Prerje betonit
Sot 01:52

Prerje betonit


Makina/ Pajisje & Inventar, Malishevë
Hoverboard
Sot 00:54

Hoverboard

120 €
Sport/ Për kohë të lirë, Malishevë
Shes lopen barse urgjent qmimi shum i volitshum
Sot 00:25

Shes lopen barse urgjent qmimi shum i volitshum


Kafshë, Malishevë
Hysen krasniqi
Dje 23:29

Hysen krasniqi

900 €
Vetura, Malishevë
Corsa1.2benxin ne gjendje te mir eposa ardhur
Dje 22:59

Corsa1.2benxin ne gjendje te mir eposa ardhur

420 €
Vetura, Malishevë
Tjegulla te perdorura
Dje 22:53

Tjegulla te perdorura


Ndërtimtari, Malishevë
gof 2 1.6 turbo dizell
Dje 22:16

gof 2 1.6 turbo dizell

1 150 €
Vetura, Malishevë
Dyer te Brendshme - Edi Company
Dje 22:14

Dyer te Brendshme - Edi Company


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Malishevë
Audi 1.9 tdi ne gjendje te mir rks 7 muj 2003
Dje 21:35

Audi 1.9 tdi ne gjendje te mir rks 7 muj 2003

4 700 €
Vetura, Malishevë
Dje 20:58

Shes lopen 6 muj bars ndrrimi i munshem me lop qumshture

1 350 €
Kafshë, Malishevë
Cerkullari per dru
Dje 20:37

Cerkullari per dru

200 €
Makina bujqësore/pyllore, Malishevë
Dje 20:30

blej

2 500 €
Vetura, Malishevë
shes edha apo produkte te ndryshme te dhive
Dje 19:19

shes edha apo produkte te ndryshme te dhive

90 €
Kafshë, Malishevë
 passat
Dje 19:18

passat

1 150 €
Vetura, Malishevë
Shitet Lokali 34m2 me nje qmim shum te volitshem
Dje 19:02

Shitet Lokali 34m2 me nje qmim shum te volitshem

25 000 €
Lokale & Objekte, Malishevë
Call Center
Dje 18:56

Call Center

500 €
Punësim, Malishevë
1.9
Dje 18:32

1.9

1 000 €
Vetura, Malishevë
SHES SYZE DIELLI ME TELEKAM. DHE FOTO KAMER ME QIP
Dje 18:29

SHES SYZE DIELLI ME TELEKAM. DHE FOTO KAMER ME QIP

150 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Malishevë
Bmw 320
Dje 17:25

Bmw 320


Vetura, Malishevë
Pasat 1.9tdi ne gjendje te mir rks3muj 3c 2007
Dje 17:16

Pasat 1.9tdi ne gjendje te mir rks3muj 3c 2007

6 100 €
Vetura, Malishevë
SHES SYZE DIELLI ME TELEKAM. DHE FOTO KAMER ME QIP
Dje 16:42

SHES SYZE DIELLI ME TELEKAM. DHE FOTO KAMER ME QIP

150 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Malishevë
Qyreq(gelqere)
Dje 16:34

Qyreq(gelqere)


Ndërtimtari, Malishevë
Shes pompen e ujit per traktor
Dje 14:21

Shes pompen e ujit per traktor


Makina bujqësore/pyllore, Malishevë
Opel Vectra 2.0
Dje 14:10

Opel Vectra 2.0

430 €
Vetura, Malishevë
Mercedes
Dje 13:07

Mercedes

4 300 €
Vetura, Malishevë
Shitet toka ne Magjist. Prishtine - Peje ne Kijeve
Dje 12:41

Shitet toka ne Magjist. Prishtine - Peje ne Kijeve

1 500 €
Troje, Malishevë
Golf 4
Dje 12:39

Golf 4


Vetura, Malishevë
Fellnenper audi
Dje 10:50

Fellnenper audi


Vetura, Malishevë
Mercedes 2050
Dje 10:39

Mercedes 2050

2 500 €
Vetura, Malishevë
Mercedes e220 ne gjendje te mir rks1vit
Dje 10:29

Mercedes e220 ne gjendje te mir rks1vit

5 300 €
Vetura, Malishevë
Shes lopen barse simentalk urgjent qmimi volitshum
Dje 08:49

Shes lopen barse simentalk urgjent qmimi volitshum


Kafshë, Malishevë
shitet lopa
Dje 03:08

shitet lopa


Kafshë, Malishevë
Hapjen e puseve (bunarev),pilota,ankera, etj
Dje 01:04

Hapjen e puseve (bunarev),pilota,ankera, etj


Shërbime, Malishevë
Blet
17 Gusht 21:09

Blet


Tjetër, Malishevë
Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
17 Gusht 18:17

Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Malishevë
1.4
17 Gusht 14:50

1.4

800 €
Vetura, Malishevë
Mercedes
17 Gusht 13:09

Mercedes

4 300 €
Vetura, Malishevë
Audi A4 dizel 1.9 tdi ne gjendje te mir espo ardhu
17 Gusht 10:30

Audi A4 dizel 1.9 tdi ne gjendje te mir espo ardhu

850 €
Vetura, Malishevë
Mercedes 190 dizel
17 Gusht 09:56

Mercedes 190 dizel

1 500 €
Vetura, Malishevë
Viq
17 Gusht 09:02

Viq

275 €
Kafshë, Malishevë
1.8 benxins
17 Gusht 03:49

1.8 benxins

1 000 €
Vetura, Malishevë
Shitet Iphone 5S i ardhur nga USA i ri.
16 Gusht 21:02

Shitet Iphone 5S i ardhur nga USA i ri.


Telefona, Malishevë
kosa
16 Gusht 15:02

kosa

180 €
Makina bujqësore/pyllore, Malishevë
Iphone 5s gold dhe iphone 4 ofert speciale
16 Gusht 13:03

Iphone 5s gold dhe iphone 4 ofert speciale

300 €
Telefona, Malishevë
Shitet Sony xepria z3
16 Gusht 11:30

Shitet Sony xepria z3

140 €
Telefona, Malishevë
 Touran1.9 TDI viti 2004
16 Gusht 10:27

Touran1.9 TDI viti 2004

6 800 €
Vetura, Malishevë
Hysen krasniqi
16 Gusht 09:59

Hysen krasniqi


Vetura, Malishevë
Maqinen mjelese
16 Gusht 01:32

Maqinen mjelese


Kafshë, Malishevë
Corsa1.7 dizel11muj rks ne gjendje te mir 2004
16 Gusht 01:21

Corsa1.7 dizel11muj rks ne gjendje te mir 2004

2 800 €
Vetura, Malishevë
Shes
15 Gusht 22:03

Shes

300 €
Motoçikleta/ Skutera, Malishevë
Galeria