Edirol / Roland V-4 Four Channel Video Mixer
Sot 04:21

Edirol / Roland V-4 Four Channel Video Mixer

400 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
Shes iphon 6 thjesht me ajkllod
Sot 02:20

Shes iphon 6 thjesht me ajkllod


Telefona, Gjakovë
MERCEDES C220CDI
Sot 00:50

MERCEDES C220CDI


Vetura, Gjakovë
ADIDAS original numer 43-44
Dje 23:14

ADIDAS original numer 43-44

33 €
Veshmbathje, Gjakovë
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
Dje 23:12

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Gjakovë
Apple iphone 7 plus
Dje 23:09

Apple iphone 7 plus

500 €
Telefona, Gjakovë
Germany ADIDAS original numer 43-44
Dje 23:02

Germany ADIDAS original numer 43-44

27 €
Veshmbathje, Gjakovë
Samsung Galaxy Note 8+
Dje 23:00

Samsung Galaxy Note 8+

500 €
Telefona, Gjakovë
Samsung Galaxy Note 5 128GB (Unlocked)
Dje 22:43

Samsung Galaxy Note 5 128GB (Unlocked)

300 €
Telefona, Gjakovë
Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 /D7100 / D4
Dje 22:19

Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 /D7100 / D4

1 500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjakovë
Prodhojm Dyer te drurit Viber +37745982232
Dje 22:18

Prodhojm Dyer te drurit Viber +37745982232

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjakovë
Ofrohet objekti me qera
Dje 22:01

Ofrohet objekti me qera


Lokale & Objekte, Gjakovë
Ofertë - HP i5 - 1Gb Grafik - 640Hardisk
Dje 21:44

Ofertë - HP i5 - 1Gb Grafik - 640Hardisk

150 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjakovë
Golf 2
Dje 21:28

Golf 2


Vetura, Gjakovë
Samsung Galaxy Note 8+
Dje 21:00

Samsung Galaxy Note 8+

500 €
Telefona, Gjakovë
Apple iPhone 6s plus 128GB (Unlocked)
Dje 20:37

Apple iPhone 6s plus 128GB (Unlocked)

400 €
Telefona, Gjakovë
PUMA original numer 44 nga Gjermanija
Dje 20:25

PUMA original numer 44 nga Gjermanija

30 €
Veshmbathje, Gjakovë
Puppies angleze Bulldog
Dje 20:08

Puppies angleze Bulldog

300 €
Kafshë, Gjakovë
Rane Sixty-Eight DJ Mixer for Serato Scratch Live
Dje 20:00

Rane Sixty-Eight DJ Mixer for Serato Scratch Live

500 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
Mercedes 190 regjistrim 1 muje
Dje 19:23

Mercedes 190 regjistrim 1 muje

600 €
Vetura, Gjakovë
Yamaha YAS-62II Professional Eb Alto Saxophone
Dje 18:47

Yamaha YAS-62II Professional Eb Alto Saxophone

500 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
NIKE original numer 41 nga Gjermanija
Dje 18:20

NIKE original numer 41 nga Gjermanija

14 €
Veshmbathje, Gjakovë
Agjent Tregtar
Dje 18:08

Agjent Tregtar

350 €
Punësim, Gjakovë
Yamaha YAS-82Z Custom Z Series Alto Saxophone, Sil
Dje 17:30

Yamaha YAS-82Z Custom Z Series Alto Saxophone, Sil

600 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
 Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 5 gam
Dje 16:33

Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 5 gam

350 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjakovë
Vellë dasmash
Dje 16:26

Vellë dasmash

2 500 €
Veshmbathje, Gjakovë
Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
Dje 15:12

Dyer dhe dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Gjakovë
Roland V-8 (8-Ch Video Mixer)
Dje 14:51

Roland V-8 (8-Ch Video Mixer)

400 €
Instrumente muzikore, Gjakovë
SALOMON original numer 46
Dje 14:11

SALOMON original numer 46

33 €
Veshmbathje, Gjakovë
Apple iPhone 6s 128GB (Unlocked)
Dje 13:07

Apple iPhone 6s 128GB (Unlocked)

300 €
Telefona, Gjakovë
Dhomë e fjetjes
Dje 13:00

Dhomë e fjetjes

250 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjakovë
Germany MIZUNI original numer 43-44
Dje 12:57

Germany MIZUNI original numer 43-44

22 €
Veshmbathje, Gjakovë
Dje 12:49

Shes inventar per kafiq


Makina/ Pajisje & Inventar, Gjakovë
Touran 1.9 TDI Automatik
Dje 11:45

Touran 1.9 TDI Automatik

5 900 €
Vetura, Gjakovë
Shitet Klyshi Femer Haski
Dje 11:35

Shitet Klyshi Femer Haski

300 €
Kafshë, Gjakovë
Golf 4
Dje 10:48

Golf 4

1 999 €
Vetura, Gjakovë
BRANDNEW BITMAIN ANTMINER S9/D3/L3/APPLE IPHONE X
Dje 09:12

BRANDNEW BITMAIN ANTMINER S9/D3/L3/APPLE IPHONE X

1 000 €
Telefona, Gjakovë
AUDI A6 2.0 TDI
Dje 08:57

AUDI A6 2.0 TDI

9 800 €
Vetura, Gjakovë
ADIDAS NEO original numer 42
Dje 07:58

ADIDAS NEO original numer 42

35 €
Veshmbathje, Gjakovë
Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
Dje 05:51

Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Gjakovë
Ofert deri me 12.07.2017 - i5 / 8gb / 500hdd
Dje 03:45

Ofert deri me 12.07.2017 - i5 / 8gb / 500hdd

140 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjakovë
22 Shku 23:57

SHTEPI ME QERA

100 €
Shtëpia, Gjakovë
NIKE original numer 40.5
22 Shku 23:16

NIKE original numer 40.5

18 €
Veshmbathje, Gjakovë
Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST
22 Shku 23:01

Dyer de dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

85 €
Ndërtimtari, Gjakovë
golf 2 gjip
22 Shku 22:30

golf 2 gjip


Vetura, Gjakovë
ASICS gel original numer 45 nga Gjermanija
22 Shku 22:18

ASICS gel original numer 45 nga Gjermanija

25 €
Veshmbathje, Gjakovë
Shesë 5,75 hektar tokë ne Gjakovë
22 Shku 21:34

Shesë 5,75 hektar tokë ne Gjakovë


Troje, Gjakovë
Apple iphone 8 plus 256gb
22 Shku 21:22

Apple iphone 8 plus 256gb

600 €
Telefona, Gjakovë
Bmw
22 Shku 19:55

Bmw

3 100 €
Vetura, Gjakovë
Shiten 32 ari tokë në Moglicë- Gjakovë
22 Shku 18:58

Shiten 32 ari tokë në Moglicë- Gjakovë

3 800 €
Troje, Gjakovë
Galeria
1 000 €
380 €
3 000 €