JAP ME QIRA BANESEN TE EURO STORE-NGAT MIHAL GRAME

Është publikuar nga DUGI me datën 23/09/2022 07:26.
Çmimi: 250 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Jepet me qira banesa, e cila gjendet afer shkolles “Mihal Grameno”, mbi Euro Store. Banesa eshte e mobiluar, gjendet ne katin e pare (1), dhe ka kete renditje:

- Sallon me kuzhine;
- Dy dhoma gjumi;
- Banjo;
- Depo;
- Korridor dhe
- Ballkon.

Cmimi 250 euro dhe nje muaj depozite.


049 905 066 tel
+383 44 433 667 (vetem whatsApp & Viber)

Www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
e-mail: dugirealestate@gmail.com

o. ek.ks