shiten 2 pula e 1 gjel pulat dhe gjeli jan kikerezkka jan te
Sot 16:52

shiten 2 pula e 1 gjel pulat dhe gjeli jan kikerezkka jan te

20 €
Kafshë, Therandë
SHES 300 DUJ TE SANES - QMIMI 1 Euro
Sot 16:29

SHES 300 DUJ TE SANES - QMIMI 1 Euro

1 €
Kafshë, Ferizaj
Klysh I Sharrit
Sot 16:06

Klysh I Sharrit

40 €
Kafshë, Ferizaj
Shitet Qen Hasky shum lir
Sot 15:58

Shitet Qen Hasky shum lir

80 €
Kafshë, Prizren
kallamoq te bardh edhe tkuq
Sot 15:53

kallamoq te bardh edhe tkuq


Kafshë, Klinë
Haski dhe  Piknizer
Sot 15:37

Haski dhe Piknizer


Kafshë, Prishtinë
Sot 15:25

zagar


Kafshë, Gjakovë
shitet terjeri asht shum i mir
Sot 15:15

shitet terjeri asht shum i mir

120 €
Kafshë, Lipjan
Sot 15:10

100 DUJE TE SANES-Qmimi 0.80


Kafshë, Fushë Kosovë
Sot 15:10

shitet zagari urxhent

75 €
Kafshë, Drenas
Kali
Sot 14:58

Kali


Kafshë, Prizren
shes qenin e sharit eshte i mire
Sot 14:47

shes qenin e sharit eshte i mire

50 €
Kafshë, Malishevë
shes hasky femer 1 vjet e gjys
Sot 14:40

shes hasky femer 1 vjet e gjys


Kafshë, Lipjan
shes viq mashkull
Sot 14:22

shes viq mashkull

950 €
Kafshë, Malishevë
Shitet ose drrim me pula
Sot 14:07

Shitet ose drrim me pula


Kafshë, Malishevë
zagaric
Sot 13:44

zagaric


Kafshë, Drenas
terrier gjuetie
Sot 13:25

terrier gjuetie

100 €
Kafshë, Rahovec
duj sane
Sot 13:23

duj sane


Kafshë, Prishtinë
pinik
Sot 13:09

pinik

20 €
Kafshë, Gjilan
Lopë qumshtore me dy viqa (meshkuj)
Sot 11:43

Lopë qumshtore me dy viqa (meshkuj)


Kafshë, Pejë
terier
Sot 11:00

terier

120 €
Kafshë, Rahovec
Viq
Sot 10:58

Viq


Kafshë, Lipjan
Qen gjuetije
Sot 09:38

Qen gjuetije


Kafshë, Mitrovicë
qen shum i mir
Sot 09:12

qen shum i mir

80 €
Kafshë, Mitrovicë
Sot 09:08

Kerkon peshore te kafshve


Kafshë, Lipjan
Sot 09:01

tregukosovar

300 €
Kafshë, Ferizaj
Shes Pinik
Sot 08:19

Shes Pinik

15 €
Kafshë, Gjilan
Sane
Sot 05:34

Sane

120 €
Kafshë, Klinë
gjel
Sot 02:42

gjel

25 €
Kafshë, Gjilan
qen
Sot 02:37

qen


Kafshë, Ferizaj
Sot 02:06

u shit

1 350 €
Kafshë, Skenderaj
Sot 01:03

DUAJ PRESE TE BARIT ME TETELIN

1 €
Kafshë, Vushtrri
Lopa
Sot 00:56

Lopa

1 700 €
Kafshë, Ferizaj
duj
Sot 00:29

duj

90 €
Kafshë, Burim
kerkoj rottweiler femer per ciftzim
Sot 00:08

kerkoj rottweiler femer per ciftzim


Kafshë, Ferizaj
Mzati
Dje 23:23

Mzati


Kafshë, Skenderaj
Qen husky 2 vjet
Dje 23:14

Qen husky 2 vjet


Kafshë, Prishtinë
Urgjent shesi qen pastor gjermn
Dje 23:13

Urgjent shesi qen pastor gjermn

130 €
Kafshë, Prizren
TIGRI
Dje 23:02

TIGRI

200 €
Kafshë, Burim
pastor gjerman vuqak
Dje 22:59

pastor gjerman vuqak

120 €
Kafshë, Prizren
shitet qeni sharrit
Dje 22:57

shitet qeni sharrit


Kafshë, Lipjan
Husky siberian
Dje 22:50

Husky siberian


Kafshë, Besianë
qene piknez
Dje 22:50

qene piknez

100 €
Kafshë, Gjilan
Qen races doog Rottweiler 1 mashkuul dhe 1 femer
Dje 22:46

Qen races doog Rottweiler 1 mashkuul dhe 1 femer


Kafshë, Mitrovicë
gjel
Dje 22:26

gjel

25 €
Kafshë, Gjilan
Shes vjetat: 2muzet 1mushtjerr
Dje 22:26

Shes vjetat: 2muzet 1mushtjerr


Kafshë, Therandë
Viqi
Dje 22:20

Viqi

300 €
Kafshë, Besianë
Qen bub
Dje 22:06

Qen bub


Kafshë, Therandë
Shitet lopa shum e mir
Dje 21:50

Shitet lopa shum e mir

1 150 €
Kafshë, Gjakovë
pastor belg
Dje 21:38

pastor belg


Kafshë, Besianë