Sot 06:05

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
dyer per shtepi - Lipjan
Sot 05:53

dyer per shtepi - Lipjan

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
Sony ALPHA A7III, Sony FX6, Nikon Z6, Nikon D600,
Sot 02:00

Sony ALPHA A7III, Sony FX6, Nikon Z6, Nikon D600,

2 000 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Lipjan
Sot 00:43

Mundesi punesimi


Punësim, Lipjan
PJES PER KAMIONA DHE VETURA
Dje 21:37

PJES PER KAMIONA DHE VETURA

1 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Lipjan
Shiten 70 ari në fshatin Konjuh afër Autostradës
Dje 21:06

Shiten 70 ari në fshatin Konjuh afër Autostradës

3 000 €
Troje, Lipjan
Vw Golf 6 . 1.6 TDi Dizell Manual COMFORLINR viti
Dje 20:18

Vw Golf 6 . 1.6 TDi Dizell Manual COMFORLINR viti

6 700 €
Vetura, Lipjan
dyer druri - Lipjan
Dje 19:34

dyer druri - Lipjan

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
dyer druri -  Lipjan
Dje 17:55

dyer druri - Lipjan

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
Kanteric Holzher
Dje 14:22

Kanteric Holzher

8 500 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Lipjan
Shes veshken A+
Dje 13:36

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
Shitet Frigoriferi
Dje 12:04

Shitet Frigoriferi


Makina/ Pajisje & Inventar, Lipjan
dyer druri
Dje 11:00

dyer druri

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
GERMANIA BAU :fasad gled ngjyra keramik mallter
Dje 07:39

GERMANIA BAU :fasad gled ngjyra keramik mallter


Punësim, Lipjan
Shitet banesa
Dje 01:13

Shitet banesa

40 000 €
Apartamente/ Banesa, Lipjan
Sharre manuale Martini
Dje 00:57

Sharre manuale Martini

4 100 €
Vegla pune, Lipjan
24 Qersh 22:35

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
dritare
24 Qersh 22:08

dritare

100 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
 Shiten 1 hektarë e 77 ari tokë në Magure, Lipjan
24 Qersh 22:07

Shiten 1 hektarë e 77 ari tokë në Magure, Lipjan

650 €
Troje, Lipjan
24 Qersh 22:03

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
 Audi A6 Very nice and well maintained
24 Qersh 21:42

Audi A6 Very nice and well maintained

8 500 €
Vetura, Lipjan
dyer druri
24 Qersh 20:22

dyer druri

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
Shitet Peugeot 308 ne gjendje te shkelqyer,  ????
24 Qersh 20:02

Shitet Peugeot 308 ne gjendje te shkelqyer, ????

5 200 €
Vetura, Lipjan
Shes veshken A+
24 Qersh 19:23

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
Shes veshken A+
24 Qersh 17:26

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
dyer te brendshme - Lipjan
24 Qersh 17:08

dyer te brendshme - Lipjan

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
dyer te brendshme
24 Qersh 15:32

dyer te brendshme

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
Konsulenca dhe Sherbime Juridke "PROFESSIONAL"
24 Qersh 15:10

Konsulenca dhe Sherbime Juridke "PROFESSIONAL"


Shërbime, Lipjan
24 Qersh 12:49

Shes veshken


Tjetër, Lipjan
dyer te brendshme
24 Qersh 11:20

dyer te brendshme

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
Kerkoj kamarjere
24 Qersh 09:13

Kerkoj kamarjere


Punësim, Lipjan
Kauqa
24 Qersh 07:38

Kauqa

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
fara
23 Qersh 23:23

fara

4 €
Tjetër, Lipjan
Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
23 Qersh 22:54

Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan

300 000 €
Shtëpia, Lipjan
NEW BOBCAT MINER 300 Helium HNT Hotspot Miner
23 Qersh 17:45

NEW BOBCAT MINER 300 Helium HNT Hotspot Miner

10 001 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Lipjan
22 Qersh 19:52

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
22 Qersh 10:08

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
dyer te brendshme
20 Qersh 14:08

dyer te brendshme

120 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Lipjan
Shes veshken A+
17 Qersh 23:27

Shes veshken A+


Tjetër, Lipjan
17 Qersh 09:57

Rigips punime


Ndërtimtari, Lipjan
Friz montues Mile vetem per 50 euro
31 Maj 02:53

Friz montues Mile vetem per 50 euro

40 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Lipjan
Frigo friz montus bosch
30 Maj 20:48

Frigo friz montus bosch

90 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Lipjan
Audi A3 2.0
24 Maj 22:32

Audi A3 2.0

1 €
Vetura, Lipjan
Kerkoj pun si hidraulik ujit kanalizim nxemjes rry
15 Maj 13:09

Kerkoj pun si hidraulik ujit kanalizim nxemjes rry


Punësim, Lipjan
U shit
06 Maj 13:31

U shit

3 300 €
Vetura, Lipjan
Konkurs per pune Armirues (per armatur)
26 Prill 23:03

Konkurs per pune Armirues (per armatur)


Punësim, Lipjan
Ps vita sony
26 Prill 09:33

Ps vita sony

100 €
Artikuj për fëmijë & Lodra, Lipjan
Shitet banesa 116 m2
15 Prill 10:21

Shitet banesa 116 m2


Apartamente/ Banesa, Lipjan
Shes Fara Te Kungullit Te Lagura Bio
31 Mars 22:38

Shes Fara Te Kungullit Te Lagura Bio


Vetura, Lipjan
Shitet Mercedes C 220 CDI
09 Mars 21:53

Shitet Mercedes C 220 CDI

11 500 €
Vetura, Lipjan
Galeria
250 €
30 000 €
120 €