Lokal me Qira ne Qender te Prishtines

Është publikuar nga Agjensioni Prishtina City me datën 29/12/2022 10:08.
Çmimi: 1 800 €
Trego distancën(Prishtinë)

Lokal me Qira ne Qender - Kodi 2332

Lokacioni: Rr. Rexhep Luci

Siperfaqe: 86 M2

Kati Perdhes

- Lokali gjindet ne zemer te Prishtines, ne Rr. Rexhep Luci dhe shum afer Rruges Luan Haradinaj, afer Kino ABC, lokacioni ku gjindet lokali dhe pozicioni eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie.

Çmimi €1800

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=lokale&status=me-qira

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧agjensioniprishtina@hotmail.com