Llaptop HP i5
Sot 07:45

Llaptop HP i5

160 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Samsung Galaxy Note 7 128GB (Unlocked)
Sot 07:43

Samsung Galaxy Note 7 128GB (Unlocked)

450 €
Telefona, Fushë Kosovë
Sot 07:42

eskort men

50 €
Tjetër, Prizren
samsung tv
Sot 07:40

samsung tv

172 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Dragash
skuter elektrik
Sot 07:40

skuter elektrik

350 €
Motoçikleta/ Skutera, Ferizaj
Shes makine per larjen e tepive  Conti Italiane
Sot 07:37

Shes makine per larjen e tepive Conti Italiane

130 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Mekanik Industrial (Gjermani)
Sot 07:35

Mekanik Industrial (Gjermani)


Punësim, Prishtinë
VW Golf V 1.9TDI 2007 me tabela te austris
Sot 07:33

VW Golf V 1.9TDI 2007 me tabela te austris

3 350 €
Vetura, Ferizaj
Banes me qira te Ambasada e Zvicres
Sot 07:32

Banes me qira te Ambasada e Zvicres


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
shitet
Sot 07:31

shitet

1 000 €
Vetura, Lipjan
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Sot 07:31

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

36 000 €
Shërbime, Fushë Kosovë
Prodhojm Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi
Sot 07:30

Prodhojm Dyer te Brendshme - Punojm dhe me porosi

60 €
Mobilje & Rregullim shtëpiak, Gjakovë
BMW 730d
Sot 07:28

BMW 730d


Vetura, Prishtinë
renault laguna 1.9dci disel 6 shpejtsi
Sot 07:26

renault laguna 1.9dci disel 6 shpejtsi

2 500 €
Vetura, Ferizaj
Tavolina per xhampreres
Sot 07:25

Tavolina per xhampreres

1 €
Makina/ Pajisje & Inventar, Fushë Kosovë
Tenda karrika tavolina me qira Tel.044 213 036
Sot 07:23

Tenda karrika tavolina me qira Tel.044 213 036


Makina/ Pajisje & Inventar, Prishtinë
Shitet
Sot 07:20

Shitet

80 €
Teknik të bardhë & Oriendi, Mitrovicë
Banes me Qira ne Emshir te Kolegji UBT
Sot 07:16

Banes me Qira ne Emshir te Kolegji UBT

230 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet Banesa ne Rrugen B te Maxi 24 H - Kati 1
Sot 07:14

Shitet Banesa ne Rrugen B te Maxi 24 H - Kati 1

950 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Samsung Galaxy s9+ 128GB (Unlocked)
Sot 07:04

Samsung Galaxy s9+ 128GB (Unlocked)

500 €
Telefona, Malishevë
GËZO FËMIN TUAJ ME NJË DHURAT TË BUKUR
Sot 07:03

GËZO FËMIN TUAJ ME NJË DHURAT TË BUKUR


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Sot 06:57

Banesa 110m ne Aleksbuda

58 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Mushtjerr
Sot 06:47

Mushtjerr

700 €
Kafshë, Ferizaj
PlayStation 4 Pro 1TB Console WhatsApp: +170531520
Sot 06:41

PlayStation 4 Pro 1TB Console WhatsApp: +170531520

170 €
Vegla pune, Artanë
Sot 06:41

Shitet truall ne qender te prishtines

350 000 €
Troje, Prishtinë
Shporet
Sot 06:38

Shporet

50 €
Tjetër, Lipjan
Diana Prishtine
Sot 06:37

Diana Prishtine


Punësim, Prishtinë
Traktor
Sot 06:32

Traktor


Makina bujqësore/pyllore, Ferizaj
Shes  makinat bujqesore
Sot 06:31

Shes makinat bujqesore


Makina bujqësore/pyllore, Prishtinë
Shiten 4 ari truall mbrapa Lagjes Nic ne Qagllavic
Sot 06:19

Shiten 4 ari truall mbrapa Lagjes Nic ne Qagllavic

7 500 €
Troje, Prishtinë
Shiten 4 Hektar Tok ne Batllav - Kodi 1238
Sot 06:15

Shiten 4 Hektar Tok ne Batllav - Kodi 1238

600 €
Troje, Prishtinë
Telefon Wiko Jerry
Sot 06:06

Telefon Wiko Jerry

60 €
Telefona, Prishtinë
Mercedes Benz 190
Sot 06:01

Mercedes Benz 190

2 000 €
Vetura, Prishtinë
Sot 06:00

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines


Shtëpia, Prishtinë
Kros
Sot 05:59

Kros

450 €
Motoçikleta/ Skutera, Gjilan
Banes
Sot 05:51

Banes

400 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Apple MacBook Pro 15 Inch with Retina Display, 2.4
Sot 05:49

Apple MacBook Pro 15 Inch with Retina Display, 2.4

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Zubin Potok
Shitet jakna per femra
Sot 05:47

Shitet jakna per femra


Veshmbathje, Prishtinë
Kuca u Nisu
Sot 05:43

Kuca u Nisu


Shtëpia, Zubin Potok
leshoj banes me qira   apo byro
Sot 05:39

leshoj banes me qira apo byro


Apartamente/ Banesa, Kastriot
Financim, kredi dhe investime.
Sot 05:31

Financim, kredi dhe investime.

100 €
Shërbime, Drenas
Shitet Toka ne Magjistralen Prishtin-Mitrovic
Sot 05:28

Shitet Toka ne Magjistralen Prishtin-Mitrovic

1 800 €
Troje, Prishtinë
Gazmir kryeziu
Sot 05:26

Gazmir kryeziu

1 450 €
Kafshë, Malishevë
 Canon EOS 7D w/ 18-135mm and 70-300mm Lenses
Sot 05:21

Canon EOS 7D w/ 18-135mm and 70-300mm Lenses

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Sot 05:16

bashkpuntore per biznes


Punësim, Prishtinë
Opel Astra Corsa Vectra Omega Kadett Zafira
Sot 05:11

Opel Astra Corsa Vectra Omega Kadett Zafira


Vetura, Prishtinë
Apple iphone 7 Plus 256GB (ALL COLORS)
Sot 05:06

Apple iphone 7 Plus 256GB (ALL COLORS)

350 €
Telefona, Gjilan
makin per  qethje
Sot 04:59

makin per qethje

17 €
Tjetër, Viti
Sot 04:53

Nr.telefoni

13 €
Telefona, Prishtinë
Banesa lirohet me 1 03. 2019
Sot 04:52

Banesa lirohet me 1 03. 2019

100 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Galeria
230 €
65 000 €