Teknologji
Sot 18:42

Teknologji


Punësim, Gjilan
CALL CENTER
Sot 18:35

CALL CENTER


Punësim, Gjilan
English Bulldog për miratim
Sot 18:28

English Bulldog për miratim

200 €
Kafshë, Gjilan
Gjilan Premium 2 CENI Banese ne shitje
Sot 18:28

Gjilan Premium 2 CENI Banese ne shitje

470 €
Apartamente/ Banesa, Gjilan
Sot 18:19

2goma tveres195-45R 16 qe 20E. 2cop

20 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Gjilan
VW Passat 1.8 Benzin+Plin ---Boj Ndrrim---90
Sot 18:13

VW Passat 1.8 Benzin+Plin ---Boj Ndrrim---90

850 €
Vetura, Gjilan
Shitet shtëpija afêr rruges qarkore 500metra.
Sot 18:09

Shitet shtëpija afêr rruges qarkore 500metra.

36 000 €
Shtëpia, Gjilan
Golf 2 1.6 turbo dizel rks
Sot 18:03

Golf 2 1.6 turbo dizel rks


Vetura, Gjilan
piknizera
Sot 17:52

piknizera


Kafshë, Gjilan
Gjilan Te Drini Edi&Gazi Banese ne shitje
Sot 17:40

Gjilan Te Drini Edi&Gazi Banese ne shitje

460 €
Apartamente/ Banesa, Gjilan
VW Golf 2 1.6 Turbo diesel -87
Sot 17:39

VW Golf 2 1.6 Turbo diesel -87


Vetura, Gjilan
leshoj objektin afarist me qira
Sot 17:26

leshoj objektin afarist me qira


Lokale & Objekte, Gjilan
Dhome dite
Sot 16:51

Dhome dite

250 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjilan
Krevet per femij
Sot 16:36

Krevet per femij


Artikuj për fëmijë & Lodra, Gjilan
SHPIME BUNARAVE PILOTAVE  ETJ  044/49 195 877
Sot 16:14

SHPIME BUNARAVE PILOTAVE ETJ 044/49 195 877


Tjetër, Gjilan
Shitet HTC  gold 32 g   M8
Sot 16:12

Shitet HTC gold 32 g M8

180 €
Telefona, Gjilan
Biqiklet
Sot 16:00

Biqiklet

399 €
Biçikleta, Gjilan
Reebok origjinal
Sot 15:29

Reebok origjinal

44 €
Veshmbathje, Gjilan
Sot 15:26

SHES 50 ARI TRUALL NE GJILAN

25 €
Troje, Gjilan
Shatora (tenda) tavolina korrika me qera
Sot 15:13

Shatora (tenda) tavolina korrika me qera


Tjetër, Gjilan
Citroen Saxo 1.4 Benz
Sot 14:58

Citroen Saxo 1.4 Benz

600 €
Vetura, Gjilan
Cana corsa 1 muj e 2 jav
Sot 14:50

Cana corsa 1 muj e 2 jav


Kafshë, Gjilan
iphone 6
Sot 14:23

iphone 6

390 €
Telefona, Gjilan
Lg Tv Led  32" ne paketim orig. i ri
Sot 14:05

Lg Tv Led 32" ne paketim orig. i ri

300 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Shitet GOLF 3 - Disell, Kosovarë, 1.9 - lirë
Sot 13:51

Shitet GOLF 3 - Disell, Kosovarë, 1.9 - lirë

1 600 €
Vetura, Gjilan
GAMING-DIZAJN ---COOLER MASTER---
Sot 13:24

GAMING-DIZAJN ---COOLER MASTER---

320 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
GAMING=Core2QuadQ6600|GeforceGT610=1GB|4GB|160GB
Sot 13:24

GAMING=Core2QuadQ6600|GeforceGT610=1GB|4GB|160GB

190 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
Shes Trojen ne rrugen Qarkorre Gjilan-Bujanovc
Sot 13:22

Shes Trojen ne rrugen Qarkorre Gjilan-Bujanovc

170 €
Troje, Gjilan
Bager me rrota
Sot 13:18

Bager me rrota


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Gjilan
Sot 12:25

call center STROM&GAS


Punësim, Gjilan
Shes ndrroj  Krosi 125
Sot 12:23

Shes ndrroj Krosi 125

250 €
Motoçikleta/ Skutera, Gjilan
SUPER EXTREM GAMING -DIZAJN PC
Sot 12:19

SUPER EXTREM GAMING -DIZAJN PC

450 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
Acer Aspire x1700=Core2Duo E6700|NVIDIA|2GB|320GB
Sot 12:19

Acer Aspire x1700=Core2Duo E6700|NVIDIA|2GB|320GB

100 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
WV BORA 1.9 TDI KW96>>ME 6SHPEJTSI
Sot 12:19

WV BORA 1.9 TDI KW96>>ME 6SHPEJTSI

2 350 €
Vetura, Gjilan
HP ProBook6550b|Core i5|4GB|320GB|15.6Inch| WIN 10
Sot 12:19

HP ProBook6550b|Core i5|4GB|320GB|15.6Inch| WIN 10

200 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
Apple MacMini (Late 2005) Dhe (Late 2006)Core2Duo
Sot 12:19

Apple MacMini (Late 2005) Dhe (Late 2006)Core2Duo

80 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
HP G6|Core i5 GEN 3|8GB|500GB|15.6Inch|Switchable
Sot 12:19

HP G6|Core i5 GEN 3|8GB|500GB|15.6Inch|Switchable

300 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
qeremide tjegulla
Sot 12:15

qeremide tjegulla

150 €
Ndërtimtari, Gjilan
Agjent i Shitjes
Sot 11:33

Agjent i Shitjes


Punësim, Gjilan
LODRA, LABIRINTE, KENDE PER FEMIJE, TRAMBOLINA
Sot 11:20

LODRA, LABIRINTE, KENDE PER FEMIJE, TRAMBOLINA


Artikuj për fëmijë & Lodra, Gjilan
Fellne
Sot 11:19

Fellne


Pjesë/ Pajisje për vetura, Gjilan
Helmeta per motoqikleta biqikleta  nga Zvicra
Sot 11:08

Helmeta per motoqikleta biqikleta nga Zvicra

10 €
Sport/ Për kohë të lirë, Gjilan
Skara elektrike nga Zvicra
Sot 11:08

Skara elektrike nga Zvicra

15 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Gjilan
Fellne 15" nga Zvicra
Sot 11:08

Fellne 15" nga Zvicra

190 €
Pjesë/ Pajisje për vetura, Gjilan
Vectra 2.0i CD
Sot 11:08

Vectra 2.0i CD

1 000 €
Vetura, Gjilan
BOXER 2.8 HDI Extra i mire
Sot 11:08

BOXER 2.8 HDI Extra i mire

5 500 €
Vetura, Gjilan
Fshisa elektrike nga Zvicra
Sot 11:08

Fshisa elektrike nga Zvicra

25 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjilan
Printera dhe Skanera HP nga Zvicra
Sot 11:08

Printera dhe Skanera HP nga Zvicra

20 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjilan
 Mallra te ndryshme nga Zvicra
Sot 11:08

Mallra te ndryshme nga Zvicra


Teknik të bardhë & Oriendi, Gjilan
Tostera per rriska buke nga zvicra
Sot 11:08

Tostera per rriska buke nga zvicra

10 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjilan
Galeria
200 € 220 €
80 €
90 € 150 €