Kombi Ford Transit
Sot 18:00

Kombi Ford Transit

5 600 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjakovë
lt t5 TDI 1.9 viti prodhimit 2006 i po sa ardhur
Sot 15:23

lt t5 TDI 1.9 viti prodhimit 2006 i po sa ardhur


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
Renault autobus 2001
Sot 11:21

Renault autobus 2001

8 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Okaziooooon VW T5, Automatic
Sot 09:31

Okaziooooon VW T5, Automatic

5 678 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
lt sprinter 313 cdi i po sa ardhur nga zvicrra
Sot 00:52

lt sprinter 313 cdi i po sa ardhur nga zvicrra


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
lt sprinter 316 cdi me klim i po sa ardhur nga ch.
Dje 21:21

lt sprinter 316 cdi me klim i po sa ardhur nga ch.


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
autobus linje
Dje 21:19

autobus linje

10 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
Shes 19 ulese
Dje 20:33

Shes 19 ulese


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Autobusit
Dje 18:50

Autobusit

13 500 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjakovë
Mercedes vito 108 cdi
Dje 17:44

Mercedes vito 108 cdi

2 500 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Deçan
Shitet Ford Transit 2003
Dje 17:09

Shitet Ford Transit 2003

3 900 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Mercedes sprinter 311 nga zvicrra
Dje 15:19

Mercedes sprinter 311 nga zvicrra

3 450 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Besianë
SETRA HD 315 viti 1997 shum i mir
Dje 11:23

SETRA HD 315 viti 1997 shum i mir


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
opel vivaro 1.9 dizel viti 2006
Dje 10:07

opel vivaro 1.9 dizel viti 2006


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
shes kombi peugeot 806 dizell 2.0 viti 2001
Dje 08:48

shes kombi peugeot 806 dizell 2.0 viti 2001


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
Dje 02:16

FURGON T5

15 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Dardanë
WW disel
Dje 01:16

WW disel


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Pejë
Shes Volvo
21 Tetor 20:29

Shes Volvo

6 300 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
lt sprinter 213 cdi me dogan homologim dhe sigurim
21 Tetor 20:07

lt sprinter 213 cdi me dogan homologim dhe sigurim


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
Shesh- Kombin. LT. 35   2001
21 Tetor 15:56

Shesh- Kombin. LT. 35 2001


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Pejë
Iveco 35.11 v daily -00
21 Tetor 15:53

Iveco 35.11 v daily -00

5 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Dardanë
lt sprinter 211 cdi me dogan homologim viti 2002
20 Tetor 21:32

lt sprinter 211 cdi me dogan homologim viti 2002


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
lt sprinter 313 cdi maksi me rks viti 2003
20 Tetor 15:08

lt sprinter 313 cdi maksi me rks viti 2003


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
Shes autubusin MAN
19 Tetor 19:37

Shes autubusin MAN


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
lt sprinter 313 cdi viti 2010 i posa ardhur nga CH
17 Tetor 14:58

lt sprinter 313 cdi viti 2010 i posa ardhur nga CH


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
vw transporter t5
15 Tetor 15:34

vw transporter t5


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Dardanë
Autubus Neoplan dhe Skani
29 Shtat 01:40

Autubus Neoplan dhe Skani


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Opel movano 2.5 disel 2003
11 Shtat 18:41

Opel movano 2.5 disel 2003


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Renault
02 Shtat 23:39

Renault

2 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Pejë
Shitet Iveco Kombi Viti 2007
26 Gusht 13:48

Shitet Iveco Kombi Viti 2007


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
16 Gusht 20:24

motorrin mb100 94 viti


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Lipjan
VW T4 Kombi urgjent
12 Gusht 11:51

VW T4 Kombi urgjent

2 800 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
Opel vivaro
02 Gusht 11:31

Opel vivaro

3 800 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
mercedes 210d
26 Korr 01:35

mercedes 210d

4 500 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjakovë
mercedes 312
24 Korr 18:03

mercedes 312


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjakovë
gjip
18 Korr 12:16

gjip

5 500 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Sprinter 311 cdi viti 2005 maxi
11 Korr 02:46

Sprinter 311 cdi viti 2005 maxi

4 800 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Perkolic per bager edhe ardhun nga Zvicra ch
03 Korr 15:23

Perkolic per bager edhe ardhun nga Zvicra ch


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
Perkolic per bager edhe ardhun nga Zvicra ch
28 Qersh 00:11

Perkolic per bager edhe ardhun nga Zvicra ch


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
Lt
13 Qersh 19:42

Lt

1 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Shes Kombi T2 1.6 Disell me 5 shpejtsi
07 Qersh 22:46

Shes Kombi T2 1.6 Disell me 5 shpejtsi

550 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Besianë
Sprinter 208D
02 Prill 16:34

Sprinter 208D

3 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Vushtrri
Shitet Kombi
29 Mars 22:32

Shitet Kombi

850 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Lipjan
Shitet autobusi mercedes-benz 405
09 Mars 16:31

Shitet autobusi mercedes-benz 405


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Vw candy 1.3 benzin pikapi
04 Mars 22:01

Vw candy 1.3 benzin pikapi

1 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Auto Busi Man
28 Shku 23:24

Auto Busi Man

8 400 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Auto Busi Mercedes 307
28 Shku 20:49

Auto Busi Mercedes 307

4 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
26 Shku 12:29

Vw candi 1.3benzin 2000

1 600 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Kombi t4
05 Shku 19:08

Kombi t4


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Autobus Setra 210 HD
23 Jan 09:21

Autobus Setra 210 HD

11 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Therandë
Galeria
3 800 €
11 000 €