Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat te Shk.F. Pavarsia
Sot 08:04

Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat te Shk.F. Pavarsia

73 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Bmw e39
Sot 08:04

Bmw e39

2 800 €
Vetura, Prishtinë
Pasat 3C 2.0
Sot 08:04

Pasat 3C 2.0

6 400 €
Vetura, Pejë
Lokal me Qira ne Emshir Kompleksi Nartel
Sot 08:02

Lokal me Qira ne Emshir Kompleksi Nartel

350 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Bmw Delfin 318 Me Nafte 1.8 po ne dokumenta Benxin
Sot 07:59

Bmw Delfin 318 Me Nafte 1.8 po ne dokumenta Benxin

1 300 €
Vetura, Pejë
Thengjill
Sot 07:58

Thengjill

1 €
Vetura, Rahovec
Lokal me Qira ne Tophane te ish-Gjykata
Sot 07:56

Lokal me Qira ne Tophane te ish-Gjykata

300 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB
Sot 07:55

Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Fushë Kosovë
Apple iphone xs max,samsung Galaxy s10+ paquete de
Sot 07:54

Apple iphone xs max,samsung Galaxy s10+ paquete de

500 €
Telefona, Prizren
Ofroj pune per frizer/e
Sot 07:53

Ofroj pune per frizer/e


Punësim, Prishtinë
Sot 07:52

ofroj pune per 1 kamarier


Punësim, Prishtinë
Sprinter - Volkswagen LT : 225/ 70R/ 15C
Sot 07:51

Sprinter - Volkswagen LT : 225/ 70R/ 15C


Kamiona/ Vinça/ Eskavator, Prishtinë
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Fush Kosov
Sot 07:51

Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Fush Kosov

31 500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banes me qira te Ambasada  e Zvicres
Sot 07:51

Banes me qira te Ambasada e Zvicres


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Dj Donarti
Sot 07:51

Dj Donarti


Instrumente muzikore, Klinë
Dj Donarti
Sot 07:51

Dj Donarti


Instrumente muzikore, Malishevë
Dj Donarti
Sot 07:51

Dj Donarti


Instrumente muzikore, Skenderaj
Dj Donarti
Sot 07:51

Dj Donarti


Instrumente muzikore, Drenas
I ardhur nga Ch????
Sot 07:51

I ardhur nga Ch????


Vetura, Pejë
kerkoj pun si vozits atobusi
Sot 07:51

kerkoj pun si vozits atobusi

500 €
Punësim, Pejë
Prodaje se stari stan na suncanom brjegu 55+48m2 !
Sot 07:50

Prodaje se stari stan na suncanom brjegu 55+48m2 !

45 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Nivelizim te shtepiave
Sot 07:50

Nivelizim te shtepiave


Ndërmarrje, Prishtinë
Nivelizim te shtepiave
Sot 07:50

Nivelizim te shtepiave


Ndërtimtari, Fushë Kosovë
shiten
Sot 07:50

shiten


Sport/ Për kohë të lirë, Gjakovë
2 friza vertikal me fijoka
Sot 07:50

2 friza vertikal me fijoka

100 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Drenas
Truall 5 ari
Sot 07:50

Truall 5 ari

10 000 €
Troje, Prishtinë
Sot 07:50

Bej thyrjen e banjove dhe mureve


Tjetër, Prishtinë
Tenda Tavolina karrika me Qira 044 213 036
Sot 07:50

Tenda Tavolina karrika me Qira 044 213 036


Tjetër, Vushtrri
Nivelizim (ibercuk)te dyshemeve
Sot 07:50

Nivelizim (ibercuk)te dyshemeve


Shërbime, Prishtinë
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk
Sot 07:50

NIVELIZIM TE DYSHEMEVE -ybercuk


Ndërtimtari, Prishtinë
MJESHTRI  I ELEKTRIKUT & UJIT OFRON
Sot 07:50

MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT OFRON


Shërbime, Prishtinë
MJESHTRI  I ELEKTRIKUT & UJIT PUNOJ ME KOMPENZIM
Sot 07:50

MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT PUNOJ ME KOMPENZIM


Shërbime, Prishtinë
Tenda  Tavolina Karrika me Qira  044 213 036
Sot 07:50

Tenda Tavolina Karrika me Qira 044 213 036


Shërbime, Fushë Kosovë
TRUALLI SHITJE 10 ARI NE ÇAGLLAVICE, TE RRETHI ```
Sot 07:50

TRUALLI SHITJE 10 ARI NE ÇAGLLAVICE, TE RRETHI ```


Troje, Prishtinë
SHTEPI 650M2 3 KATESHE DHE LOKAL 130M2 TE AMBASADA
Sot 07:50

SHTEPI 650M2 3 KATESHE DHE LOKAL 130M2 TE AMBASADA

850 000 €
Shtëpia, Prishtinë
TOKA PREJ 2HA E 60ARI TE RRETHI ARBERISE ME DALJE
Sot 07:50

TOKA PREJ 2HA E 60ARI TE RRETHI ARBERISE ME DALJE

20 000 €
Troje, Prishtinë
SHTEPI ME LOKALE NE SHITJE NE KOLEVICE AFER KUBATI
Sot 07:50

SHTEPI ME LOKALE NE SHITJE NE KOLEVICE AFER KUBATI

280 000 €
Shtëpia, Prishtinë
BANESA APO KAT SHTEPIE ME HYRJE TE NDARE IPET ME Q
Sot 07:50

BANESA APO KAT SHTEPIE ME HYRJE TE NDARE IPET ME Q

700 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
OBJEKTI BREGU I DIELLIT TE RRUGA B LESHOHET ME QIR
Sot 07:50

OBJEKTI BREGU I DIELLIT TE RRUGA B LESHOHET ME QIR

4 500 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
BANESE ME QIRA E PAJISUR PER ZYRE TE SELIA E PDK `
Sot 07:50

BANESE ME QIRA E PAJISUR PER ZYRE TE SELIA E PDK `

550 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
BANESE ME QIRA PER ZYRE SHESHI NENA TEREZE AFER TE
Sot 07:50

BANESE ME QIRA PER ZYRE SHESHI NENA TEREZE AFER TE

350 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
BANESA NE SHITJE MATI 300 METRA NGA RRETHI TE EULE
Sot 07:50

BANESA NE SHITJE MATI 300 METRA NGA RRETHI TE EULE

690 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
OBJEKTI NE QENDER TE NDERTESA E QEVERISE LESHOHET
Sot 07:50

OBJEKTI NE QENDER TE NDERTESA E QEVERISE LESHOHET

3 500 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
BANESA ME QIRA BANESA TE KATER LLULLAT TE MAXI ```
Sot 07:50

BANESA ME QIRA BANESA TE KATER LLULLAT TE MAXI ```

350 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
BANESE ME QIRA NE LAGJEN KODRA E DIELLIT ```
Sot 07:50

BANESE ME QIRA NE LAGJEN KODRA E DIELLIT ```

300 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
BANESE ME QIRA OSE SHITJE TE BANESAT E HIRETA ```
Sot 07:50

BANESE ME QIRA OSE SHITJE TE BANESAT E HIRETA ```

200 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN NIC VETERNIK ```
Sot 07:50

SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN NIC VETERNIK ```

800 €
Shtëpia, Prishtinë
DYQAN AFARIST ME QIRA 85M2 TE KATER LLULLAT ```
Sot 07:50

DYQAN AFARIST ME QIRA 85M2 TE KATER LLULLAT ```

250 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
OBJEKT ME QIRA 1350M2 AFER QMI ```
Sot 07:50

OBJEKT ME QIRA 1350M2 AFER QMI ```

2 €
Lokale & Objekte, Prishtinë
LESHOHET ME QIRA SHTEPI NE GERMI-SOFALI ```
Sot 07:50

LESHOHET ME QIRA SHTEPI NE GERMI-SOFALI ```

1 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Galeria
199 €
2 200 €