kati i shtepise me qira ne Velani Prishtine

Është publikuar nga isak me datën 02/05/2023 19:21.
Çmimi: 250 € 270 €
Trego distancën(Prishtinë)

Leshohet me qira nga PRONARI kati i shtepis i renovuar teresisht

Shtepia gjindet ne lagjen Velania .

Kati posedon:
- 3 dhoma gjumi,
-sallonin,
-kuzhinen,
- banjon dhe
-ka oborin ne disponim.
- Hyrja dhe ora elektrike eshte e veqant ,
- nxemja qendrore non stop 24/7h me pomp termike/

Pos rrymes elektrike te gjitha shpenzimet tjera perfshihen ne qmim.

Nxemja qendrore eshte e perfshire ne qmim
Qmimi 250 euro+D

+38344689915