Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
Sot 09:16

Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime


Shërbime, Lipjan
Passat 3C
Sot 09:10

Passat 3C

5 700 €
Vetura, Lipjan
Shiten lopet
Sot 09:09

Shiten lopet


Kafshë, Lipjan
fustan
Sot 08:43

fustan

80 €
Veshmbathje, Lipjan
Audi 80 benzin+gaz
Sot 08:36

Audi 80 benzin+gaz

670 €
Vetura, Lipjan
SAMSUNG J7
Sot 07:16

SAMSUNG J7

210 €
Telefona, Lipjan
Audi A8 3.0 TDI quattro Me FuLL
Sot 02:54

Audi A8 3.0 TDI quattro Me FuLL

8 999 €
Vetura, Lipjan
Urgjent Opel Vectra 2.0 Benzin Plin Gt viti 94 Rks
Sot 02:38

Urgjent Opel Vectra 2.0 Benzin Plin Gt viti 94 Rks

380 €
Vetura, Lipjan
Volvo FL615
Sot 00:36

Volvo FL615

5 000 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Lipjan
Kos
Sot 00:04

Kos


Makina bujqësore/pyllore, Lipjan
Shes audi 80 1.8 benzin gaz
Dje 23:22

Shes audi 80 1.8 benzin gaz

550 €
Vetura, Lipjan
jap kerin me pun me mi shtru rasat ne obor
Dje 23:22

jap kerin me pun me mi shtru rasat ne obor


Vetura, Lipjan
Opel Vectra 2.0 benzin plin
Dje 22:33

Opel Vectra 2.0 benzin plin

400 €
Vetura, Lipjan
jelek i arit
Dje 22:16

jelek i arit

120 €
Veshmbathje, Lipjan
mercedes 190 92 llajsne tgjana rks
Dje 22:09

mercedes 190 92 llajsne tgjana rks

1 050 €
Vetura, Lipjan
citroen picasso 7 ulese
Dje 22:03

citroen picasso 7 ulese

3 800 €
Vetura, Lipjan
Pezho shum e rujt rks 2 muj 450
Dje 21:14

Pezho shum e rujt rks 2 muj 450

450 €
Vetura, Lipjan
MOLERAJ- KNAUF - GLET- ETJ...
Dje 20:54

MOLERAJ- KNAUF - GLET- ETJ...


Ndërtimtari, Lipjan
bmw
Dje 19:01

bmw

1 000 €
Vetura, Lipjan
Opel astra
Dje 18:24

Opel astra

1 700 €
Vetura, Lipjan
Shiten lopt me viqa
Dje 18:13

Shiten lopt me viqa


Kafshë, Lipjan
pezho 205 me rks 3 muj 1.6 dizell urgjent
Dje 17:57

pezho 205 me rks 3 muj 1.6 dizell urgjent

530 €
Vetura, Lipjan
Golf 5 plus 2.0 TDI AUTOMATIK
Dje 17:40

Golf 5 plus 2.0 TDI AUTOMATIK

4 100 €
Vetura, Lipjan
Shitet
Dje 17:29

Shitet

60 €
Telefona, Lipjan
Mecedes benz
Dje 15:32

Mecedes benz

1 500 €
Vetura, Lipjan
Tavolina Buke/Trapezari dhe karrig/Tryeza dhe ulse
Dje 15:26

Tavolina Buke/Trapezari dhe karrig/Tryeza dhe ulse

195 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
Ofrojm pune 20 Mjeshter 30 Punetor
Dje 15:13

Ofrojm pune 20 Mjeshter 30 Punetor


Punësim, Lipjan
Kerkojm 20 Mjeshter 30 Punetor
Dje 14:29

Kerkojm 20 Mjeshter 30 Punetor


Punësim, Lipjan
Biciklet per femi prej 2 deri ne 5 vjet
Dje 14:07

Biciklet per femi prej 2 deri ne 5 vjet

45 €
Artikuj për fëmijë & Lodra, Lipjan
CO2 TELWIN 150 AMP
Dje 14:02

CO2 TELWIN 150 AMP

300 €
Vegla pune, Lipjan
opel  vektra  2.2  automatik
Dje 13:38

opel vektra 2.2 automatik


Vetura, Lipjan
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
Dje 13:18

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Lipjan
Tavolina Klasike
Dje 12:41

Tavolina Klasike


Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
dallami edhe kemeisha nuserie
Dje 11:00

dallami edhe kemeisha nuserie

200 €
Veshmbathje, Lipjan
Dje 10:47

Shitet

450 €
Apartamente/ Banesa, Lipjan
Kerkoj Pune
Dje 10:29

Kerkoj Pune


Punësim, Lipjan
Shes shporet centromental 29 kw
Dje 10:25

Shes shporet centromental 29 kw

500 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Lipjan
Land Rover 2.0 dizel
Dje 10:06

Land Rover 2.0 dizel

3 700 €
Vetura, Lipjan
Golf 2 1.6 dizell 3 muj rregjistrim.ndrrim mundshe
Dje 01:40

Golf 2 1.6 dizell 3 muj rregjistrim.ndrrim mundshe

850 €
Vetura, Lipjan
Skuter Yamaha
18 Jan 22:31

Skuter Yamaha

450 €
Motoçikleta/ Skutera, Lipjan
Tavolina Buke/Trapezari dhe karrig/Tryeza dhe ulse
18 Jan 22:14

Tavolina Buke/Trapezari dhe karrig/Tryeza dhe ulse

195 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
kombi pezho  -99
18 Jan 21:02

kombi pezho -99

1 270 €
Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Lipjan
shite
18 Jan 20:36

shite

2 300 €
Vetura, Lipjan
VW Golf 5 1.9Tdi
18 Jan 19:25

VW Golf 5 1.9Tdi

5 999 €
Vetura, Lipjan
Alfa Romeo
18 Jan 19:11

Alfa Romeo

900 €
Vetura, Lipjan
Mundësitë e punës në Shangri-la hotel dhe Resort T
18 Jan 18:42

Mundësitë e punës në Shangri-la hotel dhe Resort T

2 000 €
Punësim, Lipjan
Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
18 Jan 18:06

Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime


Tjetër, Lipjan
Golf 7 1.6 TDI - 2013
18 Jan 17:15

Golf 7 1.6 TDI - 2013

13 300 €
Vetura, Lipjan
Fustan nuserie
18 Jan 17:06

Fustan nuserie

250 €
Veshmbathje, Lipjan
Tavolina Buke/Trapezari dhe karrig/Tryeza dhe uls
18 Jan 15:26

Tavolina Buke/Trapezari dhe karrig/Tryeza dhe uls

195 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
Galeria