Ora
Sot 18:15

Ora

500 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Skenderaj
Syze t Markes woodone
Sot 15:54

Syze t Markes woodone

80 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Syza Lacoste
Sot 11:11

Syza Lacoste

50 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prizren
Çanta për femra - 100% Origjinal punë dore
Sot 11:06

Çanta për femra - 100% Origjinal punë dore

15 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Dardanë
Emra nga argjendi
Sot 08:05

Emra nga argjendi

15 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Bizhuteri
Sot 07:38

Bizhuteri

1 000 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Ferizaj
Shes qaforen
Dje 20:21

Shes qaforen

5 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
ORA
Dje 00:09

ORA

10 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Mitrovicë
Or dore
18 Shku 23:44

Or dore

35 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Kurora Nuserie
18 Shku 22:51

Kurora Nuserie

30 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Shes hublot origal.
18 Shku 20:53

Shes hublot origal.


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Ferizaj
Shes Oren Esprit
18 Shku 12:24

Shes Oren Esprit

150 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
or dore
18 Shku 09:03

or dore

200 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Malishevë
OMEGA
18 Shku 04:01

OMEGA


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Singjir Dore dhe Unaz Diesel nga gjermania
17 Shku 17:56

Singjir Dore dhe Unaz Diesel nga gjermania

100 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Ferizaj
Orë Fosil ?
17 Shku 14:03

Orë Fosil ?

100 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
samsung gear s
17 Shku 07:33

samsung gear s

200 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Besianë
Rolex GMT II Replica 1:1 AAA
16 Shku 15:44

Rolex GMT II Replica 1:1 AAA

200 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Zubin Potok
Shes ore te reja.
16 Shku 12:20

Shes ore te reja.

20 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Sport Watch
15 Shku 23:25

Sport Watch

35 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Gjilan
Bretling
13 Shku 11:27

Bretling


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Nike AirMax-New2016-
08 Shku 07:08

Nike AirMax-New2016-

35 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syza "Louis Vuitton"
08 Shku 07:08

Syza "Louis Vuitton"

35 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syzat Versace-Jan shitttt
01 Shku 07:15

Syzat Versace-Jan shitttt


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syza "Chanel"Jan shitttt
01 Shku 07:15

Syza "Chanel"Jan shitttt


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syza "Versace".Jan shitttt
01 Shku 07:15

Syza "Versace".Jan shitttt


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syza Prada..jan shitttt
01 Shku 07:15

Syza Prada..jan shitttt

25 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Ore
17 Jan 16:35

Ore

350 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Gjilan
shes zingjirin
28 Dhjet 15:55

shes zingjirin

20 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Zingjir Argjendi KRRAL
27 Dhjet 22:57

Zingjir Argjendi KRRAL

60 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Gjilan
Orë dore
14 Dhjet 17:46

Orë dore

25 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Ora
14 Dhjet 14:38

Ora

80 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
13 Dhjet 14:38

Kthyerja e ngjyres se flokut si me par...

25 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Shitet Biznesi Argjentari dhe Accessor
07 Dhjet 16:14

Shitet Biznesi Argjentari dhe Accessor

1 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Gjilan
Knockaround - syze / syza
26 Nënt 15:48

Knockaround - syze / syza

45 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Nike AirMax-jan shittt
10 Tetor 14:56

Nike AirMax-jan shittt

35 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Pejë
Syze dielli Ray Ban per meshkuj
10 Tetor 02:57

Syze dielli Ray Ban per meshkuj

15 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Ora automatike zeno
04 Tetor 11:06

Ora automatike zeno


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Ferizaj
Emra nga Ari dhe Argjendi (Me Porosi)
02 Tetor 16:05

Emra nga Ari dhe Argjendi (Me Porosi)


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Ora diesel
01 Tetor 13:52

Ora diesel


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Ferizaj
Ore
27 Shtat 18:41

Ore

150 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Vushtrri
Ora dore
27 Shtat 15:19

Ora dore

150 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Syza Armani 100% origjinal
19 Shtat 03:09

Syza Armani 100% origjinal

50 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Byzylyk 22karat arab ore omega cronometer
10 Shtat 21:05

Byzylyk 22karat arab ore omega cronometer


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Fushë Kosovë
Tregu kosovar
09 Shtat 21:56

Tregu kosovar


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Fushë Kosovë
Byzylyk 22karat arab ore omega cronometer
09 Shtat 11:04

Byzylyk 22karat arab ore omega cronometer


Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Fushë Kosovë
Ore dore
17 Gusht 20:08

Ore dore

13 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
ORE DORE
15 Gusht 13:16

ORE DORE

60 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
ORE DORE
15 Gusht 13:15

ORE DORE

30 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
ORE DORE
15 Gusht 09:10

ORE DORE

10 €
Bizhuteri/ Ora/ Çanta, Prishtinë
Galeria
420 €
10 €
50 €