Pauna
Dje 23:29

Pauna

90 €
Shpendë, Klinë
shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner
Dje 22:41

shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner


Vetura, Klinë
bufer i vogel
Dje 22:34

bufer i vogel

8 €
Telefona, Klinë
Delme me kingja
Dje 22:13

Delme me kingja

150 €
Kafshë, Klinë
Korpa me gjith llamell 42 she
Dje 21:59

Korpa me gjith llamell 42 she


Pjesë/ Pajisje për vetura, Klinë
Shes mersdes sprinter 313 cdi
Dje 21:23

Shes mersdes sprinter 313 cdi


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Klinë
Dje 21:08

Traktor


Makina bujqësore/pyllore, Klinë
Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST
Dje 20:46

Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Klinë
Mzat
Dje 19:55

Mzat

700 €
Kafshë, Klinë
Shitet
Dje 18:51

Shitet

700 €
Kafshë, Klinë
kamionet t4
Dje 18:48

kamionet t4

5 800 €
Vetura, Klinë
DYER DHE DRITARE 25% ZBRITJE SEZONALE LAMIPLAST
Dje 18:44

DYER DHE DRITARE 25% ZBRITJE SEZONALE LAMIPLAST

85 €
Ndërmarrje, Klinë
Gomat 215/60 R17 te ardhura nga zvicrra
Dje 18:44

Gomat 215/60 R17 te ardhura nga zvicrra


Pjesë/ Pajisje për vetura, Klinë
Golldon
Dje 17:28

Golldon


Makina bujqësore/pyllore, Klinë
Traktor me paisje
Dje 16:08

Traktor me paisje


Makina bujqësore/pyllore, Klinë
bmx ndrroj
Dje 14:59

bmx ndrroj

70 €
Biçikleta, Klinë
Ford focus
Dje 14:26

Ford focus

2 300 €
Vetura, Klinë
shiten gomat 205 55 R16
Dje 14:15

shiten gomat 205 55 R16

170 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Klinë
shiten skele dhe shtylla
Dje 13:15

shiten skele dhe shtylla

14 €
Ndërtimtari, Klinë
Shitet toka ne Magjist. Prishtine - Peje ne Kijeve
Dje 11:20

Shitet toka ne Magjist. Prishtine - Peje ne Kijeve

1 500 €
Troje, Klinë
shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner
Dje 10:25

shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner


Pjesë/ Pajisje për vetura, Klinë
Seat Cordoba disel -00
Dje 09:24

Seat Cordoba disel -00


Vetura, Klinë
shesim gur te prer me dimensione te ndryshme
Dje 00:33

shesim gur te prer me dimensione te ndryshme


Ndërtimtari, Klinë
Fellne tuareg 19
25 Prill 22:11

Fellne tuareg 19


Pjesë/ Pajisje për vetura, Klinë
Shitet Astra
25 Prill 19:52

Shitet Astra

2 500 €
Vetura, Klinë
shes traktor ne gjendje shum tmir
25 Prill 16:12

shes traktor ne gjendje shum tmir

2 800 €
Makina bujqësore/pyllore, Klinë
Samsung Ace Style
25 Prill 09:51

Samsung Ace Style

55 €
Telefona, Klinë
25 Prill 09:24

ne shitje

30 €
Tjetër, Klinë
Korosor 100 litrav
25 Prill 08:32

Korosor 100 litrav


Makina/ Pajisje & Inventar, Klinë
Opel zafira 2.0
25 Prill 06:01

Opel zafira 2.0

5 200 €
Vetura, Klinë
shiten fellnet
25 Prill 03:22

shiten fellnet


Pjesë/ Pajisje për vetura, Klinë
Shes ww caddy 1.9 dizel regj.i par n'RKS??
24 Prill 22:27

Shes ww caddy 1.9 dizel regj.i par n'RKS??

2 050 €
Vetura, Klinë
Shitet trualli 23 ari ne Kline
24 Prill 18:04

Shitet trualli 23 ari ne Kline

2 500 €
Troje, Klinë
Golf 4 -00
24 Prill 17:58

Golf 4 -00

4 500 €
Vetura, Klinë
shes agregatin e vogel ne gjendje shum te mir
24 Prill 17:54

shes agregatin e vogel ne gjendje shum te mir


Vegla pune, Klinë
opel zafira 2.2 dtdi dizel
24 Prill 16:45

opel zafira 2.2 dtdi dizel

5 600 €
Vetura, Klinë
shes fellnet me gjith goma per taureg
24 Prill 14:04

shes fellnet me gjith goma per taureg


Pjesë/ Pajisje për vetura, Klinë
Golf 4
24 Prill 11:05

Golf 4

5 200 €
Vetura, Klinë
shes agregatin e vogel ne gjendje shum te mir
23 Prill 19:33

shes agregatin e vogel ne gjendje shum te mir


Teknik të bardhë & Oriendi, Klinë
shes veturen
23 Prill 14:34

shes veturen

2 500 €
Vetura, Klinë
Zbritje Dhoma Gjumit 550 euro,Viber +38649152077
22 Prill 22:16

Zbritje Dhoma Gjumit 550 euro,Viber +38649152077

550 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Klinë
Shitet Banesa 80m2 ndertimi 2014  ne kline
22 Prill 20:34

Shitet Banesa 80m2 ndertimi 2014 ne kline

48 000 €
Apartamente/ Banesa, Klinë
2,0TDI Audi Q5 S-LINE
22 Prill 18:44

2,0TDI Audi Q5 S-LINE

7 000 €
Vetura, Klinë
aksion
22 Prill 16:22

aksion

640 €
Vetura, Klinë
Golf 6 140ps
22 Prill 16:12

Golf 6 140ps

9 000 €
Vetura, Klinë
Opel zafira 2.0  -04
22 Prill 11:12

Opel zafira 2.0 -04

4 999 €
Vetura, Klinë
22 Prill 09:38

shesim vegla pune

4 000 €
Vegla pune, Klinë
???
22 Prill 00:16

???

850 €
Vetura, Klinë
shesim skele edhe bajm drrim medonje vetur
21 Prill 22:53

shesim skele edhe bajm drrim medonje vetur

14 €
Ndërtimtari, Klinë
Hidrofora
21 Prill 18:15

Hidrofora

160 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Klinë
Galeria