kompjuter
Sot 01:00

kompjuter

400 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Laptop Lenovo ThinkPad Intel Core i7-4600M,14''
Sot 00:50

Laptop Lenovo ThinkPad Intel Core i7-4600M,14''

200 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjakovë
kartela grafike gt 730 2gb
Sot 00:37

kartela grafike gt 730 2gb

30 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Kurs  për 3D MAX
Dje 23:35

Kurs për 3D MAX

150 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
 Dell XPS 15 2-in-1 9575 8th Gen Intel Core i7-870
Dje 23:27

Dell XPS 15 2-in-1 9575 8th Gen Intel Core i7-870

800 €
Kompjutera & Lojra TV, Fushë Kosovë
ACER Aspire i3 procesor + 1GB Nividia Graphic Card
Dje 23:13

ACER Aspire i3 procesor + 1GB Nividia Graphic Card

250 €
Kompjutera & Lojra TV, Vushtrri
Apple MacBook Pro With Retina display - Core i7 2.
Dje 23:01

Apple MacBook Pro With Retina display - Core i7 2.

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Pejë
Kompjutera desktop
Dje 21:55

Kompjutera desktop

1 000 €
Kompjutera & Lojra TV, Drenas
NEW PlayStation 4 PRO 1TB
Dje 21:53

NEW PlayStation 4 PRO 1TB

250 €
Kompjutera & Lojra TV, Fushë Kosovë
Sony Playstation 3
Dje 21:45

Sony Playstation 3

150 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
Shes ose ndrroj PS3 super slim 500gb
Dje 21:35

Shes ose ndrroj PS3 super slim 500gb

140 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
tv
Dje 21:01

tv

25 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
Apple Macbook Pro 15.4 Retina i7 2.8GHZ / 16GB Ram
Dje 20:34

Apple Macbook Pro 15.4 Retina i7 2.8GHZ / 16GB Ram

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Junik
Apple Macbook Pro 15.4 Retina i7 2.8GHZ / 16GB Ram
Dje 20:20

Apple Macbook Pro 15.4 Retina i7 2.8GHZ / 16GB Ram

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Kastriot
Apple Macbook Pro 13 Inch Retina (i7, 2.8GHz, 16GB
Dje 19:56

Apple Macbook Pro 13 Inch Retina (i7, 2.8GHz, 16GB

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Fushë Kosovë
Server QNAP
Dje 19:35

Server QNAP

300 €
Kompjutera & Lojra TV, Besianë
Apple MacBook Pro With Retina display - Core i7 2.
Dje 19:02

Apple MacBook Pro With Retina display - Core i7 2.

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Klinë
Apple 15" I7 Macbook Pro 2.8ghz 16gb 768gb Ssd Ret
Dje 18:51

Apple 15" I7 Macbook Pro 2.8ghz 16gb 768gb Ssd Ret

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Shtime
Shtepiza Hp
Dje 18:45

Shtepiza Hp

50 €
Kompjutera & Lojra TV, Viti
Shtepize dhe monitor
Dje 18:26

Shtepize dhe monitor

100 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
Kartel Grafike Radeon 1Gb ddr5
Dje 18:23

Kartel Grafike Radeon 1Gb ddr5

42 €
Kompjutera & Lojra TV, Viti
 Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 5 gam
Dje 18:05

Sony PlayStation 4 Pro + 1TB + 2 controls + 5 gam

350 €
Kompjutera & Lojra TV, Graçanicë
printer
Dje 17:59

printer

250 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
kopmjuter
Dje 17:51

kopmjuter

1 €
Kompjutera & Lojra TV, Pejë
Apple MacBook Pro 15 Inch with Retina Display, 2.4
Dje 17:00

Apple MacBook Pro 15 Inch with Retina Display, 2.4

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Kllokot
Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB
Dje 16:12

Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Hani i elezit
original Apple Macbook pro
Dje 16:04

original Apple Macbook pro

550 €
Kompjutera & Lojra TV, Besianë
Apple 15.4" MacBook Pro with Touch Bar 512GB (Late
Dje 15:37

Apple 15.4" MacBook Pro with Touch Bar 512GB (Late

700 €
Kompjutera & Lojra TV, Viti
Playstation 3 slim
Dje 14:55

Playstation 3 slim

115 €
Kompjutera & Lojra TV, Pejë
Apple Macbook Pro 13 Inch Retina (i7, 2.8GHz, 16GB
Dje 14:35

Apple Macbook Pro 13 Inch Retina (i7, 2.8GHz, 16GB

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Zubin Potok
Paisjet per hapjen e telefonave
Dje 13:45

Paisjet per hapjen e telefonave

10 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
PC Gaming (Komplet
Dje 13:28

PC Gaming (Komplet

320 €
Kompjutera & Lojra TV, Fushë Kosovë
Apple 15" I7 Macbook Pro 2.8ghz 16gb 768gb Ssd Ret
Dje 13:20

Apple 15" I7 Macbook Pro 2.8ghz 16gb 768gb Ssd Ret

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Fushë Kosovë
I ri
Dje 11:26

I ri

160 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
Apple 27" Imac 3.4ghz I7 / 2tb+256gb Ssd / 16gb Ra
Dje 10:49

Apple 27" Imac 3.4ghz I7 / 2tb+256gb Ssd / 16gb Ra

450 €
Kompjutera & Lojra TV, Vushtrri
Sony Playstation 2
Dje 10:16

Sony Playstation 2

15 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjilan
Shitet biznesi i gatshem per punë
Dje 09:24

Shitet biznesi i gatshem per punë

900 €
Kompjutera & Lojra TV, Drenas
Selling Bitmain Antminer Z11,Bitmain Antminer S17
Dje 07:43

Selling Bitmain Antminer Z11,Bitmain Antminer S17

2 000 €
Kompjutera & Lojra TV, Rahovec
Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14" - Core i5 2520M - 4 GB
Dje 03:24

Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14" - Core i5 2520M - 4 GB

170 €
Kompjutera & Lojra TV, Skenderaj
Apple MacBook Pro With Retina display - Core i7 2.
Dje 02:16

Apple MacBook Pro With Retina display - Core i7 2.

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Hani i elezit
Server Dell Poweredge R320
Dje 00:28

Server Dell Poweredge R320

500 €
Kompjutera & Lojra TV, Besianë
NEW Lenovo THINKPAD X1 Carbon
Dje 00:14

NEW Lenovo THINKPAD X1 Carbon

800 €
Kompjutera & Lojra TV, Gjakovë
Apple 15.4" MacBook Pro with Touch Bar 512GB (Late
22 Tetor 22:49

Apple 15.4" MacBook Pro with Touch Bar 512GB (Late

700 €
Kompjutera & Lojra TV, Deçan
Dell Alienware M18x Intel Core I7 3610QM de 2,3 GH
22 Tetor 22:15

Dell Alienware M18x Intel Core I7 3610QM de 2,3 GH

350 €
Kompjutera & Lojra TV, Rahovec
 Dell XPS 15 2-in-1 9575 8th Gen Intel Core i7-870
22 Tetor 22:12

Dell XPS 15 2-in-1 9575 8th Gen Intel Core i7-870

800 €
Kompjutera & Lojra TV, Kastriot
Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14" - Core i5 2520M - 4 GB
22 Tetor 21:23

Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14" - Core i5 2520M - 4 GB

170 €
Kompjutera & Lojra TV, Drenas
USB
22 Tetor 20:55

USB

6 €
Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB
22 Tetor 19:45

Apple iMac Retina 5K 27" (2016) Core i7-6700K 32GB

600 €
Kompjutera & Lojra TV, Vushtrri
Shitet xbox one s i ardhur nga gjermania
22 Tetor 17:46

Shitet xbox one s i ardhur nga gjermania

180 €
Kompjutera & Lojra TV, Lipjan
USB 2GB 2.0  / Shumic dhe Pakic
22 Tetor 16:41

USB 2GB 2.0 / Shumic dhe Pakic


Kompjutera & Lojra TV, Prishtinë
Galeria
tv
25 € 35 €
900 €