Paisje jo ne gjendje per ti shfrytzuar
Sot 17:03

Paisje jo ne gjendje per ti shfrytzuar


Sport/ Për kohë të lirë, Vushtrri
Shes bicikleten per fitnes
Sot 15:47

Shes bicikleten per fitnes

120 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Power Magnetic Jelek Ortopedik - Oferta në përfund
Sot 14:06

Power Magnetic Jelek Ortopedik - Oferta në përfund

20 €
Sport/ Për kohë të lirë, Gjilan
Fitness
Sot 13:01

Fitness

4 500 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Shiten lloje te ndryshem te tenteneve
Sot 11:32

Shiten lloje te ndryshem te tenteneve


Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
u shit
Dje 16:00

u shit


Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Tabel te Ping Pong
Dje 15:48

Tabel te Ping Pong

250 €
Sport/ Për kohë të lirë, Gjilan
Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa
Dje 11:22

Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa

20 €
Sport/ Për kohë të lirë, Gjilan
Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa
Dje 10:52

Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa

20 €
Sport/ Për kohë të lirë, Kllokot
Biljardo 9
Dje 04:22

Biljardo 9

1 500 €
Sport/ Për kohë të lirë, Therandë
Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa
22 Qersh 20:56

Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa

15 €
Sport/ Për kohë të lirë, Gjilan
Shes rekuizitën per basketboll
22 Qersh 19:30

Shes rekuizitën per basketboll


Sport/ Për kohë të lirë, Prizren
Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa
22 Qersh 15:46

Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa

20 €
Sport/ Për kohë të lirë, Dardanë
Nike Mercurial
22 Qersh 10:44

Nike Mercurial

20 €
Sport/ Për kohë të lirë, Drenas
Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa
21 Qersh 22:00

Power Ka 12 magnete në këtë mbështetje mbrapa

20 €
Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Bilardo 7 Bezin e ri
21 Qersh 20:22

Bilardo 7 Bezin e ri

450 €
Sport/ Për kohë të lirë, Pejë
fitnes
21 Qersh 10:41

fitnes


Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Rrollera
20 Qersh 21:04

Rrollera

25 €
Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
ski skia skija
20 Qersh 14:28

ski skia skija


Sport/ Për kohë të lirë, Vushtrri
Teleskop & Turbi
19 Qersh 19:55

Teleskop & Turbi

69 €
Sport/ Për kohë të lirë, Mitrovicë
Shtaga peshkimi
19 Qersh 10:20

Shtaga peshkimi


Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Komplet fitnes
19 Qersh 08:28

Komplet fitnes

12 000 €
Sport/ Për kohë të lirë, Drenas
Pulsar Apex xd75,Pulsar Core FXD50,Pulsar Quantum
15 Qersh 23:32

Pulsar Apex xd75,Pulsar Core FXD50,Pulsar Quantum

800 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Rrollera nga Gjermania roshlla / Rroshulla
14 Qersh 14:06

Rrollera nga Gjermania roshlla / Rroshulla


Sport/ Për kohë të lirë, Vushtrri
Helmeta per motoqikleta biqikleta  nga Zvicra
04 Qersh 13:17

Helmeta per motoqikleta biqikleta nga Zvicra

10 €
Sport/ Për kohë të lirë, Gjilan
Bilardo
27 Prill 21:34

Bilardo

400 €
Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Qante Mali
25 Prill 20:42

Qante Mali

90 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Shes paisjet per fitness
20 Prill 01:10

Shes paisjet per fitness

1 €
Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Shes bilardo te reja nga gjermania
18 Prill 08:37

Shes bilardo te reja nga gjermania


Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Risi ski-skia-skija,qizme,syza,helmet modele treja
04 Prill 12:15

Risi ski-skia-skija,qizme,syza,helmet modele treja


Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Tavolina pokeri prodhim gjerman
07 Mars 19:50

Tavolina pokeri prodhim gjerman

50 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
ZEKI BILARDO NR.9
24 Shku 21:03

ZEKI BILARDO NR.9

1 550 €
Sport/ Për kohë të lirë, Besianë
viti pozheran
13 Shku 19:07

viti pozheran


Sport/ Për kohë të lirë, Viti
Motorr per pastrim te ujit
11 Shku 23:49

Motorr per pastrim te ujit

40 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
shes 3 pal kopaqke per futboll
10 Shku 14:45

shes 3 pal kopaqke per futboll


Sport/ Për kohë të lirë, Prizren
Pajisje te fitnessit komplet
12 Jan 11:39

Pajisje te fitnessit komplet

12 000 €
Sport/ Për kohë të lirë, Gjilan
Fliper rraketaqki fa bi shiten me %
09 Dhjet 20:13

Fliper rraketaqki fa bi shiten me %


Sport/ Për kohë të lirë, Shtime
bilardo zeki 8
06 Dhjet 21:33

bilardo zeki 8

1 350 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
ZEKI BILARDO 8 URGJRN E SHES
04 Dhjet 08:42

ZEKI BILARDO 8 URGJRN E SHES

1 300 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Shes Adidas Predator Power kepuce per futboll
02 Dhjet 23:28

Shes Adidas Predator Power kepuce per futboll

50 €
Sport/ Për kohë të lirë, Pejë
Shes Nike Mercurial Vapor kepuce per futboll
02 Dhjet 13:23

Shes Nike Mercurial Vapor kepuce per futboll

20 €
Sport/ Për kohë të lirë, Pejë
Tavolina ping pong, topa dhe pikado
26 Nënt 18:54

Tavolina ping pong, topa dhe pikado


Sport/ Për kohë të lirë, Shtime
PIKADO ELEKTRONIKE
13 Nënt 02:53

PIKADO ELEKTRONIKE

50 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
APARATA TENSA,PER MASAZH PRODHIM GJERMAN
13 Nënt 02:53

APARATA TENSA,PER MASAZH PRODHIM GJERMAN

70 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
ON SALES UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL TICKETS
24 Tetor 13:32

ON SALES UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL TICKETS

900 €
Sport/ Për kohë të lirë, Artanë
Biliardo
15 Tetor 18:40

Biliardo

370 €
Sport/ Për kohë të lirë, Lipjan
 Trotineti. Me.rryme dhe komplet muzika
12 Tetor 13:01

Trotineti. Me.rryme dhe komplet muzika


Sport/ Për kohë të lirë, Gjilan
thes i boksit
29 Shtat 22:55

thes i boksit

90 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
Qante per Mbajtjen e Tenisave.
25 Shtat 22:19

Qante per Mbajtjen e Tenisave.

15 €
Sport/ Për kohë të lirë, Prishtinë
BILARDON SHUM TE MIR
24 Shtat 00:18

BILARDON SHUM TE MIR


Sport/ Për kohë të lirë, Ferizaj
Galeria
25 €
210 €
900 €