Syze EA origjinale
Sot 00:48

Syze EA origjinale

20 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Ore Seiko 5 automatic
Dje 15:29

Ore Seiko 5 automatic

35 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Ore dore breitling
Dje 14:52

Ore dore breitling

40 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Shes
21 Tetor 10:47

Shes

250 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Ore HUBLOT
21 Tetor 01:14

Ore HUBLOT

1 500 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prizren
20 Tetor 20:08

shes ora

10 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Fushë Kosovë
BLEJ ORA ORIGJINALE 6000$
19 Tetor 16:40

BLEJ ORA ORIGJINALE 6000$


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Shes
18 Tetor 12:36

Shes

250 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Ascot
14 Tetor 20:15

Ascot

50 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Festina
14 Tetor 20:13

Festina

50 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Crisma
14 Tetor 20:02

Crisma

30 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Esprit
14 Tetor 12:46

Esprit

50 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Festina
14 Tetor 02:52

Festina

50 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Festina
12 Tetor 15:24

Festina

90 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Mitrovicë
Zinxhir
05 Tetor 09:14

Zinxhir

220 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prizren
Syza Lacoste
16 Shtat 20:33

Syza Lacoste

50 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prizren
Or dore
25 Korr 14:13

Or dore

35 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Emra nga argjendi
21 Korr 01:35

Emra nga argjendi

15 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Rolex GMT II Replica 1:1 AAA
16 Korr 11:18

Rolex GMT II Replica 1:1 AAA

200 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Zubin Potok
Ora
18 Qersh 10:44

Ora

500 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Skenderaj
or dore
17 Qersh 12:15

or dore

200 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Malishevë
Syze t Markes woodone
13 Qersh 18:36

Syze t Markes woodone

80 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
ORA
08 Qersh 14:30

ORA

10 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Mitrovicë
Sport Watch
19 Maj 02:10

Sport Watch

35 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Gjilan
Shes ore te reja.
17 Maj 08:30

Shes ore te reja.

20 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Shes hublot origal.
15 Maj 23:21

Shes hublot origal.


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Ferizaj
Çanta për femra - 100% Origjinal punë dore
09 Prill 23:48

Çanta për femra - 100% Origjinal punë dore

15 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Dardanë
Nike AirMax-New2016-
07 Prill 03:20

Nike AirMax-New2016-

25 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syza "Louis Vuitton"
07 Prill 03:20

Syza "Louis Vuitton"

25 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Singjir Dore dhe Unaz Diesel nga gjermania
19 Mars 20:01

Singjir Dore dhe Unaz Diesel nga gjermania

100 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Ferizaj
OMEGA
19 Mars 10:51

OMEGA


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Bretling
18 Mars 23:53

Bretling


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Shes Oren Esprit
18 Mars 19:21

Shes Oren Esprit

150 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Kurora Nuserie
17 Mars 00:43

Kurora Nuserie

30 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Shes qaforen
13 Mars 22:50

Shes qaforen

5 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Bizhuteri
27 Shku 21:13

Bizhuteri

1 000 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Ferizaj
Orë Fosil ?
17 Shku 14:03

Orë Fosil ?

100 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
samsung gear s
17 Shku 07:33

samsung gear s

200 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Besianë
Syzat Versace-Jan shitttt
01 Shku 07:15

Syzat Versace-Jan shitttt


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syza "Chanel"Jan shitttt
01 Shku 07:15

Syza "Chanel"Jan shitttt


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syza "Versace".Jan shitttt
01 Shku 07:15

Syza "Versace".Jan shitttt


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syza Prada..jan shitttt
01 Shku 07:15

Syza Prada..jan shitttt

25 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Ore
17 Jan 16:35

Ore

350 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Gjilan
shes zingjirin
28 Dhjet 15:55

shes zingjirin

20 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Zingjir Argjendi KRRAL
27 Dhjet 22:57

Zingjir Argjendi KRRAL

60 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Gjilan
Orë dore
14 Dhjet 17:46

Orë dore

25 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Ora
14 Dhjet 14:38

Ora

80 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
13 Dhjet 14:38

Kthyerja e ngjyres se flokut si me par...

25 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Shitet Biznesi Argjentari dhe Accessor
07 Dhjet 16:14

Shitet Biznesi Argjentari dhe Accessor

1 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Gjilan
Knockaround - syze / syza
26 Nënt 15:48

Knockaround - syze / syza

45 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Galeria
5 €
35 €
200 €