Banesë me qira në Qendër??

Është publikuar nga Uvejs me datën 24/04/2023 23:05.
Çmimi: 300 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️Te shkolla Elena Gjika, Rruga Emin Duraku, me 90m2, kati 3 pa lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë të dites me kuzhinë
▪️2 dhoma gjumi
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.