Markë Canon 5D III / markë II / 5D markë IV / 7D m
Sot 03:08

Markë Canon 5D III / markë II / 5D markë IV / 7D m

900 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Burim
Canon 5D mark III /mark II / 5D mark IV /7D markII
Sot 02:47

Canon 5D mark III /mark II / 5D mark IV /7D markII

1 500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Drenas
D4s / D4 / Nikon D610 /Nikon D600 / Nikon D3x
Sot 01:48

D4s / D4 / Nikon D610 /Nikon D600 / Nikon D3x

1 000 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !
Sot 01:20

IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !

140 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Nikon d40x / Nikon d40 / nikon d5200
Sot 00:41

Nikon d40x / Nikon d40 / nikon d5200

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Hani i elezit
Sony 3 slim
Sot 00:34

Sony 3 slim

60 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Canon EOS 5D Mark III Body /w KIT(24-105 IS) SLR C
Sot 00:09

Canon EOS 5D Mark III Body /w KIT(24-105 IS) SLR C

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Samsung UN65F7100 - 65" LED Smart TV - 1080p (Full
Dje 23:54

Samsung UN65F7100 - 65" LED Smart TV - 1080p (Full

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Skenderaj
Panasonic LUMIX DMC-GH4- Kamera / Panasonic Lumix
Dje 23:51

Panasonic LUMIX DMC-GH4- Kamera / Panasonic Lumix

900 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Canon 5D mark III/ Canon 5D mark II
Dje 23:28

Canon 5D mark III/ Canon 5D mark II

450 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1D X Mark II
Dje 22:57

Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1D X Mark II

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Drenas
Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 / D7100
Dje 22:19

Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 / D7100

900 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Dragash
Kamera digjitale Sony Alpha a7R II 42.4MP
Dje 21:55

Kamera digjitale Sony Alpha a7R II 42.4MP

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Dragash
Canon EOS 5D Mark III Body SLR Camera 23.4MP
Dje 21:45

Canon EOS 5D Mark III Body SLR Camera 23.4MP

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Panasonic LUMIX DMC-GH4-Camera/Panasonic Lumix G-G
Dje 21:10

Panasonic LUMIX DMC-GH4-Camera/Panasonic Lumix G-G

566 555 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
Nikon D850 Trupi + 24-120mm VR
Dje 21:07

Nikon D850 Trupi + 24-120mm VR

550 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Therandë
Markë Canon 5D III / markë II / 5D markë IV / 7D m
Dje 21:06

Markë Canon 5D III / markë II / 5D markë IV / 7D m

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Canon 5D mark IV/ Canon 7D mark II / Canon 6D
Dje 20:12

Canon 5D mark IV/ Canon 7D mark II / Canon 6D

450 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
Kamera Sigurie
Dje 20:11

Kamera Sigurie

290 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Nikon D750 24,3MP SLR Kamerë dixhitale / Nikon D61
Dje 20:09

Nikon D750 24,3MP SLR Kamerë dixhitale / Nikon D61

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Drenas
Shitet TV SONY - MODEL BRAVIA
Dje 19:25

Shitet TV SONY - MODEL BRAVIA

130 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Shitet TV SONY,Model BRAVIA ne gjendje te rregullt
Dje 19:25

Shitet TV SONY,Model BRAVIA ne gjendje te rregullt

170 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Canon kamera
Dje 19:01

Canon kamera

1 800 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
Kamera SLR me 70D të Canon me 2 Lente STM
Dje 18:35

Kamera SLR me 70D të Canon me 2 Lente STM

560 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Deçan
PANASONIC LUMIX DC-GH5m / Panasonic Lumix DMC-GH4
Dje 18:33

PANASONIC LUMIX DC-GH5m / Panasonic Lumix DMC-GH4

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Skenderaj
Nikon D750 24,3MP SLR Kamerë dixhitale / Nikon D61
Dje 18:31

Nikon D750 24,3MP SLR Kamerë dixhitale / Nikon D61

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Drenas
Canon EOS 7D me lente 50mm F1.4 dhe aksesorë.
Dje 18:29

Canon EOS 7D me lente 50mm F1.4 dhe aksesorë.

530 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Dj kontroller hercules
Dje 17:46

Dj kontroller hercules

80 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Mitrovicë
Samsung UN55EH6000 55 LED HDTV
Dje 17:35

Samsung UN55EH6000 55 LED HDTV

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me Kamerë 4MP Gimba
Dje 17:29

DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me Kamerë 4MP Gimba

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
Canon EOS 7D w/ 18-135mm and 70-300mm Lenses
Dje 17:07

Canon EOS 7D w/ 18-135mm and 70-300mm Lenses

300 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Ngjyra
Dje 17:04

Ngjyra

30 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Projektor
Dje 16:26

Projektor

55 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
Kamera digjitale Leica M M9 18.0MP - gri e çelur (
Dje 16:17

Kamera digjitale Leica M M9 18.0MP - gri e çelur (

800 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Leposaviq
Nikon D7100
Dje 16:12

Nikon D7100

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
30 EURO 3 MUAJ 15 EURO NE MUAJ EGC
Dje 15:51

30 EURO 3 MUAJ 15 EURO NE MUAJ EGC

15 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prizren
Radio cd vw
Dje 14:55

Radio cd vw

110 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Canon EOS 60D 18,0MP Digital SLR Kamera - Kit Zi
Dje 14:51

Canon EOS 60D 18,0MP Digital SLR Kamera - Kit Zi

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Deçan
Aparati eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdor
Dje 14:25

Aparati eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdor

750 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Markë Canon 6D ii / Sony Alpha a9 / Nikon D7200 /
Dje 13:53

Markë Canon 6D ii / Sony Alpha a9 / Nikon D7200 /

950 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
SHES SYZE DIELLI ME TELEKAM. DHE FOTO KAMER ME QIP
Dje 13:19

SHES SYZE DIELLI ME TELEKAM. DHE FOTO KAMER ME QIP

150 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Malishevë
Canon EOS 5D Mark III Body /w KIT(24-105 IS) SLR C
Dje 11:22

Canon EOS 5D Mark III Body /w KIT(24-105 IS) SLR C

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
iptv shqip
Dje 11:09

iptv shqip

90 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me 4K Gimbal-Stabil
Dje 09:32

DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me 4K Gimbal-Stabil

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Subofer BAS
Dje 09:09

Subofer BAS


Audio/ Video/ TV/ Foto, Prizren
Aparat fotografik dixhital Fujifilm X-T1 18-55 Len
Dje 09:09

Aparat fotografik dixhital Fujifilm X-T1 18-55 Len

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Dragash
Nikon D810 / D800 / D700 / D700 / D700 / D700 / D4
Dje 08:58

Nikon D810 / D800 / D700 / D700 / D700 / D700 / D4

550 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 /
Dje 08:29

Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 /

1 000 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Dragash
DJI-Mavic-Pro-Quadcopter-Camera-Drone-4K-Video-12M
Dje 06:33

DJI-Mavic-Pro-Quadcopter-Camera-Drone-4K-Video-12M

420 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Leposaviq
Nikon D810 /D800/ D700 / D500/D750 /D700/ D4s /D4
Dje 01:07

Nikon D810 /D800/ D700 / D500/D750 /D700/ D4s /D4

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Drenas
Galeria
500 €
400 €
400 €