Shtepia ne shitje
Sot 11:03

Shtepia ne shitje


Shtëpia, Prishtinë
Sot 10:58

Shtëpi me qera

100 €
Shtëpia, Prishtinë
Po Ndertohet Lagje e Re me Shtepia Afer Qendres
Sot 10:45

Po Ndertohet Lagje e Re me Shtepia Afer Qendres


Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI 650M2 3 KATESHE DHE LOKAL 130M2 TE AMBASADA
Sot 10:33

SHTEPI 650M2 3 KATESHE DHE LOKAL 130M2 TE AMBASADA

850 000 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI ME LOKALE NE SHITJE NE KOLEVICE AFER KUBATI
Sot 10:33

SHTEPI ME LOKALE NE SHITJE NE KOLEVICE AFER KUBATI

280 000 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN NIC VETERNIK ```
Sot 10:33

SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN NIC VETERNIK ```

800 €
Shtëpia, Prishtinë
LESHOHET ME QIRA SHTEPI NE GERMI-SOFALI ```
Sot 10:33

LESHOHET ME QIRA SHTEPI NE GERMI-SOFALI ```

1 000 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI ME LOKALE 2100M2 LESHOHET ME QIRA ```
Sot 10:33

SHTEPI ME LOKALE 2100M2 LESHOHET ME QIRA ```

6 000 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI ME 4.17 ARI TRUALL NE SHITJE, SOFALI```
Sot 10:33

SHTEPI ME 4.17 ARI TRUALL NE SHITJE, SOFALI```

180 000 €
Shtëpia, Prishtinë
LESHOHET ME QIRA SHTEPI EKSKLUZIVE E MOBILUAR NE S
Sot 10:33

LESHOHET ME QIRA SHTEPI EKSKLUZIVE E MOBILUAR NE S

600 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI ME QIRA QENDER E PRISHTINES,  AFER TREGUT
Sot 10:33

SHTEPI ME QIRA QENDER E PRISHTINES, AFER TREGUT

600 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI ME 5.5 AR TRUALL NE SOFALI ```
Sot 10:33

SHTEPI ME 5.5 AR TRUALL NE SOFALI ```

200 000 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI 240 M2 ME QIRA TE URA NEN KODREN E TRIMAVE
Sot 10:33

SHTEPI 240 M2 ME QIRA TE URA NEN KODREN E TRIMAVE

600 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT ```
Sot 10:33

SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT ```

550 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Sot 10:33

SHTEPI 500M2 DHE LOKAL 150M2 ME QIRA NE SOFALI AFE

3 000 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN MATI - PRISHTINE, ```
Sot 10:33

SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN MATI - PRISHTINE, ```

175 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet super shtepia ne Bardhosh te Prishtinës
Sot 10:25

Shitet super shtepia ne Bardhosh te Prishtinës

35 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtepia
Sot 10:18

Shitet shtepia


Shtëpia, Gjilan
Leshoj katin me qira te Antika 120 eu
Sot 09:24

Leshoj katin me qira te Antika 120 eu

120 €
Shtëpia, Prishtinë
Sot 09:11

Shtepi me qira

120 €
Shtëpia, Prishtinë
OFERT - Shitet Shtepia ne Podujev - 35.000 EURO
Sot 08:30

OFERT - Shitet Shtepia ne Podujev - 35.000 EURO

35 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Selling house in Lebane
Sot 08:26

Selling house in Lebane

96 500 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet Shtepia me 11 Ari Truall te Prishtina e Re
Sot 08:25

Shitet Shtepia me 11 Ari Truall te Prishtina e Re

170 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Me troll
Sot 08:08

Me troll

4 000 €
Shtëpia, Vushtrri
shitet shtepija
Sot 07:46

shitet shtepija


Shtëpia, Prishtinë
Shitet Shtepia 300 m2 ne 4 ari ne Lagjen Jona
Sot 05:09

Shitet Shtepia 300 m2 ne 4 ari ne Lagjen Jona

170 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Jap me qera
Sot 05:05

Jap me qera

160 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtepia
Sot 04:13

Shitet shtepia


Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtepia 200m2 ne 3.53 ari ne lagjen Matiqan
Sot 04:08

Shitet shtepia 200m2 ne 3.53 ari ne lagjen Matiqan

105 000 €
Shtëpia, Prishtinë
leshoj katine e dyte te shtepis me hyrje te veqant
Sot 02:03

leshoj katine e dyte te shtepis me hyrje te veqant

1 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet Shtepia me 4.5 Ari Obor ne Bardhosh
Sot 02:00

Shitet Shtepia me 4.5 Ari Obor ne Bardhosh

155 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtepi me qera
Sot 01:41

Shtepi me qera

200 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtepi me Qira ne Veternik Afer Spitalit Lindja
Sot 00:44

Shtepi me Qira ne Veternik Afer Spitalit Lindja

700 €
Shtëpia, Prishtinë
Villa me 33 Ari ne Sojev te Ferizajit 95.000
Sot 00:32

Villa me 33 Ari ne Sojev te Ferizajit 95.000

95 000 €
Shtëpia, Ferizaj
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari te banesa DR
Sot 00:09

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari te banesa DR

190 000 €
Shtëpia, Prishtinë
shitet shtepia afer liqenit
Sot 00:08

shitet shtepia afer liqenit


Shtëpia, Mitrovicë
Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit Per Biznes
Dje 23:56

Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit Per Biznes

1 350 €
Shtëpia, Prishtinë
Dje 23:42

Për shitje shtëpitë në Laplje Selo

320 000 €
Shtëpia, Graçanicë
Shitet shtepia me truall
Dje 23:31

Shitet shtepia me truall

110 000 €
Shtëpia, Gjakovë
Dje 23:26

Lshoj dhoma me qira

50 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtepia ne Prishtine
Dje 22:35

Shitet shtepia ne Prishtine


Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtepia ne Hajvali-Prishtine
Dje 21:56

Shitet shtepia ne Hajvali-Prishtine

115 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtepia ne Prishtine
Dje 21:45

Shitet shtepia ne Prishtine

85 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Kuca na prodaju (Srpski Babus)
Dje 21:23

Kuca na prodaju (Srpski Babus)

10 €
Shtëpia, Ferizaj
Shitet shtepia ne Prishtine
Dje 21:16

Shitet shtepia ne Prishtine


Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtepia ne Prishtine
Dje 20:38

Shitet shtepia ne Prishtine

85 000 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPIA SHITET lagja kodra e trimave
Dje 20:12

SHTEPIA SHITET lagja kodra e trimave

53 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Dje 20:00

leshoj me qera


Shtëpia, Prishtinë
House for rent
Dje 18:36

House for rent

1 100 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtepi me Qera
Dje 18:33

Shtepi me Qera

200 €
Shtëpia, Prishtinë
Galeria
700 €
120 000 €
...
50 000 €