Samsung UN65F7100 - 65" LED Smart TV - 1080p (Full
Sot 09:43

Samsung UN65F7100 - 65" LED Smart TV - 1080p (Full

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Markë Canon 5D III / markë II / 5D markë IV / 7D m
Sot 09:08

Markë Canon 5D III / markë II / 5D markë IV / 7D m

900 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Burim
Nikon D7100
Sot 00:09

Nikon D7100

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Markë Canon 5D III / 5D markë IV / 7D markë II / C
Sot 00:03

Markë Canon 5D III / 5D markë IV / 7D markë II / C

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Burim
SHES SYZE DIELLI ME TELEKAM. DHE FOTO KAMER ME QIP
Dje 23:57

SHES SYZE DIELLI ME TELEKAM. DHE FOTO KAMER ME QIP

150 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Malishevë
DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me Kamerë 4MP Gimba
Dje 23:56

DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me Kamerë 4MP Gimba

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Therandë
Ngjyra
Dje 23:56

Ngjyra

30 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S /
Dje 23:06

Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S /

900 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Besianë
Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 / So
Dje 23:00

Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 / So

1 000 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
LG OLED65C7P 4K HDR Smart TV(2017 Model)
Dje 22:50

LG OLED65C7P 4K HDR Smart TV(2017 Model)

1 500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Mitrovica V.
DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Fol
Dje 22:46

DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Fol

800 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Canon 5D mark III / mark Ii / 5D mark IV /7D marki
Dje 22:19

Canon 5D mark III / mark Ii / 5D mark IV /7D marki

1 500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Dragash
Zmadhues zeri
Dje 22:18

Zmadhues zeri

10 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Nikon d40x / Nikon d40 / nikon d5200
Dje 21:57

Nikon d40x / Nikon d40 / nikon d5200

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Hani i elezit
Markë Canon 5D III / markë II / 5D markë IV / 7D m
Dje 21:43

Markë Canon 5D III / markë II / 5D markë IV / 7D m

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP SLR Kamerë dixhitale
Dje 21:38

Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP SLR Kamerë dixhitale

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Kllokot
IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !
Dje 21:37

IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !

140 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Nikon D3s / d4s 16.2MP SLR Kamera Dixhitale
Dje 21:35

Nikon D3s / d4s 16.2MP SLR Kamera Dixhitale

530 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Shtërpcë
Samsung serie 8 UN65ES8000 60 LED HDTV
Dje 20:43

Samsung serie 8 UN65ES8000 60 LED HDTV

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Samsung UN55ES7100F 55" 3D LED SMART TV
Dje 20:28

Samsung UN55ES7100F 55" 3D LED SMART TV

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Canon kamera
Dje 20:20

Canon kamera

1 800 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
NIKON D810 36.3MP SLR Kamera dixhitale
Dje 19:45

NIKON D810 36.3MP SLR Kamera dixhitale

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Canon EOS 5D Mark II Body with Kit (24-105 IS)
Dje 19:44

Canon EOS 5D Mark II Body with Kit (24-105 IS)

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjakovë
Shitet TV SONY,Model BRAVIA ne gjendje te rregullt
Dje 19:23

Shitet TV SONY,Model BRAVIA ne gjendje te rregullt

170 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Shes Mikseten
Dje 18:44

Shes Mikseten

40 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Besianë
D4s / D4 / Nikon D610 /Nikon D600 / Nikon D3x
Dje 18:17

D4s / D4 / Nikon D610 /Nikon D600 / Nikon D3x

1 000 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
 Samsung UN60ES8000 - 60" LED Smart TV - 1080p (Fu
Dje 17:42

Samsung UN60ES8000 - 60" LED Smart TV - 1080p (Fu

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
LG 55LM7600 55 Class LED Cinema 3D HDTV
Dje 17:37

LG 55LM7600 55 Class LED Cinema 3D HDTV

500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Canon EOS 7D me lente 50mm F1.4 dhe aksesorë.
Dje 17:35

Canon EOS 7D me lente 50mm F1.4 dhe aksesorë.

530 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Projector ViewSonic Pro8200
Dje 17:30

Projector ViewSonic Pro8200

680 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Ferizaj
Panasonic LUMIX DMC-GH4-Camera/Panasonic Lumix G-G
Dje 16:47

Panasonic LUMIX DMC-GH4-Camera/Panasonic Lumix G-G

566 555 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
Shes televizora
Dje 16:11

Shes televizora

17 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Mitrovicë
LG 70LB7100 70" LED Smart TV, 1080p (FullHD)
Dje 16:01

LG 70LB7100 70" LED Smart TV, 1080p (FullHD)

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S /
Dje 15:39

Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S /

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Shiten 2 Televizora
Dje 13:56

Shiten 2 Televizora

350 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prishtinë
Canon EOS 7D w/ 18-135mm and 70-300mm Lenses
Dje 13:45

Canon EOS 7D w/ 18-135mm and 70-300mm Lenses

300 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Canon 5D mark IV/ Canon 7D mark II / Canon 6D
Dje 13:28

Canon 5D mark IV/ Canon 7D mark II / Canon 6D

450 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Graçanicë
PANASONIC LUMIX DC-GH5m / Panasonic Lumix DMC-GH4
Dje 12:58

PANASONIC LUMIX DC-GH5m / Panasonic Lumix DMC-GH4

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Skenderaj
Kamera digjitale Sony Alpha a7R II 42.4MP
Dje 12:55

Kamera digjitale Sony Alpha a7R II 42.4MP

700 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Dragash
30 EURO 3 MUAJ 15 EURO NE MUAJ EGC
Dje 12:28

30 EURO 3 MUAJ 15 EURO NE MUAJ EGC

15 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Prizren
Canon EOS 5D Mark III Body SLR Camera 23.4MP
Dje 11:56

Canon EOS 5D Mark III Body SLR Camera 23.4MP

400 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 / D700 / D4
Dje 11:24

Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 / D700 / D4

1 500 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Drenas
Sony 3 slim
Dje 11:13

Sony 3 slim

60 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjilan
Nikon D750 24,3MP SLR Kamerë dixhitale / Nikon D61
Dje 09:53

Nikon D750 24,3MP SLR Kamerë dixhitale / Nikon D61

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Drenas
Nikon D750 24,3MP SLR Kamerë dixhitale / Nikon D61
Dje 09:37

Nikon D750 24,3MP SLR Kamerë dixhitale / Nikon D61

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Drenas
Nikon D60
Dje 09:31

Nikon D60

230 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Gjakovë
DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me 4K Gimbal-Stabil
Dje 09:14

DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me 4K Gimbal-Stabil

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Fushë Kosovë
FOR SALE: Nikon D3,Nikon D3S,Nikon D810,Canon 7D,C
Dje 08:02

FOR SALE: Nikon D3,Nikon D3S,Nikon D810,Canon 7D,C

2 100 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Viti
Sony Alpha a6300 Kamera SLR me 24,2MP
Dje 07:35

Sony Alpha a6300 Kamera SLR me 24,2MP

600 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Dragash
D300 / Nikon D4s 16.2MP SLR Kamerë dixhitale / Nik
18 Jan 22:47

D300 / Nikon D4s 16.2MP SLR Kamerë dixhitale / Nik

550 €
Audio/ Video/ TV/ Foto, Junik
Galeria
140 €
10 €