Yamaha DTXtreme IIISP Special Electronic Drum Set
Sot 17:59

Yamaha DTXtreme IIISP Special Electronic Drum Set

650 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Yamaha YAS82Z Custom Alto Saxophone
Sot 17:10

Yamaha YAS82Z Custom Alto Saxophone

550 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Yamaha Tyros 3 61 Key Arranger Workstation Keyboar
Sot 16:53

Yamaha Tyros 3 61 Key Arranger Workstation Keyboar

750 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
muzik live dj si dhe zerime me qera
Sot 15:41

muzik live dj si dhe zerime me qera


Instrumente muzikore, Drenas
Yamaha Clavinova CVP-409 GP
Sot 11:48

Yamaha Clavinova CVP-409 GP

650 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Yamaha Tyros2 61-Key Keyboard Workstation
Sot 10:45

Yamaha Tyros2 61-Key Keyboard Workstation

650 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
shitet Korg pa3x 76 keys
Sot 08:28

shitet Korg pa3x 76 keys

1 850 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
 2 x CDJ 900 NXS, 1 x DJM 850K, 1 x HDJ-1500-K
Sot 04:23

2 x CDJ 900 NXS, 1 x DJM 850K, 1 x HDJ-1500-K

1 400 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Zmadhues Zërimi
Sot 03:01

Zmadhues Zërimi

90 €
Instrumente muzikore, Skenderaj
Zerim
Dje 21:56

Zerim


Instrumente muzikore, Ferizaj
Yamaha Tyros5 76-key Arranger Workstation
Dje 20:52

Yamaha Tyros5 76-key Arranger Workstation

2 100 €
Instrumente muzikore, Artanë
Yamaha Clavinova Cvp 503 Digital Piano Cvp503 Rose
Dje 18:14

Yamaha Clavinova Cvp 503 Digital Piano Cvp503 Rose

650 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
zmadhues i zerit monacor
Dje 17:29

zmadhues i zerit monacor

200 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
 2x CDJ-2000 Nexus, 1x DJM-900-NXS, 1x HDJ-1500-K
Dje 16:48

2x CDJ-2000 Nexus, 1x DJM-900-NXS, 1x HDJ-1500-K

1 500 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Pioneer DDJ-SX2 Serato DJ Kontrollues
Dje 16:38

Pioneer DDJ-SX2 Serato DJ Kontrollues

700 €
Instrumente muzikore, Gjilan
Yamaha Clavinova Cvp208
Dje 16:14

Yamaha Clavinova Cvp208

650 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Roland juno stage 76 key keyboard synthesizer
Dje 15:37

Roland juno stage 76 key keyboard synthesizer

450 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Korg M3-88 Key Workstation/Sampler
Dje 12:44

Korg M3-88 Key Workstation/Sampler

550 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
muzik live dj si dhe zerime me qera
Dje 11:59

muzik live dj si dhe zerime me qera


Instrumente muzikore, Drenas
muzik live dhe dj
Dje 11:35

muzik live dhe dj


Instrumente muzikore, Drenas
Martin HD-35 Acoustic Guitar
Dje 08:37

Martin HD-35 Acoustic Guitar

550 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
shes dy boksa
Dje 08:21

shes dy boksa

650 €
Instrumente muzikore, Drenas
Korg Kronos 2 88-Key Music Workstation Keyboard
20 Gusht 23:41

Korg Kronos 2 88-Key Music Workstation Keyboard

450 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Yamaha MOTIF XF7 - 76-key Workstation Synthesizer
20 Gusht 22:58

Yamaha MOTIF XF7 - 76-key Workstation Synthesizer

550 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Roland V-Piano 88 Key Digital Stage piano V-PIANOC
20 Gusht 18:51

Roland V-Piano 88 Key Digital Stage piano V-PIANOC

750 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Yamaha Tyros5-76 - Arranger Workstation, Synth Act
20 Gusht 18:48

Yamaha Tyros5-76 - Arranger Workstation, Synth Act

950 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Mikrofon Rode NT1 per studio
20 Gusht 11:18

Mikrofon Rode NT1 per studio

200 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Tupana drums daulle bateri bubnje
20 Gusht 09:20

Tupana drums daulle bateri bubnje

650 €
Instrumente muzikore, Ferizaj
Roland TD-20S V-Pro Electronic Drum Set
20 Gusht 09:17

Roland TD-20S V-Pro Electronic Drum Set

950 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
19 Gusht 22:06

Korg PA 600QT (oriental)

1 000 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
ofroj muzik live dhe dj
19 Gusht 19:12

ofroj muzik live dhe dj


Instrumente muzikore, Drenas
Korg Pa3X 76-Key Pro Keyboard Arranger
19 Gusht 15:01

Korg Pa3X 76-Key Pro Keyboard Arranger

550 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Korg PA4X Le workstation
19 Gusht 14:22

Korg PA4X Le workstation

1 500 €
Instrumente muzikore, Artanë
Paisje per Dj new 2016
19 Gusht 11:32

Paisje per Dj new 2016

1 300 €
Instrumente muzikore, Prizren
Yamaha Tyros 4 (61-Key Pro Arranger Workstation)
19 Gusht 10:18

Yamaha Tyros 4 (61-Key Pro Arranger Workstation)

850 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Yamaha Tyros 5 / Tyros 4 / Yamaha Motiv XS8 / Moti
18 Gusht 22:30

Yamaha Tyros 5 / Tyros 4 / Yamaha Motiv XS8 / Moti

1 000 €
Instrumente muzikore, Burim
Yamaha Tyros 5 / Tyros 4/ Yamaha Motif XS8
17 Gusht 00:03

Yamaha Tyros 5 / Tyros 4/ Yamaha Motif XS8

500 €
Instrumente muzikore, Burim
Yamaha Motif XS8 88-Key Keyboard
16 Gusht 19:35

Yamaha Motif XS8 88-Key Keyboard

550 €
Instrumente muzikore, Fushë Kosovë
Dj kontroller
16 Gusht 13:45

Dj kontroller

220 €
Instrumente muzikore, Gjilan
Tenda karrika tavolina me qira 044 213 036
10 Gusht 08:41

Tenda karrika tavolina me qira 044 213 036


Instrumente muzikore, Vushtrri
 Dynacord 3 PowerMate3Dhe Dynacord C15.2. 3750 Evr
27 Korr 00:53

Dynacord 3 PowerMate3Dhe Dynacord C15.2. 3750 Evr

3 750 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Korg pa4x 3050
24 Korr 17:52

Korg pa4x 3050

3 050 €
Instrumente muzikore, Prishtinë
Paisje Muzikore Antike
23 Korr 14:40

Paisje Muzikore Antike


Instrumente muzikore, Prizren
Yamaha Tyros 5 61 WhatsApp: 447452264959
13 Korr 19:09

Yamaha Tyros 5 61 WhatsApp: 447452264959

600 €
Instrumente muzikore, Besianë
Muzik live dh edj
07 Korr 12:29

Muzik live dh edj


Instrumente muzikore, Drenas
Muzik live dhe dj po ashtu dhe tuapana
07 Korr 11:49

Muzik live dhe dj po ashtu dhe tuapana


Instrumente muzikore, Drenas
Muzik live dh edj
06 Korr 16:07

Muzik live dh edj


Instrumente muzikore, Drenas
Muzik live dj dhe tupana
06 Korr 10:06

Muzik live dj dhe tupana


Instrumente muzikore, Drenas
Muzik live dj dhe tupana
04 Korr 23:43

Muzik live dj dhe tupana


Instrumente muzikore, Drenas
ofroj muzik live dhe dj
04 Korr 18:26

ofroj muzik live dhe dj


Instrumente muzikore, Drenas
Galeria
2 100 €
550 €