Shitet shtëpia në lagjen "Marigona 1"! rruga Hajva

Është publikuar nga Pirro me datën 10/11/2022 22:26.
Çmimi: 320 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet shtëpia në lagjen "Marigona 1"! rruga Hajvalisë.

Kjo shtëpi magjepsëse do të ju bëjë për vete dhe do t'ua rrëmbejë zemrën posa ta shifni.

Detajet e vogla dhe të veqanta janë ato që i japin jetë dhe gëzim këtij ambienti fantastik. E mobiluar bukur, stili i saj unik, luksi dhe ndjenja e bukur që do të ju ofrojë janë të pakrahasueshme.

Vend i përsosur për të jetuar me familjen tuaj. Prandaj mos e humbisni këtë shtëpi të bukur që PIRRO e sjellë vetëm për ju!

Shtëpia 2 katëshe, ndodhet në lagjen "Marigona 1", rruga për Hajvali.

Përbëhet nga një sipërfaqe prej 430 m², me 5 ari truall, si dhe posedon:

Dhomë dite,
Kuzhinë me trapezari,
Shpajz,
Tri dhoma gjumi (dy dhoma me banjo personale),
Dhomë pune,
Tri banjo tjera,
Dy terraca të mëdha,
Garazhdë e përshtatshme për dy vetura,
Ngrohje me rrymë dhe me pelet.

Shtëpia e mobiluar komplet!

Çmimi: 320.000€, i padiskutueshëm!

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488, +38343944443,
+38349260075, +38349118380.
Email: info@pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!