Banesë me qira në Fushë Kosovë??

Është publikuar nga Uvejs me datën 18/04/2023 16:43.
Çmimi: 250 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

▪️Rruga Tahir Zemaj, afër shkolles Daut Bogujevci me 82m2, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.