GOLF VI 2.0 TDI
Sot 19:23

GOLF VI 2.0 TDI

8 500 €
Vetura, Gjakovë
Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB
Sot 19:02

Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjakovë
TIGUAN 2.0 D TRACK
Sot 18:54

TIGUAN 2.0 D TRACK

16 700 €
Vetura, Gjakovë
TIGUAN 2.0 TDI
Sot 18:46

TIGUAN 2.0 TDI

11 800 €
Vetura, Gjakovë
TIGUAN 2.0 TDI
Sot 18:46

TIGUAN 2.0 TDI

16 800 €
Vetura, Gjakovë
Frez
Sot 18:07

Frez

350 €
Makina bujqësore/pyllore, Gjakovë
MERCEDES BENZ E350  CDI
Sot 17:56

MERCEDES BENZ E350 CDI

15 000 €
Vetura, Gjakovë
AUDI Q5 2.0 TDI
Sot 17:56

AUDI Q5 2.0 TDI

17 300 €
Vetura, Gjakovë
BMW X3 3.0 D
Sot 17:56

BMW X3 3.0 D

18 700 €
Vetura, Gjakovë
TOURAN 2.0 TDI
Sot 17:56

TOURAN 2.0 TDI

11 000 €
Vetura, Gjakovë
GOLF VI 2.0 GTD
Sot 17:56

GOLF VI 2.0 GTD

15 500 €
Vetura, Gjakovë
Renault Megane-1.5 Diesel  -   2009
Sot 17:47

Renault Megane-1.5 Diesel - 2009

3 400 €
Vetura, Gjakovë
Apple Imac 27" 2016 I7 512gb Ssd 4tb Hd 32gb Memor
Sot 17:46

Apple Imac 27" 2016 I7 512gb Ssd 4tb Hd 32gb Memor

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjakovë
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VIBER +38349817181
Sot 16:51

TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VIBER +38349817181


Shërbime, Gjakovë
Apple iphone 7 Plus 256GB (Unlocked)
Sot 16:11

Apple iphone 7 Plus 256GB (Unlocked)

400 €
Telefona, Gjakovë
LG G4 4G LTE 64GB (Unlocked)
Sot 16:09

LG G4 4G LTE 64GB (Unlocked)

300 €
Telefona, Gjakovë
2019 Specialized S-Works Roubaix SRAM ETap
Sot 15:43

2019 Specialized S-Works Roubaix SRAM ETap

7 000 €
Biçikleta, Gjakovë
Apple iPhone XS Max 256GB Gold -Unlocked
Sot 15:00

Apple iPhone XS Max 256GB Gold -Unlocked

300 €
Telefona, Gjakovë
Shiten 32 ari tokë në Moglicë- Gjakovë
Sot 14:47

Shiten 32 ari tokë në Moglicë- Gjakovë

3 800 €
Troje, Gjakovë
Prodhojm Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi
Sot 14:35

Prodhojm Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjakovë
NEW Apple MacBook PRO 15" / Apple - MacBook Air
Sot 13:35

NEW Apple MacBook PRO 15" / Apple - MacBook Air

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjakovë
Seti me katër kamera HIKVISION HD 1080P SUPER ÇMIM
Sot 12:41

Seti me katër kamera HIKVISION HD 1080P SUPER ÇMIM

195 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjakovë
kosa
Sot 12:27

kosa

2 250 €
Makina bujqësore/pyllore, Gjakovë
Prodhojm Dyer per Dhoma - Punojm dhe me porosi
Sot 12:25

Prodhojm Dyer per Dhoma - Punojm dhe me porosi

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjakovë
KAMERA HIKVISION HD 720p SUPER OFERTË.
Sot 09:53

KAMERA HIKVISION HD 720p SUPER OFERTË.

130 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjakovë
Samsung UN60ES8000 - 60" LED Smart TV - 1080p (Ful
Sot 09:07

Samsung UN60ES8000 - 60" LED Smart TV - 1080p (Ful

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjakovë
Agjent të thirrjeve në Gjuhë Gjermane në Gjakovë
Sot 07:56

Agjent të thirrjeve në Gjuhë Gjermane në Gjakovë

500 €
Punësim, Gjakovë
Biciklet
Sot 01:37

Biciklet

180 €
Biçikleta, Gjakovë
Sot 01:14

me qera

100 €
Shtëpia, Gjakovë
GOLF VII 2.0 DSG
Dje 23:59

GOLF VII 2.0 DSG

16 000 €
Vetura, Gjakovë
Apple iPhone X Max 256GB/512GB
Dje 22:56

Apple iPhone X Max 256GB/512GB

799 €
Telefona, Gjakovë
Apple iPhone X 256GB NEW Unlocked
Dje 22:35

Apple iPhone X 256GB NEW Unlocked

400 €
Telefona, Gjakovë
Apple iphone XS MAX 512GB
Dje 22:34

Apple iphone XS MAX 512GB

600 €
Telefona, Gjakovë
Ofertë punësimi në Gjakovë
Dje 21:28

Ofertë punësimi në Gjakovë


Punësim, Gjakovë
Sony a7R III 42.4MP Full-Frame Mirrorless
Dje 21:12

Sony a7R III 42.4MP Full-Frame Mirrorless

1 700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjakovë
BMW 530 D
Dje 19:38

BMW 530 D

18 000 €
Vetura, Gjakovë
Hauwei P20 Pro Dual- Sim 128GB (Unlocked)
Dje 19:17

Hauwei P20 Pro Dual- Sim 128GB (Unlocked)

450 €
Telefona, Gjakovë
Dëshmia e gjallë e ndihmës financiare midis indivi
Dje 19:16

Dëshmia e gjallë e ndihmës financiare midis indivi

5 €
Ndërmarrje, Gjakovë
GOLF VII 2.0 DSG
Dje 19:03

GOLF VII 2.0 DSG

15 500 €
Vetura, Gjakovë
kad e bardh
Dje 18:57

kad e bardh

70 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Gjakovë
shpeze
Dje 18:28

shpeze

20 €
Shpendë, Gjakovë
Ofrohet objekt 1350m 2 me qera vetem 1000e muaj
Dje 18:26

Ofrohet objekt 1350m 2 me qera vetem 1000e muaj

1 000 €
Lokale & Objekte, Gjakovë
Bukuritë Pomeranez
Dje 17:54

Bukuritë Pomeranez


Kafshë, Gjakovë
Shitet bmw 320d
Dje 17:26

Shitet bmw 320d

4 500 €
Vetura, Gjakovë
Kose
Dje 16:28

Kose

2 250 €
Makina bujqësore/pyllore, Gjakovë
Dje 12:20

shitje

100 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Gjakovë
shiten
Dje 09:19

shiten


Sport/ Për kohë të lirë, Gjakovë
Dje 08:04

sitje

700 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjakovë
Roland Fantom-G8 88-key Sampling Synth Workstation
Dje 02:27

Roland Fantom-G8 88-key Sampling Synth Workstation

600 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
LG G3 D855 LTE 32GB White Quad-Core Android GSM Un
17 Shtat 23:42

LG G3 D855 LTE 32GB White Quad-Core Android GSM Un

280 €
Telefona, Gjakovë
Galeria
16 800 €
350 €
350 €