Shitet

Është publikuar nga E.A me datën 05/03/2023 15:14.
Çmimi: 495 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shes shtepin 450 m2 4 ari
Me flet poseduse
Veternik aferAlbi Mall
Lagjja NIC rruga Bekim Femiu
Kati perdhes
2 sallona
Kuzhin
Trapezari
1banjo
1 dhome
1 depo
1 ballkon
Garazhd
Hapsir per nxemje
Kati 1
3 dhoma
1 utilit
2 banjo
3 ballkon
Kati 2
2 dhoma
1hapsir 80m2 kinema
Gjysma e mobilileve arkitektur moderne
Ndertim i kultetit te lart
Nxemje 2 lloje kallda me pelet dhe me rryme
Kamin
Sistemin per uitje te kopshtit
2 bunarra 1 per pije 1 per kopsht
Instalim i kamerav jasht per siguri
Alarme individual i instaluar
Qmim 495000 €
044313497