Prodajem plac u Lapljem selu
Sot 09:48

Prodajem plac u Lapljem selu

4 500 €
Troje, Prishtinë
Sot 09:47

Kerkoj Banese me qira


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Kamine me paisjet percjellese
Sot 09:44

Kamine me paisjet percjellese

550 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:43

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:43

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Troje, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:43

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:43

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Troje, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:43

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Troje, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:43

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshoj banes me qira për ndërkombtar te Muhaxhert
Sot 09:42

Leshoj banes me qira për ndërkombtar te Muhaxhert

500 €
Troje, Prishtinë
Urgjent shiten Enelarsja dhe Shporeti montues
Sot 09:42

Urgjent shiten Enelarsja dhe Shporeti montues

300 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Prishtinë
Kuzhin ne xhendje te mir
Sot 09:40

Kuzhin ne xhendje te mir

80 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti
Sot 09:36

Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti

500 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:35

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Troje, Prishtinë
Shes 16 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari.
Sot 09:32

Shes 16 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari.

5 000 €
Troje, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:29

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Shitet
Sot 09:29

Shitet

180 €
Telefona, Prishtinë
Ne ofrojmë kredi
Sot 09:29

Ne ofrojmë kredi

10 000 €
Ndërtimtari, Prishtinë
Boj ndrrim
Sot 09:29

Boj ndrrim


Telefona, Prishtinë
Sot 09:29

elektricisti


Shërbime, Prishtinë
Sot 09:29

Banes plus garazh per vetur.

125 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Sot 09:28

kerkoj te punsohem


Punësim, Prishtinë
Mjalte
Sot 09:28

Mjalte

1 €
Shërbime, Prishtinë
Kerkoj pune pastruese
Sot 09:26

Kerkoj pune pastruese


Punësim, Prishtinë
Sot 09:26

KERKOJ BANES 2-3DHOMSHE ME QIRA-NGA 6/08-15/9-2016


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:24

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shes 16 ari tok
Sot 09:23

Shes 16 ari tok

5 000 €
Troje, Prishtinë
Sherbime mjaft cilesore me mur guri e dekorative#
Sot 09:22

Sherbime mjaft cilesore me mur guri e dekorative#


Ndërtimtari, Prishtinë
Sot 09:21

VENDE PUNE


Punësim, Prishtinë
Leshoj katin e shtepis me qira te shkolla ILiria
Sot 09:21

Leshoj katin e shtepis me qira te shkolla ILiria

180 €
Shtëpia, Prishtinë
Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari.
Sot 09:18

Shes 50 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari.

5 000 €
Troje, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:11

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Troje, Prishtinë
VENDE PUNE
Sot 09:11

VENDE PUNE

400 €
Punësim, Prishtinë
Shitet dhoma e gjumit
Sot 09:09

Shitet dhoma e gjumit

200 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Banese me me qira 170 euro breg te diellit
Sot 09:08

Banese me me qira 170 euro breg te diellit

170 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Blej banes me 10% pages me kontrat dhe pjesa tjete
Sot 09:08

Blej banes me 10% pages me kontrat dhe pjesa tjete

820 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshoj shtepin me qira
Sot 09:04

Leshoj shtepin me qira


Shtëpia, Prishtinë
Shiten 3.5 Ari Tok ne Tokbashqe - Kodi 0846
Sot 09:01

Shiten 3.5 Ari Tok ne Tokbashqe - Kodi 0846

27 000 €
Troje, Prishtinë
Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti
Sot 09:01

Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti

500 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:00

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Shtëpia, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 09:00

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Prishtinë
Shitet Kalldaj me naft
Sot 09:00

Shitet Kalldaj me naft


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Prishtinë
Kamina
Sot 08:59

Kamina

170 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Prishtinë
SHES NJE BICIKLETE
Sot 08:59

SHES NJE BICIKLETE


Biçikleta, Prishtinë
Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti
Sot 08:55

Leshoj fermen e pulave me qira në Kolovicë-Prishti

500 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Shtepi 3 Kateshe - Afer Qytetit Prishtine
Sot 08:55

Shtepi 3 Kateshe - Afer Qytetit Prishtine


Shtëpia, Prishtinë
Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,
Sot 08:54

Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

35 €
Troje, Prishtinë
Sot 08:54

Laminat- bejm montimin e laminatit


Ndërtimtari, Prishtinë
Shes  Golf 6 TDI 2.0 dizel viti 2009 çmimi 12500€
Sot 08:48

Shes Golf 6 TDI 2.0 dizel viti 2009 çmimi 12500€

12 500 €
Vetura, Prishtinë
Fito nga shtepia permes internetit
Sot 08:47

Fito nga shtepia permes internetit


Punësim, Prishtinë
Galeria
10 €
150 €
20 € 25 €