Sprinter 311 cdi viti 2005 maxi
Sot 17:34

Sprinter 311 cdi viti 2005 maxi

4 800 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
lt sprinter 313 cdi maksi me rks viti 2003
Sot 16:17

lt sprinter 313 cdi maksi me rks viti 2003


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
Okaziooooon VW T5, Automatic
Sot 13:49

Okaziooooon VW T5, Automatic

5 678 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
VW T4 Kombi urgjent
Sot 12:28

VW T4 Kombi urgjent

2 800 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
lt sprinter 313 cdi i po sa ardhur nga zvicrra
Sot 09:13

lt sprinter 313 cdi i po sa ardhur nga zvicrra


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
SETRA HD 315 viti 1997 shum i mir
Sot 09:04

SETRA HD 315 viti 1997 shum i mir


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
Shes Volvo
Sot 08:30

Shes Volvo

6 300 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Shitet Ford Transit 2003
Dje 21:21

Shitet Ford Transit 2003

3 900 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Perkolic per bager edhe ardhun nga Zvicra ch
Dje 18:20

Perkolic per bager edhe ardhun nga Zvicra ch


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
mercedes 210d
Dje 15:20

mercedes 210d

4 500 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjakovë
Autobusit
Dje 09:53

Autobusit

13 500 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjakovë
Renault
Dje 09:03

Renault

2 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Pejë
Mercedes vito 108 cdi
Dje 00:55

Mercedes vito 108 cdi

2 500 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Deçan
Shitet Iveco Kombi Viti 2007
Dje 00:22

Shitet Iveco Kombi Viti 2007


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
opel vivaro 1.9 dizel viti 2006
22 Qersh 23:50

opel vivaro 1.9 dizel viti 2006


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
lt sprinter 213 cdi me dogan homologim dhe sigurim
22 Qersh 23:09

lt sprinter 213 cdi me dogan homologim dhe sigurim


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
gjip
22 Qersh 16:37

gjip

5 500 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Renault autobus 2001
22 Qersh 16:12

Renault autobus 2001

8 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
lt sprinter 211 cdi me dogan homologim viti 2002
22 Qersh 13:10

lt sprinter 211 cdi me dogan homologim viti 2002


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
22 Qersh 02:46

motorrin mb100 94 viti


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Lipjan
Iveco 35.11 v daily -00
22 Qersh 00:00

Iveco 35.11 v daily -00

5 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Dardanë
Opel vivaro
21 Qersh 19:44

Opel vivaro

3 800 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
Mercedes sprinter 311 nga zvicrra
21 Qersh 01:03

Mercedes sprinter 311 nga zvicrra

3 450 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Besianë
Opel movano 2.5 disel 2003
20 Qersh 22:27

Opel movano 2.5 disel 2003


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
lt t5 TDI 1.9 viti prodhimit 2006 i po sa ardhur
20 Qersh 14:05

lt t5 TDI 1.9 viti prodhimit 2006 i po sa ardhur


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
shes kombi peugeot 806 dizell 2.0 viti 2001
20 Qersh 13:51

shes kombi peugeot 806 dizell 2.0 viti 2001


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Ferizaj
Autubus Neoplan dhe Skani
20 Qersh 13:06

Autubus Neoplan dhe Skani


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
mercedes 312
20 Qersh 12:45

mercedes 312


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjakovë
Shesh- Kombin. LT. 35   2001
20 Qersh 10:39

Shesh- Kombin. LT. 35 2001


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Pejë
Perkolic per bager edhe ardhun nga Zvicra ch
19 Qersh 21:10

Perkolic per bager edhe ardhun nga Zvicra ch


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
lt sprinter 316 cdi me klim i po sa ardhur nga ch.
19 Qersh 18:19

lt sprinter 316 cdi me klim i po sa ardhur nga ch.


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
19 Qersh 17:11

FURGON T5

15 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Dardanë
lt sprinter 313 cdi viti 2010 i posa ardhur nga CH
19 Qersh 12:31

lt sprinter 313 cdi viti 2010 i posa ardhur nga CH


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Fushë Kosovë
Lt
13 Qersh 19:42

Lt

1 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Shes Kombi T2 1.6 Disell me 5 shpejtsi
07 Qersh 22:46

Shes Kombi T2 1.6 Disell me 5 shpejtsi

550 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Besianë
Sprinter 208D
02 Prill 16:34

Sprinter 208D

3 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Vushtrri
Shitet Kombi
29 Mars 22:32

Shitet Kombi

850 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Lipjan
Shitet autobusi mercedes-benz 405
09 Mars 16:31

Shitet autobusi mercedes-benz 405


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Vw candy 1.3 benzin pikapi
04 Mars 22:01

Vw candy 1.3 benzin pikapi

1 700 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Auto Busi Man
28 Shku 23:24

Auto Busi Man

8 400 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Auto Busi Mercedes 307
28 Shku 20:49

Auto Busi Mercedes 307

4 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
26 Shku 12:29

Vw candi 1.3benzin 2000

1 600 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Kombi t4
05 Shku 19:08

Kombi t4


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prishtinë
Autobus Setra 210 HD
23 Jan 09:21

Autobus Setra 210 HD

11 000 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Therandë
Mercedes - Benz 311 CDI me Hebebyhne
25 Dhjet 14:20

Mercedes - Benz 311 CDI me Hebebyhne

7 400 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Gjilan
Kombi T3
12 Dhjet 19:35

Kombi T3

750 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Prizren
VW kombi 1.9turbo dizell
03 Dhjet 21:30

VW kombi 1.9turbo dizell

3 200 €
Autobusa/ Minibusa & Furgona, Lipjan
SHITET RENAULTI DIZELL NRROHET
17 Tetor 09:02

SHITET RENAULTI DIZELL NRROHET


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Therandë
Pjes te veturave,vetura Gjdo gje ,
10 Tetor 23:04

Pjes te veturave,vetura Gjdo gje ,


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Vushtrri
Vw crafter
03 Tetor 07:35

Vw crafter


Autobusa/ Minibusa & Furgona, Mitrovicë
Galeria