BANESE ME QIRA TE DOLCHE MIA-RR.XHEMAJL MUSTAFA-MI

Është publikuar nga DUGI me datën 12/04/2023 01:43.
Çmimi: 200 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Jap me qira banesen, e cila gjindet tek ne rr.Xhemajl Mustafa, tek Dolche Mia, lagj Mihal Grameno ne Fushe Kosove. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjindet ne katin e 2, me lift, ka 60m2 dhe ka kete renditje:
-salloni me kuzhine
-dhoma e gjumit
-banjo
-ballkoni
-depo dhe
-korridori
Banesa leshohet per nje qift, eventualisht qe kane nje femije, jo me shume persona.
Cmimi i qirase eshte 200 euro i padiskutueshem, plus depozita nje qira! Per me shume, na kontaktoni ne:

+383 49345428

e-mail: dugirealestate@gmail.com
FCB&Insta: Agjencioni Dugi
Tiktok: AgjencioniDugi1
o.kre