Sot 11:12

kerkoj pune si shofer


Punësim, Pejë
Mundësi Punësimi
Sot 11:11

Mundësi Punësimi


Punësim, Prishtinë
Bëjm Larjen e Qeremidev me Makinë Speciale
Sot 10:41

Bëjm Larjen e Qeremidev me Makinë Speciale


Punësim, Skenderaj
Bejme shfarosjen e Bubashvabave 044344944 dhe n viber
Sot 10:39

Bejme shfarosjen e Bubashvabave 044344944 dhe n viber

20 €
Punësim, Prishtinë
INSTALUS I UJIT DHE KANALIZIMIT
Sot 10:22

INSTALUS I UJIT DHE KANALIZIMIT


Punësim, Prishtinë
Sot 10:18

Ofrojme pune per kamarier dhe shankist!


Punësim, Prishtinë
Sot 10:10

Kerkoj pune/shofer


Punësim, Dardanë
Sot 09:48

Kerkojm Puntore - DINI COMPANY


Punësim, Lipjan
Sot 09:14

Vende pune


Punësim, Skenderaj
Sot 08:33

Wir suchen deutsch sprechende Mitarbeiter


Punësim, Prishtinë
Konkurs pune
Sot 08:31

Konkurs pune


Punësim, Prishtinë
Sot 08:25

Call Agent


Punësim, Prizren
Sot 07:16

Kerkoj pune/shofer


Punësim, Dardanë
 - NIVELIZIM - [ YBERCUK ] -
Sot 05:26

- NIVELIZIM - [ YBERCUK ] -


Punësim, Klinë
Dje 23:12

MARJANA (KARABISI0 ne shitje

800 €
Punësim, Prishtinë
Agjent per call center
Dje 22:38

Agjent per call center


Punësim, Mitrovicë
Dje 22:22

Per femra


Punësim, Prishtinë
Programmer
Dje 22:02

Programmer


Punësim, Prishtinë
Konkurs Pune Pozita: Konsultant Biznesi
Dje 21:35

Konkurs Pune Pozita: Konsultant Biznesi


Punësim, Prishtinë
Dje 21:06

CallAgent


Punësim, Prizren
Dje 21:05

Punesim


Punësim, Prishtinë
Dje 21:05

Kerkoj pune


Punësim, Prishtinë
Dje 20:55

kerkoj pune si mesuese e gjuhes angleze


Punësim, Gjilan
Dje 20:52

Zyrtar Marketingu


Punësim, Prishtinë
Wir suchen neue Mitarbeiter
Dje 20:21

Wir suchen neue Mitarbeiter

450 €
Punësim, Prishtinë
Konkurs per Perfaqesues Mjekesor
Dje 20:18

Konkurs per Perfaqesues Mjekesor


Punësim, Prishtinë
Call Center
Dje 20:04

Call Center

450 €
Punësim, Prishtinë
Dje 19:54

Kerkoj pun si shofer


Punësim, Drenas
Dje 19:48

Kerkoj pune


Punësim, Prishtinë
Dje 19:37

Rrobaqepse


Punësim, Prishtinë
Dje 19:33

Edukatore


Punësim, Prishtinë
Hulumntues ne terren
Dje 19:29

Hulumntues ne terren

300 €
Punësim, Prishtinë
Dje 19:13

Mundësi Punësimi


Punësim, Prishtinë
TrojaMedia sucht Mitarbeiter
Dje 17:55

TrojaMedia sucht Mitarbeiter


Punësim, Prishtinë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAVE-GRANITIT
Dje 16:41

BOIM MONTIMIN E QERAMIKAVE-GRANITIT


Punësim, Pejë
Dje 15:57

Kerkoj shankist


Punësim, Prishtinë
 3 PUNTORE  ( 1 ADMINISTRATORE 2 STOKU I PJESEVE )
Dje 15:52

3 PUNTORE ( 1 ADMINISTRATORE 2 STOKU I PJESEVE )


Punësim, Prishtinë
Dje 15:08

kerkoj pune si laborante ose kujdesje per te moshuar


Punësim, Prizren
Dje 14:33

Kerkoj puntore


Punësim, Vushtrri
Call Agents
Dje 14:26

Call Agents


Punësim, Vushtrri
Shes livadhin ne fshatin lladofc me pamje nga deti
Dje 13:57

Shes livadhin ne fshatin lladofc me pamje nga deti

20 000 €
Punësim, Besianë
Dje 13:39

Kerkoj punë


Punësim, Prishtinë
Dje 13:26

Kerkoje puntor

250 €
Punësim, Prishtinë
Dje 13:07

kerkojm nje ekonomiste


Punësim, Prishtinë
Banakier
Dje 12:28

Banakier


Punësim, Prishtinë
Dje 12:25

Ofrojm 25 Vende te lira pune


Punësim, Prishtinë
Call Agent
Dje 12:18

Call Agent


Punësim, Gjilan
Dje 12:18

CALL AGENT

300 €
Punësim, Prishtinë
Mundësi Punësimi
Dje 11:34

Mundësi Punësimi


Punësim, Prishtinë
Dje 10:54

Kerkojm puntore per ne market


Punësim, Shtime
Galeria
55 000 €
4 900 €
150 €