Sot 01:00

Dhoma per Studente F.

45 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
JAP GARSONER meQIRA 25m2 teH.Grandi
Sot 00:50

JAP GARSONER meQIRA 25m2 teH.Grandi

150 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomeshe 110m2 ne Bregun e Diellit
Sot 00:46

Shitet banesa 4 dhomeshe 110m2 ne Bregun e Diellit

750 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banesa ne Shitje
Sot 00:23

Banesa ne Shitje

1 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshoj banes me qira për ndërkombtar dhe vendor te
Sot 00:21

Leshoj banes me qira për ndërkombtar dhe vendor te

500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Jipet Banesa ne Fushé Kosové me Qira
Sot 00:18

Jipet Banesa ne Fushé Kosové me Qira

180 €
Apartamente/ Banesa, Fushë Kosovë
Sot 00:14

leshoj banes me qire e mobiluar

200 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Lagje Muhaxherve-K 0845
Sot 00:13

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Lagje Muhaxherve-K 0845

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshoj banesë me qera
Sot 00:06

Leshoj banesë me qera

200 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Super Banes me Qira ne Aktash Kompleksi KONAK
Sot 00:06

Super Banes me Qira ne Aktash Kompleksi KONAK

400 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Kërkoj banes
Sot 00:04

Kërkoj banes


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
VR REAL ESTATE BANESA ME QIRA EMSHIR
Dje 23:52

VR REAL ESTATE BANESA ME QIRA EMSHIR

350 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Emshire
Dje 23:48

Leshoj banese me qira ne Emshire

230 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Dje 23:48

Prevallè;Apartamente dhoma me qera

15 €
Apartamente/ Banesa, Ferizaj
Dje 23:29

Leshoj banes me qera ne Lakrisht blloku 4 kati 4


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Dragodan - K 0538
Dje 23:17

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Dragodan - K 0538

250 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Dje 23:17

Dhoma me Qera per Studente Femra

45 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shes banes 39.000€ 3 dhomshe
Dje 23:17

Shes banes 39.000€ 3 dhomshe

650 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshoj banes me qera merapa Hotel Sirius
Dje 23:06

Leshoj banes me qera merapa Hotel Sirius

450 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe 58m2 kati 4-te, Royal City
Dje 23:00

Shitet banesa 2 dhomshe 58m2 kati 4-te, Royal City

850 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe 83m2 kati 7 te Royal City
Dje 23:00

Shitet banesa 3 dhomshe 83m2 kati 7 te Royal City

850 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomshe 101m2 kati 4 te Kawa
Dje 23:00

Shitet banesa 4 dhomshe 101m2 kati 4 te Kawa

850 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
banes me qira
Dje 22:56

banes me qira

55 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Dje 22:55

Kerkoj banese me qira

180 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Lokal me Qira ne Ulpian - Kodi 0869
Dje 22:51

Lokal me Qira ne Ulpian - Kodi 0869

400 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Dje 22:46

blej banes


Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Dhoma per vajza
Dje 22:45

Dhoma per vajza

45 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa mrapa spitaleve  vetrnik.
Dje 22:45

Shitet banesa mrapa spitaleve vetrnik.

59 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesat
Dje 22:44

Shitet banesat

800 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Dhoma per vajza
Dje 22:42

Dhoma per vajza

45 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshoj banes me qira te Muhaxhert, për ndërkombtar
Dje 22:42

Leshoj banes me qira te Muhaxhert, për ndërkombtar

5 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banese me me qira 170 euro breg te diellit
Dje 22:41

Banese me me qira 170 euro breg te diellit

170 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Tre Shishirat
Dje 22:40

Leshohet banesa me qira ne lagjen Tre Shishirat

500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomshe 114m2 kati 6-te ne Arberi
Dje 22:39

Shitet banesa 4 dhomshe 114m2 kati 6-te ne Arberi

900 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shiten 2 banesa 69m2 kati 1 dhe 4-te, Royal City
Dje 22:39

Shiten 2 banesa 69m2 kati 1 dhe 4-te, Royal City

850 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe 56m2 kati 4-te, Royal City
Dje 22:39

Shitet banesa 2 dhomshe 56m2 kati 4-te, Royal City

850 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 103m2, kati i 4-te, ne Fushe Kosove
Dje 22:39

Shitet banesa 103m2, kati i 4-te, ne Fushe Kosove

500 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe 95m2 kati 2-te ne Arberi
Dje 22:39

Shitet banesa 3 dhomshe 95m2 kati 2-te ne Arberi

900 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe 83m2 kati 1 Bregu i Dielli
Dje 22:39

Shitet banesa 3 dhomshe 83m2 kati 1 Bregu i Dielli

95 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 55m2, kati i 7-te ne lagjen Mati 1
Dje 22:39

Shitet banesa 55m2, kati i 7-te ne lagjen Mati 1

650 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Jepet me qera banesa 85m2 kati 4, Prishtina Stars
Dje 22:39

Jepet me qera banesa 85m2 kati 4, Prishtina Stars

280 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 52m2 kati i 5-te ne lagjen Mati 1
Dje 22:39

Shitet banesa 52m2 kati i 5-te ne lagjen Mati 1

650 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 87m2 kati i 6-te ne lagjen Mati 1
Dje 22:39

Shitet banesa 87m2 kati i 6-te ne lagjen Mati 1

650 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe 98m2 te Lesna ne Kalabri
Dje 22:39

Shitet banesa 3 dhomshe 98m2 te Lesna ne Kalabri

700 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banesa exclusive 85.7m2, kati i 7-te, ne Tophane
Dje 22:39

Banesa exclusive 85.7m2, kati i 7-te, ne Tophane

95 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 78m2, kati i 1-re, ne Fushe Kosove
Dje 22:39

Shitet banesa 78m2, kati i 1-re, ne Fushe Kosove

550 €
Apartamente/ Banesa, Fushë Kosovë
Banesa 3 dhomshe 93m2, kati 5-te, Bregu i Diellit
Dje 22:39

Banesa 3 dhomshe 93m2, kati 5-te, Bregu i Diellit

700 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa  93m2, kati i 4-re  Bregu i Diellit
Dje 22:39

Shitet banesa 93m2, kati i 4-re Bregu i Diellit

79 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Banesa 3 dhomshe 93m2, kati i 4, Bregu i Diellit
Dje 22:39

Banesa 3 dhomshe 93m2, kati i 4, Bregu i Diellit

79 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Shitet banesa 3dhomshe 70m2 kati 6 ne Dardani
Dje 22:39

Shitet banesa 3dhomshe 70m2 kati 6 ne Dardani

75 000 €
Apartamente/ Banesa, Prishtinë
Galeria
34 500 €
1 600 €