iPhone X iPhone Xs iPhone Xs Max
Sot 05:33

iPhone X iPhone Xs iPhone Xs Max

527 €
Telefona, Shtime
Program
Sot 05:10

Program

250 €
Telefona, Prishtinë
Samsung Galaxy Note 9 128GB (Unlocked)
Sot 05:05

Samsung Galaxy Note 9 128GB (Unlocked)

500 €
Telefona, Hani i elezit
Apple iphone 7 256GB (Unlocked)
Sot 04:07

Apple iphone 7 256GB (Unlocked)

350 €
Telefona, Besianë
Apple iPhone xs max 256gb  WhatsApp:  +17053152063
Sot 03:03

Apple iPhone xs max 256gb WhatsApp: +17053152063

600 €
Telefona, Prishtinë
iPhone X 64gb space grey.
Sot 02:58

iPhone X 64gb space grey.

500 €
Telefona, Besianë
Apple iPhone 8plus 256GB
Sot 02:53

Apple iPhone 8plus 256GB

500 €
Telefona, Fushë Kosovë
SAMSUNG GALAXY S8+ 128GB + Gear VR
Sot 02:30

SAMSUNG GALAXY S8+ 128GB + Gear VR

400 €
Telefona, Kaçanik
IPHONE 6S 16GB SHUME I RUAJTUR BEJ EDHE NDRRIM
Sot 02:27

IPHONE 6S 16GB SHUME I RUAJTUR BEJ EDHE NDRRIM

175 €
Telefona, Prishtinë
Apple iphone x 256gb
Sot 02:13

Apple iphone x 256gb

690 €
Telefona, Artanë
Shitet samsung j5-2017 dhe sony xperia U
Sot 01:54

Shitet samsung j5-2017 dhe sony xperia U

60 €
Telefona, Prishtinë
Factory Unlocked New Apple iPhone 7 Plus 128GB
Sot 01:34

Factory Unlocked New Apple iPhone 7 Plus 128GB

350 €
Telefona, Fushë Kosovë
Samsung Galaxy S9+ SM-G950U -64GB Smartphone.
Sot 01:30

Samsung Galaxy S9+ SM-G950U -64GB Smartphone.

300 €
Telefona, Hani i elezit
Samsung S4 dhe S3 Neo
Sot 01:29

Samsung S4 dhe S3 Neo

65 €
Telefona, Lipjan
For sale Original Antminer S9/Iphone X/Graphics ca
Sot 00:35

For sale Original Antminer S9/Iphone X/Graphics ca

500 €
Telefona, Mitrovica V.
Apple iPhone X/XS/XS Max WhatsApp +447841621748 Sa
Sot 00:32

Apple iPhone X/XS/XS Max WhatsApp +447841621748 Sa

355 €
Telefona, Artanë
Huawei Mate 10 Pro, 128gb / Huawei P20 Pro Dual Si
Sot 00:29

Huawei Mate 10 Pro, 128gb / Huawei P20 Pro Dual Si

500 €
Telefona, Deçan
Apple iPhone XS 256GB - All Colors - GSM & CDMA UN
Sot 00:03

Apple iPhone XS 256GB - All Colors - GSM & CDMA UN

300 €
Telefona, Ferizaj
HTC One (M9) 4G with 32GB (Unlocked)
Dje 23:58

HTC One (M9) 4G with 32GB (Unlocked)

300 €
Telefona, Skenderaj
 Promo Offer : iPhone x,Samsung S9 Plus,iPhone 8
Dje 23:57

Promo Offer : iPhone x,Samsung S9 Plus,iPhone 8

300 €
Telefona, Artanë
Kufje, Blutooth
Dje 23:39

Kufje, Blutooth

8 €
Telefona, Mitrovicë
Shes iphone 5 16gb
Dje 23:28

Shes iphone 5 16gb

70 €
Telefona, Prishtinë
SAMSUNG GALAXY S7 4GB RAM 32GB ROM
Dje 23:14

SAMSUNG GALAXY S7 4GB RAM 32GB ROM

175 €
Telefona, Prishtinë
Shes
Dje 23:13

Shes

40 €
Telefona, Mitrovicë
Samsung Galaxy s9+ 128GB (Unlocked)
Dje 23:03

Samsung Galaxy s9+ 128GB (Unlocked)

550 €
Telefona, Fushë Kosovë
Apple iphone 7 Plus 256GB (Unlocked)
Dje 23:02

Apple iphone 7 Plus 256GB (Unlocked)

400 €
Telefona, Gjakovë
SAMSUNG Galaxy Note 9 - 128 GB, Midnight Black
Dje 22:47

SAMSUNG Galaxy Note 9 - 128 GB, Midnight Black

900 €
Telefona, Artanë
Ora Smart(Smart Watch) Transporti ne krejt Kosoven
Dje 22:40

Ora Smart(Smart Watch) Transporti ne krejt Kosoven

15 €
Telefona, Prishtinë
Apple iPhone X 256GB - Silver i ri i nënshkruar Cl
Dje 22:37

Apple iPhone X 256GB - Silver i ri i nënshkruar Cl

300 €
Telefona, Deçan
Brand New Apple iPhone X 256GB
Dje 22:36

Brand New Apple iPhone X 256GB

300 €
Telefona, Junik
Apple iPhone 8plus 256GB
Dje 22:34

Apple iPhone 8plus 256GB

400 €
Telefona, Fushë Kosovë
SAMSUNG GALAXY S7 64GB Edge (Unlocked)
Dje 22:32

SAMSUNG GALAXY S7 64GB Edge (Unlocked)

450 €
Telefona, Gjakovë
Apple iphone 8 Plus 256GB (Unlocked)
Dje 21:59

Apple iphone 8 Plus 256GB (Unlocked)

500 €
Telefona, Hani i elezit
Apple iPhone 7plus 256GB
Dje 21:50

Apple iPhone 7plus 256GB

400 €
Telefona, Fushë Kosovë
Samsung galaxy s9
Dje 21:50

Samsung galaxy s9

520 €
Telefona, Ranillug
Apple iPhone X 64GB € 400 Apple iPhone 8 64GB €330
Dje 21:48

Apple iPhone X 64GB € 400 Apple iPhone 8 64GB €330

400 €
Telefona, Prishtinë
IPhone x 256GB
Dje 21:40

IPhone x 256GB

500 €
Telefona, Gjilan
Apple iphone X 256GB
Dje 21:23

Apple iphone X 256GB

500 €
Telefona, Ferizaj
Apple iphone 7 Plus 256GB (Unlocked
Dje 21:18

Apple iphone 7 Plus 256GB (Unlocked

500 €
Telefona, Fushë Kosovë
Samsung Galaxy Note 7 128GB (Unlocked
Dje 21:15

Samsung Galaxy Note 7 128GB (Unlocked

450 €
Telefona, Fushë Kosovë
Apple iPhone XS Max 256GB Gold -Unlocked
Dje 21:08

Apple iPhone XS Max 256GB Gold -Unlocked

300 €
Telefona, Gjakovë
Apple iPhone 6s plus 128GB (Unlocked)
Dje 21:05

Apple iPhone 6s plus 128GB (Unlocked)

350 €
Telefona, Kllokot
Apple iPhone XS Max 256GB Unlocked == €650
Dje 20:55

Apple iPhone XS Max 256GB Unlocked == €650

650 €
Telefona, Gjilan
Samsung Galaxy Note 8 /Samsung Galaxy S8+ /Samsung
Dje 20:53

Samsung Galaxy Note 8 /Samsung Galaxy S8+ /Samsung

700 €
Telefona, Fushë Kosovë
Samsung Galaxy s9+ 128GB (Unlocked)
Dje 20:51

Samsung Galaxy s9+ 128GB (Unlocked)

500 €
Telefona, Fushë Kosovë
IPHONE SE 16GB SHUME I RUAJTUR
Dje 20:49

IPHONE SE 16GB SHUME I RUAJTUR

135 €
Telefona, Prishtinë
Dje 20:48

Samsung j5 2017

120 €
Telefona, Gjakovë
Buy Now : Samsung Galaxy S10 Plus/Apple iPhone Xs
Dje 20:42

Buy Now : Samsung Galaxy S10 Plus/Apple iPhone Xs

500 €
Telefona, Fushë Kosovë
Shes Telefonin!
Dje 20:32

Shes Telefonin!

220 €
Telefona, Lipjan
Apple iphone X 256GB (Unlocked)
Dje 20:30

Apple iphone X 256GB (Unlocked)

600 €
Telefona, Besianë
Galeria
450 €
500 €
527 €