Mati 1

50 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
 Shitet banesa tri dhomeshe 86m2 ne Aktash
Sot 16:00

Shitet banesa tri dhomeshe 86m2 ne Aktash

75 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
 Shitet banesa 75 m2, me tri nivele te Kurrizi
Sot 16:00

Shitet banesa 75 m2, me tri nivele te Kurrizi

85 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shiten banesat e reja Kompleksi Blini ne lagjen Ma
Sot 15:59

Shiten banesat e reja Kompleksi Blini ne lagjen Ma

750 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Galeria
7 300 €
220 €
2 299 €