Shitet banesa super luksoze ne Gjilan

Është publikuar nga Arlind me datën 13/01/2023 23:40.
Çmimi: 72 000 €

Shitet banesa komplet e sapo mobiluar( mobilimi dhe
renovimi jane bere ne muajin korrik 2022) ne qender te
Gjilanit, tek ndertesa Katana 2, gjindet ne katin e 2,
88m2 + garazha me podrum.
Banesa ka sallonin, dy dhoma gumi te cilat kan dalje ne
ballkon, kuzhina me nje depo te vogel dhenje banjo.
Nxemjet jane ne toke. Per ma shume
kontakt +38344901123