Shes frifo
Sot 03:08

Shes frifo


Makina/ Pajisje & Inventar, Fushë Kosovë
Trafo (Regullator i Rrymes)
Sot 00:46

Trafo (Regullator i Rrymes)

120 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Besianë
Pajisjet e qumështit - OPREMA ZA MLEKARU
Sot 00:35

Pajisjet e qumështit - OPREMA ZA MLEKARU

110 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Mitrovicë
urgjent shitet
Dje 23:31

urgjent shitet

650 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Dje 23:21

Shiten

70 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Mitrovicë
shiten sendet e përdorura
Dje 22:56

shiten sendet e përdorura

1 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Karrika
Dje 20:17

Karrika

10 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Pejë
Makine per prerje te ivericave/mdf
Dje 20:13

Makine per prerje te ivericave/mdf


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Radiatora shume te mire nga
Dje 19:13

Radiatora shume te mire nga

25 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Gjilan
Lokal me Qira ne Ulpian Mbrapa AAK-se
Dje 18:22

Lokal me Qira ne Ulpian Mbrapa AAK-se

500 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shes makinen e pastrimit per pode te ndryshme
Dje 16:01

Shes makinen e pastrimit per pode te ndryshme


Makina/ Pajisje & Inventar, Viti
SHITEN RAFTE FRIGORIFERA DHE TENDA
Dje 14:51

SHITEN RAFTE FRIGORIFERA DHE TENDA


Makina/ Pajisje & Inventar, Drenas
Maqina kunder lageshtisë dhe mykut
Dje 14:11

Maqina kunder lageshtisë dhe mykut


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
 Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Dje 13:58

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

600 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
shitet makina qepëse SINGER
Dje 10:48

shitet makina qepëse SINGER

40 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Lokal me Qira ne Qender 100 M2 - Kodi 1260
Dje 09:46

Lokal me Qira ne Qender 100 M2 - Kodi 1260

900 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shitet inventari/rafta per dyqan
Dje 09:26

Shitet inventari/rafta per dyqan


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shitet vija për shërbim
Dje 09:13

Shitet vija për shërbim

4 100 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shes paisjet per biznes
Dje 02:41

Shes paisjet per biznes


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Maqinat kunder LAGESHTISË DHE MYKUT
21 Korr 23:58

Maqinat kunder LAGESHTISË DHE MYKUT

1 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
21 Korr 23:23

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

36 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Pejë
Financimi i para garantuar 100%
21 Korr 23:22

Financimi i para garantuar 100%

36 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
RAFTE TE DEPOS
21 Korr 22:57

RAFTE TE DEPOS


Makina/ Pajisje & Inventar, Fushë Kosovë
vetem te premten me ket qmim
21 Korr 21:56

vetem te premten me ket qmim

400 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Ploter HP latex
21 Korr 18:37

Ploter HP latex

3 200 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
karrika dhe tavolina per kafeteri dhe restorante
21 Korr 15:40

karrika dhe tavolina per kafeteri dhe restorante


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Maqina per dru
21 Korr 11:55

Maqina per dru


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shes paisje per pasticeri
21 Korr 08:08

Shes paisje per pasticeri

2 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
Makinat per perpunimin e plastikes
20 Korr 23:44

Makinat per perpunimin e plastikes


Makina/ Pajisje & Inventar, Pejë
Karrika per kafiteri
20 Korr 20:22

Karrika per kafiteri


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Makine per kokoshka ose pop corn
20 Korr 20:10

Makine per kokoshka ose pop corn

450 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Frigorifer pijesh
20 Korr 18:00

Frigorifer pijesh


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Rafta per Depo
20 Korr 17:49

Rafta per Depo


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Shes mikser per brumera
20 Korr 17:03

Shes mikser per brumera


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Karrika per kafeteri dhe per terras jashte
20 Korr 14:55

Karrika per kafeteri dhe per terras jashte


Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
Aksesor/ Çmimore per Market, Furra buke,Pastiçeri
20 Korr 10:59

Aksesor/ Çmimore per Market, Furra buke,Pastiçeri

1 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Fushë Kosovë
Shitet invertari
19 Korr 21:52

Shitet invertari


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Lokal me Qira ne Fush Kosov te Xhamia Qendrore
19 Korr 20:45

Lokal me Qira ne Fush Kosov te Xhamia Qendrore

300 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Fushë Kosovë
Tavolina per xhampreres
19 Korr 20:10

Tavolina per xhampreres

1 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Fushë Kosovë
Frigorifer për lokal
19 Korr 13:26

Frigorifer për lokal

200 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
Shes biznesin: Lavanderi dhe Pastirm Kimik.
19 Korr 13:03

Shes biznesin: Lavanderi dhe Pastirm Kimik.

11 100 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
19 Korr 11:43

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

36 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Shtërpcë
shes mikser per bluarjen e qepeve
19 Korr 11:32

shes mikser per bluarjen e qepeve


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
19 Korr 04:29

shitet inventari per qerdhe

100 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shes frigoriferat dhe frizin
18 Korr 13:40

Shes frigoriferat dhe frizin

170 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Fushë Kosovë
Inventar për barnatore,plusi,reklama 3D
18 Korr 11:43

Inventar për barnatore,plusi,reklama 3D

2 500 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Therandë
TAVOLINA KaVo PER TEKNIK DENTARE VETEM 399EURO
18 Korr 11:23

TAVOLINA KaVo PER TEKNIK DENTARE VETEM 399EURO

399 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Ploter HP latex
18 Korr 00:12

Ploter HP latex

3 200 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Makina e pulav
17 Korr 07:11

Makina e pulav

750 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Ferizaj
16 Korr 20:45

Shes inventar per lokal

8 000 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Prizren
Galeria
3 200 €