Lokal me Qira ne Kalabri - 185 M2

Është publikuar nga Agjensioni Prishtina City me datën 05/04/2023 21:25.
Çmimi: 1 300 €
Trego distancën(Prishtinë)

Lokal me Qira ne Kalabri - Kodi 2463

Lokacioni: Afer Kullave Arabve

Siperfaqe: 185 M2

Kati: Perdhes

- Lokali gjindet ne Kalabri afer Kullave Arabve te Rufi, lokali eshte ne katin perdhese dhe shume e pershtatshem per veprimtari te ndryshem biznesit.

Çmimi €1300

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
http://bit.ly/3EnhJe7

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧agjensioniprishtina@hotmail.com