Dyer per shtepi
Sot 19:53

Dyer per shtepi

70 €
Shtëpia, Ferizaj
Lëshoj katinë e shtëpisë me hyrje të veqant
Sot 19:45

Lëshoj katinë e shtëpisë me hyrje të veqant

240 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet
Sot 19:15

Shitet

495 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Sot 18:16

Leshohet Shtepia me qera

100 €
Shtëpia, Prishtinë
Shes Shtepin ne Karagaq Peje
Sot 17:08

Shes Shtepin ne Karagaq Peje

150 000 €
Shtëpia, Pejë
Shtepi ne Qender te Prishtines afer Teatrit Dodona
Sot 16:55

Shtepi ne Qender te Prishtines afer Teatrit Dodona


Shtëpia, Prishtinë
Shtepi me Qira ne Kolovic te Toni Market
Sot 11:17

Shtepi me Qira ne Kolovic te Toni Market

200 €
Shtëpia, Prishtinë
Shes Shtepin ne Karagaq Peje
Sot 06:44

Shes Shtepin ne Karagaq Peje


Shtëpia, Pejë
Lëshoj katinë e tretë të shtëpis me hyrje të veqan
Sot 05:22

Lëshoj katinë e tretë të shtëpis me hyrje të veqan

210 €
Shtëpia, Prishtinë
Shes shtepi ne Banjë/Malisheve
Sot 04:04

Shes shtepi ne Banjë/Malisheve

70 000 €
Shtëpia, Malishevë
Shtepi ne shitje
Dje 23:54

Shtepi ne shitje


Shtëpia, Malishevë
Shtepi ne shitje
Dje 22:25

Shtepi ne shitje


Shtëpia, Malishevë
Shitet shtëpia 370m2 në 5.50 ari truall në Bërnicë
27 Jan 16:35

Shitet shtëpia 370m2 në 5.50 ari truall në Bërnicë

250 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtëpia 220m2 ne 4 ari në Fushë Kosovë
27 Jan 16:35

Shitet shtëpia 220m2 ne 4 ari në Fushë Kosovë

185 000 €
Shtëpia, Fushë Kosovë
Shitet Objekti 1200m² ne 7ari truall ne Arberi
27 Jan 16:35

Shitet Objekti 1200m² ne 7ari truall ne Arberi


Shtëpia, Prishtinë
Shtepi me Qira ne Velani Afer Dr. Selim Thaqit
25 Jan 08:06

Shtepi me Qira ne Velani Afer Dr. Selim Thaqit

1 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtëpia 300m2 në 2 ari truall te restorant Zhushi
24 Jan 20:46

Shtëpia 300m2 në 2 ari truall te restorant Zhushi

119 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtëpi 240m² në 5 ari truall në Fushë Kosovë
24 Jan 20:46

Shtëpi 240m² në 5 ari truall në Fushë Kosovë


Shtëpia, Fushë Kosovë
Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
24 Jan 20:46

Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan

300 000 €
Shtëpia, Lipjan
Shitet shtëpia 315m2 me 4 ari oborr në Hajvali
24 Jan 20:46

Shitet shtëpia 315m2 me 4 ari oborr në Hajvali

150 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtëpia 220m2 ne 4 ari në Fushë Kosovë
24 Jan 20:46

Shitet shtëpia 220m2 ne 4 ari në Fushë Kosovë

185 000 €
Shtëpia, Fushë Kosovë
Shitet Shtëpia 260m2 në 5 ari truall në Çagllavicë
24 Jan 20:46

Shitet Shtëpia 260m2 në 5 ari truall në Çagllavicë

140 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalis
24 Jan 20:46

Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalis

160 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet Shtepia 3-Kateshe 380m² ne Shtoj, Ulqin
24 Jan 20:46

Shitet Shtepia 3-Kateshe 380m² ne Shtoj, Ulqin

195 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet Shtëpia 300m² në 5.50ari truall në Taslixhe
24 Jan 20:46

Shitet Shtëpia 300m² në 5.50ari truall në Taslixhe

300 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet Shtëpia 350m² në 5 ari Truall në Kalabri
24 Jan 20:46

Shitet Shtëpia 350m² në 5 ari Truall në Kalabri

250 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtëpia me qira ne Pejë
02 Jan 23:01

Shtëpia me qira ne Pejë

150 €
Shtëpia, Pejë
Centar kline 18 ari kuca 480m2  2 lokala 049834054
31 Dhjet 17:41

Centar kline 18 ari kuca 480m2 2 lokala 049834054


Shtëpia, Klinë
Shes krevatin per te posalindur
29 Dhjet 01:07

Shes krevatin per te posalindur

110 €
Shtëpia, Pejë
Shes krevatin per femij te posalindur deri 1 vjeq
28 Dhjet 22:00

Shes krevatin per femij te posalindur deri 1 vjeq

110 €
Shtëpia, Klinë
Shitet shtëpia
18 Dhjet 21:25

Shitet shtëpia

90 000 €
Shtëpia, Gjilan
Kuca 2 Lokala 18 ari  Centar KLINE +38349834054
18 Dhjet 09:40

Kuca 2 Lokala 18 ari Centar KLINE +38349834054


Shtëpia, Klinë
Super Shtepi ne Shitje ne Qagllavic ne Lagjen Jone
14 Dhjet 22:05

Super Shtepi ne Shitje ne Qagllavic ne Lagjen Jone

280 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet Shtepia ne Arberi - 400M2 dhe 6.41 Ari Obor
14 Dhjet 22:05

Shitet Shtepia ne Arberi - 400M2 dhe 6.41 Ari Obor

300 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtepia ne Lagjen e Hadumit -Qarshija e vjeter
14 Dhjet 22:05

Shtepia ne Lagjen e Hadumit -Qarshija e vjeter


Shtëpia, Gjakovë
Shotet
07 Dhjet 20:57

Shotet


Shtëpia, Pejë
Shtëpi me qira afer Shkolles Mileniumi i Tretë??
01 Dhjet 22:37

Shtëpi me qira afer Shkolles Mileniumi i Tretë??

1 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtëpi me qira në Mat??
29 Nënt 12:35

Shtëpi me qira në Mat??

1 000 €
Shtëpia, Prishtinë
SHTEPI NE BLLOK TE RI
20 Nënt 12:27

SHTEPI NE BLLOK TE RI


Shtëpia, Gjakovë
Der
19 Nënt 15:43

Der

150 €
Shtëpia, Mitrovicë
Prizren
15 Nënt 20:49

Prizren


Shtëpia, Prizren
Shitet Shtepia ne Taslixhe - 120.000
14 Nënt 12:51

Shitet Shtepia ne Taslixhe - 120.000

120 000 €
Shtëpia, Prishtinë
kati i shtepise me qira ne Velani Prishtine
12 Nënt 13:12

kati i shtepise me qira ne Velani Prishtine

250 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtëpia në lagjen "Marigona 1"! rruga Hajva
10 Nënt 22:26

Shitet shtëpia në lagjen "Marigona 1"! rruga Hajva

320 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtëpia në lagjen “Marigona 1”! rruga Hajva
08 Nënt 19:36

Shitet shtëpia në lagjen “Marigona 1”! rruga Hajva

320 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtepia ne Vranjevc(Kodra e Trimave)
02 Nënt 18:55

Shitet shtepia ne Vranjevc(Kodra e Trimave)

30 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shtëpi me qira në Veternik??
01 Nënt 19:58

Shtëpi me qira në Veternik??

10 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shitet shtëpia me 44 ari në Kamenicë??
01 Nënt 09:37

Shitet shtëpia me 44 ari në Kamenicë??

200 000 €
Shtëpia, Prishtinë
Shes dy apartamente  një  lokal dhe 2 garazha.
01 Nënt 00:12

Shes dy apartamente një lokal dhe 2 garazha.


Shtëpia, Gjilan
SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË
29 Tetor 18:28

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË


Shtëpia, Prishtinë
Galeria
150 €
70 000 €
750 €