Banesë me qira në Aktash ??

Është publikuar nga Uvejs me datën 21/04/2023 16:39.
Çmimi: 400 €
Trego distancën(Prishtinë)

▪️Afër Salles 1 Tetori dhe Menzes së Studentav, me 90m2 kati 4 pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Depo,
▪️2 Banjo dhe
▪️Ballkon