Vile Panoramike ne shitje ne Durres

Është publikuar nga Edi me datën 09/11/2022 21:37.
Çmimi: -
Trego distancën(Prishtinë)

Vile ne shitje ne Spitalle te Durresit.
E pozicionuar ne kodrine mbi rrugen ktyesore qe lidh dy portet kryesore ne durresit me pamje te bukur te qytetit dhe te rrethinave, me nje siperfaqe toke prej 2100 m2 dhe siperfaqe ndertimi vile prej 930 m2.

Vila eshte e ndare me 4 hyrje te vecanta duke ofruar secila sallon dhe kuzhine nga 2 dhoma gjumi nga 1 banjo secila dhe me ballkone rreth e qark secila, poshte eshte e perbere nga nje Magazine me standarte te larte me 3 banjo dhe garderobba, me dritare te shumta dhe 4 hyrje nga perpara dhe mbrapa per furgona.

E ndertuar dhe e projektuar me arkitekt duke i dhene rendesi cdo detaji si te pjeses se brendshme ashtu dhe te jashtme te saj, mbi te gjitha eshte edhe me parametra antisizmike.

Oborr i mirembajtur me peme dhe gjelberim.

Vende parkimi te shumta dhe siguri maksimale.