Shes aren
Sot 05:11

Shes aren

550 €
Troje, Prishtinë
Shitet trolli
Sot 05:03

Shitet trolli

30 000 €
Troje, Gjilan
Shiten 8 Ari Truall ne Prishtinë
Sot 03:43

Shiten 8 Ari Truall ne Prishtinë


Troje, Prishtinë
Shiten 10 Ari Tok ne Germi - Shiten dhe me Ndarje
Sot 01:59

Shiten 10 Ari Tok ne Germi - Shiten dhe me Ndarje

15 000 €
Troje, Prishtinë
Sot 01:50

Shes truallin


Troje, Prizren
Troje
Sot 00:34

Troje

120 000 €
Troje, Vushtrri
ipetpllaci me qera 049468024
Sot 00:09

ipetpllaci me qera 049468024

350 €
Troje, Kastriot
SHITET Trualli prej 45 ari ne Shkabaj (Orlloviq) 3
Dje 23:59

SHITET Trualli prej 45 ari ne Shkabaj (Orlloviq) 3

5 000 €
Troje, Prishtinë
Shiten 8 Ari Truall ne Prishtinë
Dje 23:52

Shiten 8 Ari Truall ne Prishtinë


Troje, Prishtinë
Shiten 21 ari toke ne rrugen Llapnasell-Livagj
Dje 23:33

Shiten 21 ari toke ne rrugen Llapnasell-Livagj

5 000 €
Troje, Prishtinë
TOKE NE AFERSI TE GERMIS
Dje 23:07

TOKE NE AFERSI TE GERMIS

6 000 €
Troje, Prishtinë
TROJE NE QENDER TE DRENASIT
Dje 23:00

TROJE NE QENDER TE DRENASIT


Troje, Drenas
Trualli-Oborri per Afarizem ne qender te Zhegres
Dje 22:18

Trualli-Oborri per Afarizem ne qender te Zhegres


Troje, Gjilan
Shiten 5 hektarë tokë afër Marigona Residence
Dje 22:15

Shiten 5 hektarë tokë afër Marigona Residence

1 000 €
Troje, Prishtinë
TOKE NE AFERSI TE GERMIS
Dje 22:14

TOKE NE AFERSI TE GERMIS

6 000 €
Troje, Prishtinë
Dje 22:04

Shitet Toka 87 ARI e pershtatshme per biznes


Troje, Prishtinë
82 ari
Dje 21:51

82 ari


Troje, Kastriot
Shiten 16 ari afer rruges Prishtine-Shkup
Dje 21:48

Shiten 16 ari afer rruges Prishtine-Shkup

5 500 €
Troje, Prishtinë
Trualli-Oborri ne qender te Zhegres
Dje 21:28

Trualli-Oborri ne qender te Zhegres


Troje, Gjilan
Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke
Dje 21:25

Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

2 000 €
Troje, Klinë
Dje 21:21

270.000 €

270 €
Troje, Prishtinë
82 ari
Dje 21:08

82 ari


Troje, Kastriot
SHITET TOKA 16.6 ARI NE BARDHOSH
Dje 21:07

SHITET TOKA 16.6 ARI NE BARDHOSH


Troje, Prishtinë
Shiten 1ha e 92 ari tokë afer Marigona Residence
Dje 21:03

Shiten 1ha e 92 ari tokë afer Marigona Residence

2 000 €
Troje, Prishtinë
Dje 21:03

Shitet banesa 74m2 tek sllovenia sportit


Troje, Prishtinë
Shitet Trualli ne Lagjen Veternik
Dje 20:59

Shitet Trualli ne Lagjen Veternik

1 €
Troje, Prishtinë
Shiten Trojet ne Bernic e Eperme - Kodi 1136
Dje 20:50

Shiten Trojet ne Bernic e Eperme - Kodi 1136

6 000 €
Troje, Prishtinë
Dje 20:14

Unë shes pyllin dhe tokën

150 000 €
Troje, Prishtinë
Shiten 8 Ari Truall ne Prishtinë
Dje 20:12

Shiten 8 Ari Truall ne Prishtinë


Troje, Prishtinë
Shes/ndrroj truallin në Matiqan
Dje 19:58

Shes/ndrroj truallin në Matiqan

86 000 €
Troje, Prishtinë
Troje
Dje 19:51

Troje


Troje, Prishtinë
Dje 19:40

Shitet 3.35 ari truall ne qender te prishtines


Troje, Prishtinë
shes tok ne mramor
Dje 19:34

shes tok ne mramor

2 000 €
Troje, Prishtinë
Shitet 7 aro truall ne Hajvali
Dje 19:14

Shitet 7 aro truall ne Hajvali


Troje, Prishtinë
Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq
Dje 19:02

Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

3 000 €
Troje, Drenas
Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq
Dje 19:02

Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

3 000 €
Troje, Klinë
Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq
Dje 19:02

Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

3 000 €
Troje, Malishevë
Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke
Dje 19:02

Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

2 000 €
Troje, Drenas
Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke
Dje 19:02

Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

2 000 €
Troje, Malishevë
Truell ne shitje né periferi tè Prishtines
Dje 19:02

Truell ne shitje né periferi tè Prishtines

8 550 €
Troje, Prishtinë
Dje 18:38

Shes 2 Hektar ne gracanic


Troje, Graçanicë
Prizren
Dje 18:16

Prizren

2 400 €
Troje, Prizren
Shiten 22.5 ari ne BËRNICË te POSHTME , Prishtinë
Dje 18:09

Shiten 22.5 ari ne BËRNICË te POSHTME , Prishtinë

4 200 €
Troje, Prishtinë
Shiten troje ne Sofali
Dje 17:45

Shiten troje ne Sofali

15 000 €
Troje, Prishtinë
Shes truall mrapa kforit grek
Dje 17:11

Shes truall mrapa kforit grek

1 400 €
Troje, Ferizaj
Shiten 4.40 ari truall afer Fshatit Nderkombtar
Dje 17:07

Shiten 4.40 ari truall afer Fshatit Nderkombtar

35 000 €
Troje, Prishtinë
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Dje 16:23

Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)

10 000 €
Troje, Prishtinë
Shitet trualli në Prishtinë
Dje 15:54

Shitet trualli në Prishtinë


Troje, Prishtinë
Dje 15:41

7,5 hektara

50 €
Troje, Besianë
Pllac me qera
Dje 15:34

Pllac me qera

200 €
Troje, Drenas
Galeria
250 €
3 000 €